Gönderen Konu: Minoxil tomar tomar sacimi döküyor yardım abiler  (Okunma sayısı 5648 defa)

Sacsizman

• Sr. Member
Minoxil tomar tomar sacimi döküyor yardım abiler
« : 11 Nisan 2021, 00:51:35 »
Başlayalım 3 gün oldu minoxile zaten nw3 um saclarima minox sürdükten sonra tarayarak her yere dagitiyorum ama tarakta 50 60 tel sac geliyor boynuma bile döküldüğünü hissediyorum hayatimda böyle birşey yaşamadım aşırı çok dökülüyor bu döküntü ne zaman geçer de asıl saçlar çıkmaya baslar kafayı yicem hafta içi dht ve vitamin testide yaptircam yardım lütfen

Farques

• Ziyaretçi
Ynt: Minoxil tomar tomar sacimi döküyor yardım abiler
« Yanıtla #1 : 11 Nisan 2021, 00:54:45 »
Minox minyatürleri döker kalın halde çıkartır

İnceTellii

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 11 Nisan 2021, 01:55:42 »
Dostum stres yapma gidenler geri gelir elbet saçlarının şuan ki durumunu atarsan belki tecrübeli arkadaşlar sana bazı tavsiyeler verebilir
Tedavi
Dutasteride
Omega3 günde 2
Dermaroller şakaklara 0.25 2 günde 1
Magnezyum takviyesi
Dermastamp 1.5mm haftada 1
Hint yağı 1 çay kaşığı hergün

Sacsizman

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 11 Nisan 2021, 03:38:25 »
Dostum stres yapma gidenler geri gelir elbet saçlarının şuan ki durumunu atarsan belki tecrübeli arkadaşlar sana bazı tavsiyeler verebilir
telefon net çıkartamıyor resmi. Sacimin sakak kısımlarında çok fazla açılma vardı minoxla birazdaha açıldı kisalticam saçı bu arada minoxsu her gece masajdan sonra yapıyorum sadece 7 8 fis

athena

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 11 Nisan 2021, 05:26:34 »
telefon net çıkartamıyor resmi. Sacimin sakak kısımlarında çok fazla açılma vardı minoxla birazdaha açıldı kisalticam saçı bu arada minoxsu her gece masajdan sonra yapıyorum sadece 7 8 fis
3 günde ne minox etki gösterir ne de şakakların açılır, tamamen psikolojik. sadece gece kullanma, sabah aksam 5 veya 8 fıs olarak kullan. minox kullanırken ne kadar saçın dökülürse o kadar etki artacaktır. dökülenlerin yerine kalın ve sağlıklı saçlar gelir.

Sacsizman

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 11 Nisan 2021, 10:27:03 »
3 günde ne minox etki gösterir ne de şakakların açılır, tamamen psikolojik. sadece gece kullanma, sabah aksam 5 veya 8 fıs olarak kullan. minox kullanırken ne kadar saçın dökülürse o kadar etki artacaktır. dökülenlerin yerine kalın ve sağlıklı saçlar gelir.
minoxili her gece akşam 7 8 fis olarak kullanıyorum 7 yetiyor aslinda. 3 gün dedigim şey 3 gündür kullanmaya devam ediyorum du aslında :) bugünle 4 yanlis anlatmisim kendimi hocam :) suanki dökülme çok fazla ve kalin saclarda dokukuyor inceler dokulse anlarim da

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 11 Nisan 2021, 10:58:10 »
 3 gün banada erken geldi.1 2 haftada dokme baslar  45 güne kadar surer 85_90 gün arası geri gelir onlar.mevsimsel dokulmemi var mevsimler karıstı benimde tek tük olsada lavvaboda goruom saçları pcye dusuyor saçlar tek tük eskiden olmazdı mevsimler sasırdı ya
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Sacsizman

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 11 Nisan 2021, 11:47:04 »
3 gün banada erken geldi.1 2 haftada dokme baslar  45 güne kadar surer 85_90 gün arası geri gelir onlar.mevsimsel dokulmemi var mevsimler karıstı benimde tek tük olsada lavvaboda goruom saçları pcye dusuyor saçlar tek tük eskiden olmazdı mevsimler sasırdı ya
üstad 40 45 gün dökülmeye devam ederse kel olurum komple sacimda siyah hiçbirşey kalmaz gibi çok seyrek zaten mevsimler ahh ahh

