Gönderen Konu: Askerde dut  (Okunma sayısı 715 defa)

AmazonBG

• Yeni üye
  • *
Askerde dut
« : 02 Mayıs 2022, 22:24:34 »
Arkadaşlar merhaba 1.5 yıldır dutasterid kullanıyorum ve gayetde olumlu sonuç alıyorum şimdi ben kısa bir süre sonra 6 ay askere gideceğim ve burada kullanmam şart ben bu ilacı nasıl kullanmaya devam edebilirim?

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
Ynt: Askerde dut
« Yanıtla #1 : 02 Mayıs 2022, 22:29:51 »
Arkadaşlar merhaba 1.5 yıldır dutasterid kullanıyorum ve gayetde olumlu sonuç alıyorum şimdi ben kısa bir süre sonra 6 ay askere gideceğim ve burada kullanmam şart ben bu ilacı nasıl kullanmaya devam edebilirim?
Birisi şampuan kutusunu içine koyarım diyordu
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

AmazonBG

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 02 Mayıs 2022, 22:32:40 »
Birisi şampuan kutusunu içine koyarım diyordu
Nasıl yani?

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #3 : 02 Mayıs 2022, 22:39:08 »
Nasıl yani?
Bildiğin tabletten söküp içine atıyor.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

AmazonBG

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 02 Mayıs 2022, 22:43:11 »
Merak ettim acaba başarabildimi arkadaş şampuana izin verilir mi yane açıp bakıp el koyarlar mı peki?

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #5 : 02 Mayıs 2022, 22:45:13 »
Merak ettim acaba başarabildimi arkadaş şampuana izin verilir mi yane açıp bakıp el koyarlar mı peki?
Inan bilmiyorum

Whatever Sc

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 03 Mayıs 2022, 00:06:34 »
Biri başarısızlık hikayesinde anlatıyordu. Askerde de kullandım ama işe yaramadı diyordu.

Whatever Sc

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 03 Mayıs 2022, 00:10:32 »
Herhangi bir eksikliğin var mı? D vitamini, folik asit gibi bir ilaç yazdırabilirsen içeri sokabilirsin. Paketin içine de dutasteride koyarsın. Ağrı kesici kabul ediliyorsa ağrı kesici yerine de koyabilirsin. Dutasterid dikkat çekebilir. Propecia'ya geçebilirsin 6 aylığına.

Ankaralı

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 03 Mayıs 2022, 02:25:07 »
Normal gir genel aramada  sorarlarsa doktor önerdi saçım için kullanıyorum de. Niye izin vermesinler..
Sonuçta esrar eroin  degil. Zaten bir lige girince toplanma alanında komutan  gelir çeşitli soru sorar.. Son 1 ay 1 hafta veya son 1 gün vs gibi hayat kadınıyla olan var mı veya.. Uyuşturucu madde alan var mı sın 1 ay 1 hafta vs vs gibi bi.. Zaten o ilaçı bilmiyorlarsa revirdeki Dr sorarlar her türlü yine alırsın.. Ha birde  Bir lige gidince zaten iğne vuruyorlar yemeklerin içine şap atıyorlar kuş belirli süre o duruma alışana kadar istenilen performansı göstermiyor. Niye söyledim bunu bilmiyorum bi anı işte :(

AmazonBG

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 03 Mayıs 2022, 11:52:26 »
Yane reçetesiz kullanmak istediğimi söylesem bir sorun olmaz diyorsan öyle bi deniyim olmadı arkadaşın dediği gibi hapları çıkarıp vitamin kutusu içine atarım vitamin hapı derim.

Ankaralı

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 03 Mayıs 2022, 18:22:33 »
Yane reçetesiz kullanmak istediğimi söylesem bir sorun olmaz diyorsan öyle bi deniyim olmadı arkadaşın dediği gibi hapları çıkarıp vitamin kutusu içine atarım vitamin hapı derim.
Abi niye sorun olsun.. Ellerinde telefon var yazsınlar internete baksınlar....
Esrar degil eroin degil... Hatta orda  böyle sorunu olanlar bile senden tavsiye alıp kullanırlar öyle diyim :) şaka yapanda olur askerlerdesin nasıl olsa o saçın dökülür vs diye.. Zaten genelde askerde döken çok oluyor

Facebook Twitter Instagram