Gönderen Konu: Minox akşamları yatmadan önce tek kullanım yeterlimi  (Okunma sayısı 1449 defa)

maraz1

• Sr. Member
Abiler bende alopexy t aldım sadece şakaklara ve frontal yanlara akşam yatmadan önce 3 er fıs sıkmayı düşünüyorum, sizce yeterlimi yoksa günde 2 kez mi kullanmam lazım

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Minox akşamları yatmadan önce tek kullanım yeterlimi
« Yanıtla #1 : 23 Mart 2021, 19:45:38 »
 tek kullanımdada sonuc alan var.2 kullanım tabi daha etkili.önde etkili değil etkinliğini arttırmak için retonik azelik asitlerle kullanılırdı içine kırmızı biber hapı atılırdı falan dermollerle kullan.yastığa bulaştırma kurusun öyle yat.denersin tek olmadı 2ye gecersin
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

maraz1

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 23 Mart 2021, 21:26:02 »
tek kullanımdada sonuc alan var.2 kullanım tabi daha etkili.önde etkili değil etkinliğini arttırmak için retonik azelik asitlerle kullanılırdı içine kırmızı biber hapı atılırdı falan dermollerle kullan.yastığa bulaştırma kurusun öyle yat.denersin tek olmadı 2ye gecersin
saç aşırı duyarlı olmasın diye bir gün tek diğer gün sabah akşam kullanacam ilk 6 ay sonra da tek doza düşecem akşamları

athena

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 23 Mart 2021, 21:45:14 »
saç aşırı duyarlı olmasın diye bir gün tek diğer gün sabah akşam kullanacam ilk 6 ay sonra da tek doza düşecem akşamları
bence ilk yıl sabah akşam devam et sonra düşür.
« Son Düzenleme: 23 Mart 2021, 21:52:49 Gönderen: athena »

Thescript

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 23 Mart 2021, 21:46:03 »
kırmızı biber hapimi nasıl yani minoxami

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 23 Mart 2021, 22:03:05 »
 içindeki tozu atabilirsin minoxa kapsül şeklinde yada aktardan alıp
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Thescript

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 23 Mart 2021, 22:28:41 »
içindeki tozu atabilirsin minoxa kapsül şeklinde yada aktardan alıp
faydası ne olucak öyle

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 23 Mart 2021, 22:36:33 »
 etkinliği artar ama çokta bişi beklememek lazım.önlerde takviyelerle deneniyor önde pek işe yaramadığı için öndeki saçlar zayıf çünki

Xeth

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 23 Mart 2021, 22:56:23 »
Acı biber cildine pek iyi gelmeyebilir. dermaroller deneyebilirsin. Ben 0.5 yapıyorum yanıyor baya. Birkaç saat sonra minox kullanıyorum. Etkinliğin artacağını umuyorum
AlopexyT minoxidil (günde 8 fıs)
Finasterid 1.25 mg (her gün)
Yeşilçay (x1)
Clear şampuan
Magnezinc (günlük 1)
Setirizin 5mg

Bıraktıklarım; minoxil, bioxinin minoxidil, balen kabak, xpecia, loprox

Tedavi sürecim;
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=23060.0

maraz1

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 23 Mart 2021, 23:21:27 »
Acı biber cildine pek iyi gelmeyebilir. dermaroller deneyebilirsin. Ben 0.5 yapıyorum yanıyor baya. Birkaç saat sonra minox kullanıyorum. Etkinliğin artacağını umuyorum
bende de 0.5 var kaç günde bir yapıyorsun ve ben 2 saat sonra uygulamayı düşünüyorum

Xeth

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 23 Mart 2021, 23:35:36 »
bende de 0.5 var kaç günde bir yapıyorsun ve ben 2 saat sonra uygulamayı düşünüyorum

Ben günde bir yapayım dedim denemek için. Bugun şakaklarım yanmaya devam etti. Bu yüzden 2 güne bir yapacam. Minoxla arasına süre koy mutlaka içindeki alkol yakıyor.
Yeşilçay (x1)
Clear şampuan
Magnezinc (günlük 1)
Setirizin 5mg

Bıraktıklarım; minoxil, bioxinin minoxidil, balen kabak, xpecia, loprox

Tedavi sürecim;
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=23060.0

such

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #11 : 23 Mart 2021, 23:48:34 »
Abiler bende alopexy t aldım sadece şakaklara ve frontal yanlara akşam yatmadan önce 3 er fıs sıkmayı düşünüyorum, sizce yeterlimi yoksa günde 2 kez mi kullanmam lazım

şu samumed ilacının faz sonuçlarını paylaşsaydı ben de günde iki kez kullanacktım,başladığımdan beri sadece gece kullanıyorum,ilk 6 ay tek günde tek doz akşam olmasına rağmen saçlar iyi oldu ama sonrasında şuan pek de iyi görünmüyor,acaba günde iki mi kullansam diye düşünüyorum ben de,bazıları günde bir ile  günde iki arasında fark yok diyor ama prospektüsü ve yaygın olarak söylenen hep günde iki,server serdaroğlu ne kadar günde bir dese de makaleye yada bilimsel bir araştırma yazısına-klinik çalışmaya ihtiyaç var bence,yada var da ben bilmiyorsam bilen bilgilendirebilir mi

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 24 Mart 2021, 00:01:11 »
şu samumed ilacının faz sonuçlarını paylaşsaydı ben de günde iki kez kullanacktım,başladığımdan beri sadece gece kullanıyorum,ilk 6 ay tek günde tek doz akşam olmasına rağmen saçlar iyi oldu ama sonrasında şuan pek de iyi görünmüyor,acaba günde iki mi kullansam diye düşünüyorum ben de,bazıları günde bir ile  günde iki arasında fark yok diyor ama prospektüsü ve yaygın olarak söylenen hep günde iki,server serdaroğlu ne kadar günde bir dese de makaleye yada bilimsel bir araştırma yazısına-klinik çalışmaya ihtiyaç var bence,yada var da ben bilmiyorsam bilen bilgilendirebilir mi

Günde bir kullanılması faydası oldukça az olur insanlar galiba şunun farkında değil, sıkılan minoxun tamamı emilmiyor sen günde bir defa akşamları diyelim 6 fıs sıkıyorsun ama onun ancak 2 fısı tamamen emiliyor fayda ediyor. O yüzden günde en az iki defa muhakkak olmalı ha 6 aydan sonra hafta sonları es geçebilirsin çünkü saç köklerin baya sağlam hale geliyor. 2 gün kullanmadım yıkım oldu gibi şeyler ile karşılaşma durumu yok.

maraz1

• Sr. Member
« Yanıtla #13 : 24 Mart 2021, 00:02:04 »
Ben günde bir yapayım dedim denemek için. Bugun şakaklarım yanmaya devam etti. Bu yüzden 2 güne bir yapacam. Minoxla arasına süre koy mutlaka içindeki alkol yakıyor.
ben 4 günde bir minoxtan 2 saat sonra uygulayacam

Xeth

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 24 Mart 2021, 08:42:12 »
ben 4 günde bir minoxtan 2 saat sonra uygulayacam

0.5 olduğu için en uygunu 2 günde birdir. Ama yine de sen bilirsin tabi
Yeşilçay (x1)
Clear şampuan
Magnezinc (günlük 1)