Gönderen Konu: 19 yaş Saçlarımı nasıl koruyabilirim  (Okunma sayısı 891 defa)

Exovious

• Yeni üye
  • *
19 yaş Saçlarımı nasıl koruyabilirim
« : 04 Nisan 2021, 00:19:54 »
Herkese merhabalar 19 yaşında üniversite öğrencisiyim.Baba tarafım komple kel 3 yıl önce dökülmeler başladı şuan kafa derim çok rahat şekilde gözüküyor.Suan olan saçlarımı nasıl uzun süre koruyabilirim?Tavsiyelerinizi bekliyorum.Simdiden çok teşekkür ederim.

Kant

• Sr. Member
Ynt: 19 yaş Saçlarımı nasıl koruyabilirim
« Yanıtla #1 : 04 Nisan 2021, 02:12:18 »
Dokulme genetikse kanıtlanmış ilaçlar  var 2 3 tane onaylı o ilaçlar iyi gelir ama yaşınız o ilaçlar kullanmak için erken onlardan başka durduran yok maalesef 21.yy da yok işte:) saç masajı dene kafana dermastampt igneleme yap derim en azından biraz yavaslatirsin olanlar kuvvetlenir

icindentramvaygecensarki

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 04 Nisan 2021, 02:44:24 »
Finasteride başla
TEDAVİM
Minoxil Forte Günde 1 (Şakaklara ve Frontale 3'er Fıs)
Dutasteride Avodart Günde 1 (Eskiden Haftada 2)
Fiyto Şampuan Haftada 2
Dermaroller 1 mm Haftada 2
D Vitamini- Çinko- B 12 2 Günde 1
Oral Spironolakton Aldactone 25 mg Günde 1

DmitriAhmedov

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 04 Nisan 2021, 03:17:57 »
Finasteride başla
Kardeş bak sen herkese böyle finasteride başla dutasteride başla diye yazıyorsun videolarında ozendiriyorsun gerçekten yaptığın yanlış birşey yardımcı olmak istiyorsan deki bak Finasterid var dutas var ama bunların 1 pozitif etkisi varsa 10 negatif etkisi de olabilir bunlar ağır ilaçlar sen gencecik bir delikanlısın bu ilaçlar sana ağır gele bilir ama saçı çok sıkıntı ediyorsan doktor kontrolünde kullana bilirsin Finasteride Başla belki karşındaki kişi saf biri gidip sorgulamadan yan etki anlamayıp 6 ay sonra psikolojik yan etki görüp intahar edecek belki cinsel sorun yaşayıp bunu kafasına takip hem stresten daha çok saçı dökülüp hem psikolojisi bozulacak bunu sadece Finasterid kullan dediğin için bu kadar uzatmadim çoğu yazdığın ve videolarında çektiğin çoğu şey faul gerçekten
  • Yaşınız 25

Farques

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 04 Nisan 2021, 03:19:00 »
Fotoğraf atarsan daha sağlıklı yorum yapılır dostum.

djan

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #5 : 06 Nisan 2021, 15:35:31 »
Herkese merhabalar 19 yaşında üniversite öğrencisiyim.Baba tarafım komple kel 3 yıl önce dökülmeler başladı şuan kafa derim çok rahat şekilde gözüküyor.Suan olan saçlarımı nasıl uzun süre koruyabilirim?Tavsiyelerinizi bekliyorum.Simdiden çok teşekkür ederim.
karar tamamen senin  19 yaşındayım çok uzun süre araştırdım okumadığım makale yabancı yerli forum kalmadı izlemediğim video kalmadı bende başladım sadece şunu diyebilirim bu işin finas dutas  ve minoxtan başka çözümü yok kim ne derse desin ama karar senin

Facebook Twitter Instagram