Gönderen Konu: evde 2 dambılla ve vücut hareketleri ile antreman yapılır mı ?  (Okunma sayısı 589 defa)

emekli kel

• Hero Member
 dambılların ağırlığına bağlı nette cesitli programlar var hocaları dinle bence
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Execuvite

• Hero Member
Direnç bandı al dostum faydasını çok görürsün 15-25-35 şeklinde al evde evet yapılır ama bir spor salonu bekleme ama yine vücudun şekile gireer

dejavuu86

• Sr. Member
Direnç bandı al dostum faydasını çok görürsün 15-25-35 şeklinde al evde evet yapılır ama bir spor salonu bekleme ama yine vücudun şekile gireer
direnç bandı mantıklı geldi bana peki burda 15-25-35 demişsin neye göre belirlemelyim bu ölçüyü yani ben hiç spor yapmayan biri değilim ama istikrarsızim  şuan 73 kiloyum boyumda 1.78 fit sayilabilcek bir vücudum var ben kasları daha fazla güçlendirmek ve biraz daha hacim kazanmak yani güç ve kondisyon kazanmak istiyorum bu direnç bandlarindan hangisi bana uygun olur

Execuvite

• Hero Member
direnç bandı mantıklı geldi bana peki burda 15-25-35 demişsin neye göre belirlemelyim bu ölçüyü yani ben hiç spor yapmayan biri değilim ama istikrarsızim  şuan 73 kiloyum boyumda 1.78 fit sayilabilcek bir vücudum var ben kasları daha fazla güçlendirmek ve biraz daha hacim kazanmak yani güç ve kondisyon kazanmak istiyorum bu direnç bandlarindan hangisi bana uygun olur

3 ünüde almanı tavsiye ederim 25-35 kg olanlar ile göğüs ve sırt ve bacak için . Sırt zor gelişen ve 25 kg üstünde daha etkili direnç bandında dambıllda aynı kilolar geçerli değil tabi. Bu arada daha fazla kas içinde protein tozu ve hayvan gibi yemek şart

Snowly12

• Hero Member
İnternetten fullbody programi bul.

Squat- dumbell row- floor dumbell press-dumbell skull crusher-lateral raise- dumbell curl yapabilirsin.

Bak internetten fotograflarina. Yapabildigin en yuksek agirliklarda calis. En az 5 tekrar ve 4 set yapmaya calis.

Stabil olsun dersen 3x10 yap. 10 tekrar 3 set.

Karbonidrati yagi salla kes baya. seker sifir. Protein al full.
Finasteride - 1 mg (haftada 3)
Evocapil(procapil)
Dermoroller 3 mm
Ketoral haftada 1 veya 2.
Masaj
30 mg cinko
Omega 3
Demir
D3
Azelaik asit kur
B6 p5p

emekli kel

• Hero Member
 hareketler arası 20 saniyeden uzun tut zamanı 20 saniyeden aşağı dht salgılıyor bizim zaten sorunlu saçlar kaş yapayım derken göz çıkarma.çok fazla yuklenme kendini sakatlamadan yapmaya calıs hareketleri tam doğru yapabilceğin ağırlıklarla çalış .bu işin yüzde 80i beslenmedir derdi bir vucutcu uyku beslenme çok onemli.buyume hormonu uykuda salgılanır gunduz gece calısıp onu salgılanmaya tesvik edion mumkunse 9 saat uyu.dayan tavuklu pilava guzel kas buyutuyor.15 yıl vucut gecmişim vardır bu bandı ilk kez duydum güzel bişiye benzio eskiden şu denirdi kasları belli süreye getirince 9 saniyede korursun onları.kapıda havlu cevirip sıkıyordun .hiçte yapan gormedim:)ama bu band mantıklı geldi.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

tengrobalamaro

• Yeni üye
  • *

Facebook Twitter Instagram