Gönderen Konu: Dutasteride ve Finasteride Saç durumu ne zaman stabil hale gelir?  (Okunma sayısı 751 defa)

ahmetkaya

• Jr. Member
  • **
Bu ilk kullanmaya başlamadan sonra şeklinde bi soru mu?
  • Yaşınız 27

emekli kel

• Hero Member
 genetik dokulmen agresifse bir işe yaramaz 2 ayda durdurur dokulmeyi genetiğin hafifse 12 aya kadar saçı kalınlaştırır diyorlar bence dongusu şu bu 6 ay bu sure.stabillik 6 ay bence he daha sonraları yeniden saldıran dht agresifleşen genetikte olabilir.finas yüzde 40 dut yüzde 55 baskılıyor süpermen değiller
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Kant

• Sr. Member
Bende 4 aydir kullanıyorum şunu farkettim proscar falan saç tellerini kalinlastiriyor eyw ama kafa derisinde yanma uyuşukluk  daha farklı birsey 2 ay kullandım proscar kafamdaki yanma gitmemişti saç aynı şekilde devam ediyordu  başka yöntemlerle blocklayınca dermastampt omega 3 sert masaj magnezyum vs saç o zaman işte gelişmeye başladı bu konuları detaylı bilmiyorum kendi üzerimden yaşadığım ve hissettiğimi söylüyorum. 2 farklı kategori gibi sanki.. Bendeki dokulme şu şekilde eğer o yanmayı uyuşukluk hissini engellersem saçım dokulmüyor proscar kullanmasamda dokulmuyor

Facebook Twitter Instagram