Gönderen Konu: Yıllarca sokakta yaşayan GÜR SAÇLI evsizler  (Okunma sayısı 1049 defa)

sek034

• Yeni üye
  • *
Yıllarca sokakta yaşayan GÜR SAÇLI evsizler
« : 18 Nisan 2021, 00:11:29 »
Ne düşünüyorsunuz bu kişiler hakkında?
Banyo yapıyorlar mı bilinmez, yapıyorlarsa da herhalde çok çok azdır.
Düzgün beslenmiyorlardır haliyle

Buna rağmen saçları amazon ormanları gibi olan bir sürü kişi var? Vitamin takviyesi almalarını geçtim zaten düzgün beslenemiyorlardır ama saçta durum bu
O zaman vitamin ve saç dökülmesi konusu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yoksa olay sadece genetik mi?

Design

• Full Member
Ynt: Yıllarca sokakta yaşayan GÜR SAÇLI evsizler
« Yanıtla #1 : 18 Nisan 2021, 00:38:20 »
Genetik ya da değil bilmiyorum ama az çok bu sürece etki edebilmek umut verici.
  • Medikal Tedavi .

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #2 : 18 Nisan 2021, 01:34:29 »
Saç dökülmesinin yaşayanların büyük bir çoğunluğu bunu genetik dökülmeden kaynaklı yaşıyorlar. Bu nedenle işin bakım kısmı genetik dökülmeye ufak bir artı olarak kazanç sağlıyor. Yani genetik dökülmesi olan insanlar bu nedenle bu tarz vitamin takviyeleri ya da şampuan tarzı ürünler kullanıyorlar. Zaten bu tarz ürünler de genetik dökülmeye olan artısı çok az denecek kadar az. Tabi vitamin eksikliği olupta bu vitaminleri edinen insanları ayrı tutuyorum. Zaten o tarz dökülmelerde genetik dökülme değil, kopmaya dayalı dökülmelere ya da saç kalınlığına olan artılarından dolayı kullanılıyor. Saç kalitesini arttırmak da psikolojik olarak ciddi bir artı kazandırıyor insanlara. Bu nedenle evsiz saçları dökülmemiş insanları gördüğünüzde şaşırmamalısınız. Evsiz olarak şanssız olabilirler ancak genetik açıdan saçı dökülen insanlardan daha şanslılar.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

explosen

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 18 Nisan 2021, 05:49:18 »
benım yas 33  ama sunu dıyebılırım doğru yasta doğru ürün  viamin kullanarak dökülmeo layını daha az yaşamak mumkun olabilir di benım ıcın en azından ama ben beter yasadım,o yılarda kaybettım 22 den sonra sacımın en az yıkandığı joleden  hava alamıcak duzeyde oldu zamanlarda 16 20 arası saçlarım efsane ılhan mansız misali idi
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 18 Nisan 2021, 15:20:42 »
 sokakta kalanlarda ne testeron kalır ne bişi.gaylarında saçı dokulmez onlardada erkeklik yok
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Snowly12

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 19 Nisan 2021, 13:09:10 »
sokakta kalanlarda ne testeron kalır ne bişi.gaylarında saçı dokulmez onlardada erkeklik yok

Gaylerin dokulmez olurmu hocam. Norwood 7 giden gayler bile var. Haa sonrasinda kadina donusumde yani hormon terapisinde tum saclarini geri aliyorlar.

Ama surec oncesinde normal erkekler.
Finasteride - 1 mg (haftada 3)
Evocapil(procapil)
Dermoroller 3 mm
Ketoral haftada 1 veya 2.
Masaj
30 mg cinko
Omega 3
Demir
D3
Azelaik asit kur
B6 p5p