Gönderen Konu: Saçım açılmış mı sizce ?  (Okunma sayısı 653 defa)

Snowly12

• Hero Member
Ynt: Saçım açılmış mı sizce ?
« Yanıtla #1 : 21 Nisan 2021, 17:00:52 »
Hayir
Finasteride - 1 mg (haftada 3)
Evocapil(procapil)
Dermoroller 3 mm
Ketoral haftada 1 veya 2.
Masaj
30 mg cinko
Omega 3
Demir
D3
Azelaik asit kur
B6 p5p

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 21 Nisan 2021, 17:02:42 »
 ordan açılmaz zaten.içini rahatlatıcaksa genetik dokulmenin belirtilerini oku saçınla karsılaştır.matlaşma cılızlaşma ufalma falan bunlara dikkat et saçında
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

orientis

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 21 Nisan 2021, 17:17:31 »
ordan açılmaz zaten.içini rahatlatıcaksa genetik dokulmenin belirtilerini oku saçınla karsılaştır.matlaşma cılızlaşma ufalma falan bunlara dikkat et saçında

Abi genetiğim babama benzedi galiba onun da 20li yaşlarında saçları gür değil ve şakakları açılmış.

Şu an takipteyim.

“aşağıdaki babamın askerdeki saçı pek belli olmuyor ama şakaklar bariz açık”
  • Yaşınız 20
  • Medikal Tedavi 1/4 Proscar

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 21 Nisan 2021, 17:22:26 »
 önde hafif incelme varda açık şakak buysa kapalı görmedim ben hiç:)resime yansımayan açılmada olabilir.kellik geni genelde ailedendir.bizde aile saçlı biraderle bende çıktı.kimi arkadasım ana baba sulale kel kendi 40 yasında saçlı.3 gobek ileriden dededen alabiliyormuşsun.konu açmak gerek sitede aslında .aile fertlerinizin saçları nasıl siz kaç yasındasınız ne kadar zamandır dokuluyor onların o yasta nasılmış falan filan belirlemek gerek şu genetik olayını
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

orientis

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 21 Nisan 2021, 17:43:55 »
önde hafif incelme varda açık şakak buysa kapalı görmedim ben hiç:)resime yansımayan açılmada olabilir.kellik geni genelde ailedendir.bizde aile saçlı biraderle bende çıktı.kimi arkadasım ana baba sulale kel kendi 40 yasında saçlı.3 gobek ileriden dededen alabiliyormuşsun.konu açmak gerek sitede aslında .aile fertlerinizin saçları nasıl siz kaç yasındasınız ne kadar zamandır dokuluyor onların o yasta nasılmış falan filan belirlemek gerek şu genetik olayını

Aynen öyle hocam

Nereden ve nasıl geleceği belli olmuyor ama bazıları saç tipine bakarak da anlayabilirsin diyorlardı
Ne kadar doğru bilemem
  • Yaşınız 20
  • Medikal Tedavi 1/4 Proscar

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 21 Nisan 2021, 18:56:54 »
 genelde anne tarafına bak.abddede alet varmış ne zaman dokulceğini soluyormuş burdada biz icat edip satalım:)

Facebook Twitter Instagram