Gönderen Konu: Askerde finasterid kullanmak ?  (Okunma sayısı 1289 defa)

Subzero

• Hero Member
Askerde finasterid kullanmak ?
« : 25 Mart 2021, 22:53:48 »
Herkese iyi akşamlar
Nisan ayının 16 sında askerlik yerlerimiz açıklanacak bende yaklaşık 2 aydır finasterid kullanıyorum askerden sonraya da ekim için randevu aldım yani ben bu finasteridi askerdede kullanmam lazım ne yapmalıyım ? Askerde bildiğim kadarıyla reçeteli ilaç kullanabiliyoruz . Yarın aile hekimine rica edicem yazar mı ? Ya da o yazmazsa kime yazdirabilirim üroloji doktoru yazar mı ? Bilen kişiler illa ki vardir yardımcı olur musunuz ?

Subzero

• Hero Member
Ynt: Askerde finasterid kullanmak ?
« Yanıtla #1 : 26 Mart 2021, 08:32:09 »
Bilen varsa lütfen yol gösterin çevremde bu tür olay başına gelen yok askerde reçeteli ilaç kullanımı yasak mı ?

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 26 Mart 2021, 08:37:34 »
Aile hekimi yazmaz yetkisi yok sadece üroloji uzmanı yazar , oda onun insafına kalmış. Bedelli mi 6 aylık mı ?

Subzero

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 26 Mart 2021, 08:58:59 »
Aile hekimi yazmaz yetkisi yok sadece üroloji uzmanı yazar , oda onun insafına kalmış. Bedelli mi 6 aylık mı ?
6 ay , ben o zaman üroloji doktoruna gideyim en iyisi

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 26 Mart 2021, 09:07:32 »
6 ay , ben o zaman üroloji doktoruna gideyim en iyisi

Çok sıkma kendini en kötü 1 aylık yanında bulundur sonra çarşı izni vs olursa alırsın . Güle güle git gel.

Subzero

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 26 Mart 2021, 09:19:13 »

Çok sıkma kendini en kötü 1 aylık yanında bulundur sonra çarşı izni vs olursa alırsın . Güle güle git gel.
teşekkür ederim çarşı izninde proscar bulmakta sıkıntı olabilir malum proscar baya zor bulunuyo

Subzero

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 26 Mart 2021, 11:05:48 »
Arkadaşlar üroloji doktoru proscarı reçete edemem dedi sağlık bakanlığı tarafından denetleniyormus sana prostat kanseri teşhisi koymam gerekir reçete etmek icin dedi , bende askerde propecia kullanmaya yöneldim dermatoloğa reçete ettirerek çünkü propecia kozmetik ilaç olarak geçiyor ve reçete ettirmek daha kolay

Facebook Twitter Instagram