Gönderen Konu: Norwood 3ü düzeltebilecek en iyi merkez?  (Okunma sayısı 1528 defa)

Gregor59

• Hero Member
Norwood 3ü düzeltebilecek en iyi merkez?
« : 30 Mart 2021, 02:10:25 »
Artık saçlarım şekil veremeyecek kadar açıldı ve ortada bir tutam horoz ibiği gibi kaldı. Tüm tedavileri bıraktım tedavi ile nprwood düşmenin imkanı yok. Minoxile zaten bulaşmam bağımlı kalamam her gün 2 defa bişey sıkmaya ve ücreti sorun

Bana çok geç olmadan çizgide başarılı bir ekim merkezi lazım tabi 10-15. Bin isteyenler dışında.

Gençliğimi saçlarıma saklamadan acaba şakaklarım çok belli oluyor mu diye düşünmeden şekil vererek geçirmek istiyorum

Gregor59

• Hero Member
Ynt: Norwood 3ü düzeltebilecek en iyi merkez?
« Yanıtla #1 : 30 Mart 2021, 02:16:45 »
.

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 30 Mart 2021, 02:26:54 »
Hocam vallahi yeter konularından bıktım.Tamam trolledin eğlendik ama yeter.Aşırısı tadını kaçırdı.Ben senin dalga geçtiğine inanıyorum.Ha ciddiysen eğer psikolojin bozuk.Saçın ekimlik değil fakat dediğin gibi açılma var.Şekil almıyor felan bunları abartılı buldum.Al bir keyif çayı iç kendine gelirsin.Tedavine devam et.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Gregor59

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 30 Mart 2021, 02:30:27 »
Hocam vallahi yeter konularından bıktım.Tamam trolledin eğlendik ama yeter.Aşırısı tadını kaçırdı.Ben senin dalga geçtiğine inanıyorum.Ha ciddiysen eğer psikolojin bozuk.Saçın ekimlik değil fakat dediğin gibi açılma var.Şekil almıyor felan bunları abartılı buldum.Al bir keyif çayı iç kendine gelirsin.Tedavine devam et.

E açılma var işte neden ekimlik olmasın açılmışsa? Yandan şekil verdiğim fotoyu görmüyor musun kafanın ortasından başlıyor saç.

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 30 Mart 2021, 02:33:05 »
E açılma var işte neden ekimlik olmasın açılmışsa? Yandan şekil verdiğim fotoyu görmüyor musun kafanın ortasından başlıyor saç.

Ya olmasına olurda saçın sık şuan var olana zararı olmayacağı ne malum?
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

Gregor59

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 30 Mart 2021, 02:40:40 »
Ya olmasına olurda saçın sık şuan var olana zararı olmayacağı ne malum?

Karius ektirdi çok güzel oldu sadece ön çizgiye. Saçı her gün farklı tarafa yatırıp kapatmaya çalışıyorum emekli memur amcalar gibi. Bir gün diyorum tamam böyle belli olmuyor artık buraya tararım ertesi gün belli oluyor diğer tarafa tarıyprum havaya da dikemiyprum önler seyreldi durmuyor dursa da boşluk boşluk gözüküyor kafa derim içerilere kadar

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 30 Mart 2021, 02:45:08 »
“Bana bi Ekim merkezi lazım tabi 10-15 bin isteyenler dışında” demişsin ya orayı anlamadım yani 10-15 pahalı anlamında mı yoksa 10-15 isteyen basit merkezleri önermeyin bana anlamında mı dedin?

Gregor59

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 30 Mart 2021, 02:46:48 »
Bu da benim peder beyin saç çizgisi 58 yaşında

Gaile

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 30 Mart 2021, 13:55:16 »
Bu hale geleceksin ekersen.

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 30 Mart 2021, 14:08:25 »
saçını sağa sola yatırma uzat biraz daha öne düşsün

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 30 Mart 2021, 15:02:20 »
Kardeş çok istiyorsan ekime ihtiyacın olduğunu düşünüyorsan laftan anlamıyorsan e git ektir o zaman ne durmadan aynı seyleri konusuyoruz? Git ektir tamam yeter yani neresine ektireceksen git ektir.
Global Moderator

PEGO

• Hero Member
  • Saçların dökülmüş kanka
« Yanıtla #11 : 30 Mart 2021, 15:09:58 »
Ben sana arkadaşımın numarasını veriyim, çok iyi bir psikiyatristtir baya hastasını iyi duruma getirdi.
Xpecia günde 2 tablet
Prozinc Plus Şampuan

Serkan Aygın 4200 Greft https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16500.0

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 30 Mart 2021, 16:30:21 »
Karius ektirdi çok güzel oldu sadece ön çizgiye. Saçı her gün farklı tarafa yatırıp kapatmaya çalışıyorum emekli memur amcalar gibi. Bir gün diyorum tamam böyle belli olmuyor artık buraya tararım ertesi gün belli oluyor diğer tarafa tarıyprum havaya da dikemiyprum önler seyreldi durmuyor dursa da boşluk boşluk gözüküyor kafa derim içerilere kadar

Şöyle saçım olsa hiç takmam kafaya.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

Cihandoğan

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 30 Mart 2021, 17:06:37 »
Sen su an böyle ise saç ektiren forumdan seni banlamak gerekir senle kimse uğraşamaz. Psikolojik sorunların var bu ayıp değil hepimizde olur bir an önce tedavi ol şaka yapmıyorum dalgada geçmiyorum sonuçta bu da bir rahatsızlık tedavi ol yoksa ileride daha da çekilmez bir insan haline gelirsin.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 30 Mart 2021, 17:06:44 »
Hocam ortamı trollüyorsan güldük geçtik komikti :)  Çok kafaya takıyorsan Muttalip Keser ile görüş belki 1000 greft falan atar . Ben yerinde olsam ektirmem  .Muttalip 1000 grefti 3500 euro tutar . Kaya isimli üyenin konusunu incelemeni tavsiye ederim . Bu arada Nw3 değilsin .  Hatta baban bile değil bence
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Facebook Twitter Instagram