Gönderen Konu: 5-6 aylık minoksil xpecia biotin kullanımı  (Okunma sayısı 3755 defa)

Pesetmemelisin

• Yeni üye
  • *
5-6 aylık minoksil xpecia biotin kullanımı
« : 14 Nisan 2021, 22:13:34 »
Saçlarım 1.5 yıldır dökülüyordu ilk başlarda farkında degildim sonrasında pek umursamadım geçici birşeydir diye sonradan anladım duruma el atmazsam kafamda saç kalmayacak araştırdım bu forumu buldum minoksil kullanmak istemedim 2 seans mezoterapi yaptırdım maddiyatdan dolayı devam ettiremedim pek bir sonuç beklemiyordum gözüm kararmıştı artık minoksile başkayacaktım alt yapı olur enazından dedim sonrasında minoksile ve xpecia ya başladım ilk 1 2 ay boyunca sabah akşam 5 fıs kullandım sonrasında zor geldi sadece akşam 8 fıs kullanmaya başladım ve içine 5-8 adet dudasterid enjekte etmeye başladım günlük 1 adet voonka biotine ve vitaminler başladım nerdeyse 1 yıldır hiç saçımı uzatamıyordum çok kötü duracağı hep 3 numara evde kendim kesiyordum artık kuaföre gidip kestiriyorum :) sonuçlar çok iyi olmasada beni yeterince tatmin etti fotoğrafları paylaşacagım

Pesetmemelisin

• Yeni üye
  • *
Ynt: 5-6 aylık minoksil xpecia biotin kullanımı
« Yanıtla #1 : 14 Nisan 2021, 22:20:42 »
Mezoterapi ilk seans 30 Ekimde çekilen foto

Pesetmemelisin

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 14 Nisan 2021, 22:22:21 »
1 hafta sonrası foto

Pesetmemelisin

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 14 Nisan 2021, 22:25:35 »
9 mart

Xeth

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 14 Nisan 2021, 22:34:30 »
Maşallah hocam devam et
AlopexyT minoxidil (günde 8 fıs)
Finasterid 1.25 mg (her gün)
Yeşilçay (x1)
Clear şampuan
Magnezinc (günlük 1)
Setirizin 5mg

Bıraktıklarım; minoxil, bioxinin minoxidil, balen kabak, xpecia, loprox

Tedavi sürecim;
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=23060.0

Armaan

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 14 Nisan 2021, 22:36:22 »
Olmuş işte daha ne olcak 👍

Pesetmemelisin

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 14 Nisan 2021, 22:38:59 »
Bugün nemli flaşlı ve flaşsız banyodan sonra
« Son Düzenleme: 14 Nisan 2021, 22:45:21 Gönderen: Pesetmemelisin »

Pesetmemelisin

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 14 Nisan 2021, 22:41:52 »
Teşekkürler beyler kusura bakmayın forumu pek bilmiyorum fotoyuda zar zor atıyorum gitmiyor fazlaları nasıl silerim

Pesetmemelisin

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 14 Nisan 2021, 22:46:22 »

Sacsizman

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 14 Nisan 2021, 23:17:40 »
Saçlarım 1.5 yıldır dökülüyordu ilk başlarda farkında degildim sonrasında pek umursamadım geçici birşeydir diye sonradan anladım duruma el atmazsam kafamda saç kalmayacak araştırdım bu forumu buldum minoksil kullanmak istemedim 2 seans mezoterapi yaptırdım maddiyatdan dolayı devam ettiremedim pek bir sonuç beklemiyordum gözüm kararmıştı artık minoksile başkayacaktım alt yapı olur enazından dedim sonrasında minoksile ve xpecia ya başladım ilk 1 2 ay boyunca sabah akşam 5 fıs kullandım sonrasında zor geldi sadece akşam 8 fıs kullanmaya başladım ve içine 5-8 adet dudasterid enjekte etmeye başladım günlük 1 adet voonka biotine ve vitaminler başladım nerdeyse 1 yıldır hiç saçımı uzatamıyordum çok kötü duracağı hep 3 numara evde kendim kesiyordum artık kuaföre gidip kestiriyorum :) sonuçlar çok iyi olmasada beni yeterince tatmin etti fotoğrafları paylaşacagım
heyt maşallah kardeşim çok güzel olmuş saçlar hayirli olsun maşallah  kafamda bir kaç soru varda sacin bu konuma gelmesinde mezoterapinin de etkisi varmı, acaba hangi marka minoxil kullanıyorsunuz ve kaç aydır kullanıyorsunuz bu şekilde bu arada dutasteridin yan etkisi oldumu libido azalması meni sivilasmasi goguste büyüme ?

Fırat aktaş

• Full Member
« Yanıtla #10 : 14 Nisan 2021, 23:35:52 »
Hangi marka minox icine dut atiyorsun
Nasil atiyorsun dutu ezerek toz halinde mi
  • Yaşınız 30
  • Medikal Tedavi Proscar

Pesetmemelisin

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 14 Nisan 2021, 23:38:45 »
heyt maşallah kardeşim çok güzel olmuş saçlar hayirli olsun maşallah  kafamda bir kaç soru varda sacin bu konuma gelmesinde mezoterapinin de etkisi varmı, acaba hangi marka minoxil kullanıyorsunuz ve kaç aydır kullanıyorsunuz bu şekilde bu arada dutasteridin yan etkisi oldumu libido azalması meni sivilasmasi goguste büyüme ?
Sagolasın kardeşim darısı sana inşallah minoxilin içine koydugum için hiçbir yan etki yaşamadım arada bir dermarollerde kullanıyorum yazmayı unutmuşum mezoterapinin faydası olmuştur sanırım da okadar büyük degildir heralde 3 tane bioxsinin minoxil kullandım bittigi için sipariş versem uzun süreceginden eczaneden alopexy t aldım 1 tane onu kullanıyorum oda bitmek üzere

Pesetmemelisin

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 14 Nisan 2021, 23:40:27 »
Hangi marka minox icine dut atiyorsun
Nasil atiyorsun dutu ezerek toz halinde mi
avodart dı sanırım ismi şırıngayla çekiyorum minoxilin içine boşaltıyorum

Sacsizman

• Sr. Member
« Yanıtla #13 : 15 Nisan 2021, 00:14:34 »
Sagolasın kardeşim darısı sana inşallah minoxilin içine koydugum için hiçbir yan etki yaşamadım arada bir dermarollerde kullanıyorum yazmayı unutmuşum mezoterapinin faydası olmuştur sanırım da okadar büyük degildir heralde 3 tane bioxsinin minoxil kullandım bittigi için sipariş versem uzun süreceginden eczaneden alopexy t aldım 1 tane onu kullanıyorum oda bitmek üzere
kardeşim gerçekten aklımda olan tedavi minox dutasterid bu arada voonka biotini hangi siteden temin ediyorsunuz ve kaç bin mcg

Pesetmemelisin

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 15 Nisan 2021, 00:39:47 »
kardeşim gerçekten aklımda olan tedavi minox dutasterid bu arada voonka biotini hangi siteden temin ediyorsunuz ve kaç bin mcg
trendyoldan fiyatlarıda uygun oluyor 2500mg alıyorum xpeciadan da 2500mg geliyor günlük 5binmg fazlasıyla yeterli diye düşünüyorum yanında alırsan vitamin felanda al istersen zararını görmezsin. Bende finasterid kullanmayı düşünüyordum ilk başta kulakta ufak çınlama felan bırakıyormuş gözüm kesmedi iyi dönerdim bunlarla saçları

Facebook Twitter Instagram