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 11 Nisan 2021, 12:41:12 »
 ne kadar dökerse o kadar iyi kazısın kafayı daha iyi daha güçlü gelicek onlar
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Sacsizman

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 11 Nisan 2021, 14:14:55 »
ne kadar dökerse o kadar iyi kazısın kafayı daha iyi daha güçlü gelicek onlar
ah ahh bide döngü olmaza şu iste

MortalStroke

• Full Member
« Yanıtla #10 : 12 Nisan 2021, 01:45:10 »
üstad 40 45 gün dökülmeye devam ederse kel olurum komple sacimda siyah hiçbirşey kalmaz gibi çok seyrek zaten mevsimler ahh ahh
Yok ya öyle düşünme sonradan iyiki kullanmışım diyeceksin moralini yüksek tut giden daha fazlasıyla gelecek.
Xpecia (x2)
Minoxil forte (x2 5 puf)
Sebamed anti hairloss
Alpecin c1 caffein shampoo

Sacsizman

• Sr. Member
« Yanıtla #11 : 12 Nisan 2021, 02:08:40 »
Yok ya öyle düşünme sonradan iyiki kullanmışım diyeceksin moralini yüksek tut giden daha fazlasıyla gelecek.
belki saçma olacak ama dış görünüş kadar önemli birşey yok ya sac zaten imaj mesela 1 sene önce 10 kisi icinden 8 9 tane kız bakardı bana suan 3 4 okadar çok fark ediyorki bu sac kilo fitness

MortalStroke

• Full Member
« Yanıtla #12 : 12 Nisan 2021, 02:42:27 »
belki saçma olacak ama dış görünüş kadar önemli birşey yok ya sac zaten imaj mesela 1 sene önce 10 kisi icinden 8 9 tane kız bakardı bana suan 3 4 okadar çok fark ediyorki bu sac kilo fitness
Bunlara takılma dediğim gibi güzel dediğimiz bazı  kızlar bile çok farklı şeyleri çıkabiliyor her kitabı kapağına göre yargılamamak lazım seni seven şuanki halinle sevsin ama ilacın etkisini gördükçe bu düşünceden vazgeçeceksin evet maalesef erkek ve kadınlar olarak dıs görünüşün önemi yok desekte maalesef var:)
Xpecia (x2)
Minoxil forte (x2 5 puf)
Sebamed anti hairloss
Alpecin c1 caffein shampoo

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 12 Nisan 2021, 10:03:09 »
farketmezmi ya.saçı dokmeden once aynen dediğin gibi kız bakardı saçı doktuk bakmadı sümüklüler bile saçı ektirdik biçtirdik gene kızlar bakmaya basladı kelle göbekliyi hiç sevmiyorlar tabi para varsa baska  .senin resmi bulamadım resim koysaydın konuna

Sacsizman

• Sr. Member
« Yanıtla #14 : 12 Nisan 2021, 11:04:07 »
Bunlara takılma dediğim gibi güzel dediğimiz bazı  kızlar bile çok farklı şeyleri çıkabiliyor her kitabı kapağına göre yargılamamak lazım seni seven şuanki halinle sevsin ama ilacın etkisini gördükçe bu düşünceden vazgeçeceksin evet maalesef erkek ve kadınlar olarak dıs görünüşün önemi yok desekte maalesef var:)
katılıyorum hocam kim dış görünüş önemli değil diyorsa yalan valla ben arkadaş ortamında da söylüyorum dış görünüşe önem veriyorum mesela ben hani sonuçta o yataktan uyandiginda gözlerini actiginda karsinda bir ömür senle olacak kadın var

farketmezmi ya.saçı dokmeden once aynen dediğin gibi kız bakardı saçı doktuk bakmadı sümüklüler bile saçı ektirdik biçtirdik gene kızlar bakmaya basladı kelle göbekliyi hiç sevmiyorlar tabi para varsa baska  .senin resmi bulamadım resim koysaydın konuna
o kesin abi aynen fitniss yaptığımda en misal örnek mağazada çalışırdım bana gelen müşteri sen buranın sahibimisin derdi hani bakimlisin tipin giyimin yerinde çok fark ediyor yemin ederim heleki o saçlar. Resmi afteri çektikten sonra koyucam üstad inşallah :)

Facebook Twitter Instagram