Gönderen Konu: Otacı nasıl otacı  (Okunma sayısı 738 defa)

Sacsizman

• Sr. Member
Otacı nasıl otacı
« : 16 Nisan 2021, 01:06:45 »
Gratiste gördüm 10 bitki ozlu olanını elime aldim kokladim bildiğin aktarda gibi hissettim kendimi paraben silikon icermez diyor bitkisel olmasıyla birlikte çok güzel geldi içeriği bana
Adaçay
nane
Melisa
Biberiye
Mersin
Sığla
Kekik
Ardıç
Lavanta
Papatya
Bitki ozleride bunlarmis

Spencer

• Hero Member
Ynt: Otacı nasıl otacı
« Yanıtla #1 : 16 Nisan 2021, 05:10:17 »
Bitkisel olduğunu iddia ederek kendini sattırmak isteyen şampuanların neredeyse tamamı bitkisel değildir. Bileşenler kısmına bakarsan anlarsın. Aqua ile başlayan kısma, basıyorlar kokuyu parfümü :) Kimyasaldan korkma o kadar belirgin zarar vermezler.
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

Sacsizman

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 16 Nisan 2021, 09:05:29 »
Bitkisel olduğunu iddia ederek kendini sattırmak isteyen şampuanların neredeyse tamamı bitkisel değildir. Bileşenler kısmına bakarsan anlarsın. Aqua ile başlayan kısma, basıyorlar kokuyu parfümü :) Kimyasaldan korkma o kadar belirgin zarar vermezler.
tuhaf olan kısmı da o işin :D kokusu muazzam hoşuma gitti yinede almaya degermi sizce

Spencer

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 17 Nisan 2021, 03:55:51 »
Bence değmez, saç tipine göre kepekli yağlı kuru vs bir şampuan seç kullan Clear vs şampuana fazla para vermek enayiliktir.
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 26 Nisan 2021, 03:05:30 »
Kullanabilirsin ama içine kattıkları vitaminlere bakma.Birsürü bitki özü yazıyorlar fasa fiso bir faydası yok.Adı üstünde şampuan temizlesin yeter.Kimyasalı az olanı tercih edersende iyi olur.Ama bellide olmuyor benim Revigende de var bundan önce kullandıklarımdan daha iyi.Oysaki kaç çeşit doğala yakın ürün atmıştım.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Burak Bey

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 26 Nisan 2021, 21:52:56 »
Tresan, otacıya göre bitkisel şampuan kategorisinde daha tercih edilebiliyor. İçeriklerini kıyaslayarak karar verebilirsiniz.

Facebook Twitter Instagram