Gönderen Konu: saç ve sakal ekimi yaptırmalı mıyım?  (Okunma sayısı 765 defa)

ozcanreyiz

• Yeni üye
  • *
saç ve sakal ekimi yaptırmalı mıyım?
« : 24 Mart 2021, 11:45:48 »
saygıdeğer abilerim, kardeşlerim hepinizi içtenlikle selamlıyorum.

forumdaki çoğu kişi kadar ciddi bir saç problemim olmasa da; kendi görüntümde beni rahatsız eden şakak açıklığı ve sakal eksikliğini siz değerli forum üyelerinin tecrubelerine dayanarak tekrar irdelemek isterim.

Koray hoca veya asmed team ile görüşmedim ancak yaptırırsqm onlarla yaptırırım gibime geliyor. piyasa sözde saç kliniği, özünde iki gün önce migrosta kasiyerken eline sertifika alıp “saç ekim uzmanı” olan genç arkadaşlar ile dolu. elbette onlardan da zamanla tecrube sahibi olup,başarılı olanlar çıkacaktır ama, onlara iş öğretme riskini üstlenmek istemiyorum.

değerli görüşlerinizi lütfen paylaşınız, bilgi ve tecrubeleriniz bu kardeşine yol gösterici olacaktır.
fotolarımı ekledim.

herkese saygı ve sevgiler

mahlas

• Sr. Member
Ynt: saç ve sakal ekimi yaptırmalı mıyım?
« Yanıtla #1 : 24 Mart 2021, 13:14:15 »
saygıdeğer abilerim, kardeşlerim hepinizi içtenlikle selamlıyorum.

forumdaki çoğu kişi kadar ciddi bir saç problemim olmasa da; kendi görüntümde beni rahatsız eden şakak açıklığı ve sakal eksikliğini siz değerli forum üyelerinin tecrubelerine dayanarak tekrar irdelemek isterim.

Koray hoca veya asmed team ile görüşmedim ancak yaptırırsqm onlarla yaptırırım gibime geliyor. piyasa sözde saç kliniği, özünde iki gün önce migrosta kasiyerken eline sertifika alıp “saç ekim uzmanı” olan genç arkadaşlar ile dolu. elbette onlardan da zamanla tecrube sahibi olup,başarılı olanlar çıkacaktır ama, onlara iş öğretme riskini üstlenmek istemiyorum.

değerli görüşlerinizi lütfen paylaşınız, bilgi ve tecrubeleriniz bu kardeşine yol gösterici olacaktır.
fotolarımı ekledim.

herkese saygı ve sevgiler

Açıklığınız ekim için çok uygun görünüyor. Muhtemelen donör de güçlüdür. Ancak ileride yaşayacağınız dökülmeyi iyi hesap ederek planlama yapmanız gerekir. Gelecekte saçınız için ihtiyaç duyacağınız greftleri sakalınıza kullanmanızı önermem. Sizin tercihiniz bu konuda nasıl olur bilemiyorum tabi. Sakal için çok başarılı ekimler yapan merkezler mevcut. Asmed sakal ekimi yapıyor mu bilmiyorum.

Yaş kaçtı?

ozcanreyiz

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 24 Mart 2021, 13:18:44 »
37 hocam
  • Yaşınız 37

mahlas

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 24 Mart 2021, 13:34:10 »
37 hocam

Yaş da çok uygun. Saç ekimi yapmasanız bile gelecekte kellikten muzdarip olacağınızı sanmıyorum. Benim fikrim hem saç hem de sakal ekimi için gayet uygun bir aday olduğunuz.

İyi bir merkezde doğru greft oranları belirlenecektir zaten.

baldman

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 24 Mart 2021, 23:19:37 »
Yaş da çok uygun. Saç ekimi yapmasanız bile gelecekte kellikten muzdarip olacağınızı sanmıyorum. Benim fikrim hem saç hem de sakal ekimi için gayet uygun bir aday olduğunuz.

İyi bir merkezde doğru greft oranları belirlenecektir zaten.

|-onayisareti-|

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #5 : 24 Mart 2021, 23:52:16 »
Ön çizgi için Asmed doğru tercih olur. Yaşınızda ekim için oldukça uygun ve muhtemelen güzel bir sonuç alırsınız. Yalnız Asmed sakal ekimi yapmıyor :). Ayrıca sakal ekimi yaptırırsanızda bence saçınıza ekilen rakamdan daha fazlası sakalınız için kullanılır. Forum da Hakan Doğanay'ın başarılı sakal ekimi konularını gördüm, isterseniz bir göz atın derim.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Facebook Twitter Instagram