Gönderen Konu: Bu nedir  (Okunma sayısı 989 defa)

İnceTellii

• Sr. Member
Bu nedir
« : 02 Nisan 2021, 16:40:14 »
Herkese merhabalar 5 gündür hergün 0.25mm dermaroller uyguluyordum ön bölgeye bugün herzaman ki gibi mg yağı sürüp duşa girdim masaj yaptım çıktım baktım ön bölgeden deri gibi bişey dökülüyo dermarollerı uyguladım sonra ama böyle kaldı bu sanırım yağ tabakası yada mantar gibi bişey üst bölgelerdede var herhalde bundan nasıl kurtulabılırım

Kıvanç Saçlıtuğ

• Hero Member
Ynt: Bu nedir
« Yanıtla #1 : 02 Nisan 2021, 17:28:24 »
Herkese merhabalar 5 gündür hergün 0.25mm dermaroller uyguluyordum ön bölgeye bugün herzaman ki gibi mg yağı sürüp duşa girdim masaj yaptım çıktım baktım ön bölgeden deri gibi bişey dökülüyo dermarollerı uyguladım sonra ama böyle kaldı bu sanırım yağ tabakası yada mantar gibi bişey üst bölgelerdede var herhalde bundan nasıl kurtulabılırım
Kankam dermarol arkası mg yağı sürme araya 2 saat koy birde her gün yapmak 0.25te olsa benim şahsi görüşüme göre verimsiz olur.
*paylaşımlarım tedavi tavsiyesi değildir (TTD)

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 02 Nisan 2021, 17:37:26 »
Dermaroller zaten deri yenilemesi yapıyor.Sen birde mg yağı sürmüşsün normal.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

İnceTellii

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 02 Nisan 2021, 17:47:04 »
Kankam dermarol arkası mg yağı sürme araya 2 saat koy birde her gün yapmak 0.25te olsa benim şahsi görüşüme göre verimsiz olur.

Mg yağını duştan önce sürüyoeum zaten dermarollerle onu sürüp o acıya katlanabilecek insan ben tanımıyorum
Tedavi
Dutasteride
Omega3 günde 2
Dermaroller şakaklara 0.25 2 günde 1
Magnezyum takviyesi
Dermastamp 1.5mm haftada 1
Hint yağı 1 çay kaşığı hergün

İnceTellii

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 02 Nisan 2021, 17:47:43 »
Dermaroller zaten deri yenilemesi yapıyor.Sen birde mg yağı sürmüşsün normal.

Anladım kanka yılan gibi bi anda deri değiştirince bi endişelenmedım değil
Tedavi
Dutasteride
Omega3 günde 2
Dermaroller şakaklara 0.25 2 günde 1
Magnezyum takviyesi
Dermastamp 1.5mm haftada 1
Hint yağı 1 çay kaşığı hergün

HEKTOR

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 02 Nisan 2021, 18:27:42 »
Saçlar ateş ediyor

onurr39

• Full Member
« Yanıtla #6 : 02 Nisan 2021, 21:19:46 »
Dermarollerı saçınızın olduğu yere ve ön çizgi tarafına yapın. Yüzünüze yaparken biraz daha kibar olun çünkü ciltte çizikler yapar alın bölgesinde daha dikkatli olmanız lazım. birde hemen birşey sürmeyin
  • Yaşınız 19

Kant

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 03 Nisan 2021, 12:45:57 »
Ben yanlış mı yaptım 1 aydır dermastampt la 30 dakika kafayı deliyorum hemen üstüne magnezyum yağı döküyorum böyle bir yanma yok tarif edemem :D

Thescript

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 03 Nisan 2021, 18:08:38 »

Ben yanlış mı yaptım 1 aydır dermastampt la 30 dakika kafayı deliyorum hemen üstüne magnezyum yağı döküyorum böyle bir yanma yok tarif edemem :D
Hocam sizler hangi marka mg kullanıyorsunuz ve bu arada aklımda şöyle çılgın bir fikir var
Nane yağı ve magnezyum yağını karıştırıp kullansak nasıl olur hem emilimi daha iyi sağlayıp dipe inen mg kireclenmeyi söküp atmazmi böylece kafa yumasik hamur gibi olmazmi acaba ?

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 03 Nisan 2021, 18:20:18 »
 aman dikkat .kullandığınız yağları duşta çok iyi arındırın.deriden gitmezlerse gözenekleri tıkayıp saçı dökerler
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Thescript

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 03 Nisan 2021, 19:16:02 »
aman dikkat .kullandığınız yağları duşta çok iyi arındırın.deriden gitmezlerse gözenekleri tıkayıp saçı dökerler
kaç defa yıkamak lazım 2 yeterli mi yağ sonrası hocam

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 03 Nisan 2021, 19:26:06 »
 onu bilmiom ama anlarsın kendin yağlı şeler saçta kalırsa döker.kopurt sampuanı iyi durula yeter herhalde
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Thescript

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 03 Nisan 2021, 19:56:58 »
onu bilmiom ama anlarsın kendin yağlı şeler saçta kalırsa döker.kopurt sampuanı iyi durula yeter herhalde
teşekkürler hocam tamam

HEKTOR

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 03 Nisan 2021, 19:59:00 »
Dermaroller bence zarar verdi.
Arkadaşlar xpecia ve prozinc losyon nasıl ikili sizce

hairgrowthman

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #14 : 03 Nisan 2021, 20:28:28 »
Hafta 2 bilemedin 3 kez yapıcan kardeşim dermarolleri saç derisini pestile çevirmenin mantığı yok. 2-3 haftada bir de 1 mm lik olanla yap.

Facebook Twitter Instagram