Gönderen Konu: Op. Dr. Bilgehan Aydın Kliniği -Ekibi 5.000 Greft  (Okunma sayısı 1059 defa)

Bilzerian

• Yeni üye
  • *
Op. Dr. Bilgehan Aydın Kliniği -Ekibi 5.000 Greft
« : 01 Nisan 2021, 18:59:44 »
İyi günler dostlar yaşım 26. 2 senedir saç ektirmeyi düşünüyordum bir türlü cesaret edemiyordum, ve dökülmem devam ediyordu en sonunda dökülmem azaldı bende cesaret edip araştırmalarım sonucunda bilgehan aydın beyin kliniğinde özellikle Ahmet tosun beyin saç ekimimi yapmasını rica ettim birçok araştırmam sonucunda ön çizgi olsun onun dışında her hastaya aynı değilde nasıl iyi olacaksa o şekilde program yapması beni etkilemişti. Paradan önce insan sağlığını ön planda tutması çok önemliydi benim için herşeyden önce.

Velhasıl saçlarım 2015de çok hızlı şekilde dökülmeye başladı ırsi olarak dökülüyormuş en son 2020 sonları gibi durdu 2015 - 2016 zamanları bir avuç dökülüyorsa 2020 sonu ve 2021 şimdilerde 25/30 gibi saç dökülüyor normale döndü.

Saç ekimi kararım ve zamanı;
29/03/2021 gibi randevu aldım ekim için sabahdan 8:00 gibi kliniğe gittim beni damla hanım karşıladı sonra ahmet bey geldi kahvaltı yapmamıştım kahvaltı ısmarladı sağolsun. Benim ekimime başka bir ekip girecekti normalde, almanyadan adam parayı yollamış o gün gelmemiş ertelemiş şansa o ekipde bana girdi. Kahvaltıdan sonra tıraşımı yaptılar sonra Ahmet beyin odasına geçtik. saç çizgimi çekti 2 Seans olarak plan yaptı bir keredede çok greft çıkararız ama hem saçların hepsi beslenemez hemde donör bölgeside çok fazla zarar görmez dedi banada mantıklı geldi o şekilde karar kıldık. Sonra işlem odasına geçtik saat 09:00dı sefa ve sadettin beyler geldi anestezi yapmak için. yüzüstü yattım abi yalan söylemeyeyim hafif yanacak, ağrıyacak dedi iğne yaparken 5/10 dakika yandı ondan sonra kafam tamamen uyuştu sonrasında hiçbirşey hissetmedim. Bu arada durulmayacak bir acı ağrı değil 10 dakika sonra geçiyor zaten. Sonra Damla hanımda geldi uyuştukdan sonra arkadan saç alımına başladı bir süre sonrada hüsne hanım katıldı. Damla hanım arkadan saçları alıyor Sefa, sadettin ve hüsne hanımda greftleri ayırıyor ve sayıyorlardı. işlemim bu arada 8.30 - 9 saat sürdü ama hep muhabbet havası içinde şarkıyla, türküyle falan geçti ne canım sıkıldı nede zor bir zaman yaşadık. Alım işlemim 12.30 gibi bitti. Sonra Ön bölgeye anestezi yaptılar bu arada öğlen yemeği yedim. 15/20 dakika sonra uyuştuktan sonra Ahmet bey geldi saç ekilecek yerleri açmaya başladı yine sohbet şarkı eşliğinde geçti. Ahmet beyin işlemide 1 saat gibi bir zaman sürdü. Bu arada işlemdeki herkes besmele çekip işine başlıyor burası sizin için önemli bir detay değil ama benim dikkatimi çekip çok hoşuma gitti hepsinin öyle olması. Sonrasında yine Damla hanım sadettin,sefa bey ve hüsne hanım greftleri ekmeye başladılar. Saat akşam üstü 5.45 gibi işlemim bitti en son greftleri gitmeden ahmet bey kontrol etti bandajımı sardılar ve vedalaştık. Ahmet bey Damla hanım ve Sadettin bey içimi rahatlatıp çok hoş karşılamaları ve her soruma cevap verdikleri içinde burdan ayrıca teşekkür ederim Allaha şükür iyiki siz girmişsiniz ekip olarak operasyona. Bu arada herhangi ek ücret vermedim herkes  gibi normal hastayım ek para vermişsindir böyle davranmışlardır diye düşünmeyin büyük ihtimal bütün hastalara böyle davranıyorlardır. Çünkü paradan ziyade karşıdakinin sağlığını düşünüyorlar. Neyse çok uzatmayayım size resimlerimi göstereyim. Bu kadar uzun yazmamın nedenide ektireceklere sürecin nasıl işlediğiyle ilgili bilgi vermek nacizane olarak. Onlar işini yaptı gerisi Allah kerim inşallah hepsi tutar :)

Not: Bu arada 4 igf + 1 prp + 4 kerede saç lazeri tedavim olacak.

-ÖNCEKİ RESİMLERİMDEN BİRKAÇ TANE;

Bilzerian

• Yeni üye
  • *
-EKTİRMEDEN 2 GÜN ÖNCE;
« Son Düzenleme: 01 Nisan 2021, 19:29:27 Gönderen: Bilzerian »
  • Ekim Tarihi: 29.03.2021
  • Ekim Merkezi ismi Op. Dr. Bilgehan Aydın Kliniği
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 26

Bilzerian

• Yeni üye
  • *
EKTİRDİKTEN SONRAKİ 1.-2. GÜN;
« Son Düzenleme: 01 Nisan 2021, 19:33:08 Gönderen: Bilzerian »
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 26

Bilzerian

• Yeni üye
  • *
-DONÖR BÖLGESİ;
-2. SEANS DÜŞÜNÜLEN BÖLGE
« Son Düzenleme: 01 Nisan 2021, 19:42:04 Gönderen: Bilzerian »
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 26

Çirkin Kral

• Full Member
Ekiminiz hayırlı olsun ön çizgi kafa yapınıza tam oturmuş Ekim güzel donör sağlam umarım guzel sonuç alırsınız ✋

Lawine

• Jr. Member
  • **
Geçmiş olsun. Temiz ekim güzel çizgi umarım sonucunuz da aynı şekilde olur
  • Ekim Tarihi: 11.02.2021
  • Ekim Merkezi ismi Op.Dr.Bilgehan Aydın
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 26
  • Medikal Tedavi Propecia 1mg, Redoxon effs, kerozan, coraspirin 3 ay, gıda takviyeleri kabak çekirdeği-karafut ve keçiboynuzu pekmezi
Op.Dr.Bilgehan Aydın Bnish HWI | 4500 Greft | 11.02.2021 | 26 |Damla Hanım Ekibi

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=19999.0

Bilzerian

• Yeni üye
  • *
Kabuk yıkamadan sonra 11.gün fotoğrafları
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 26

reyes

• Sr. Member
Ekim temiz gozukuyor