Gönderen Konu: Seboreik Dermatitten Dökülen Saçlar Geri Gelir Mi?  (Okunma sayısı 803 defa)

heprotar

• Sr. Member
Ynt: Seboreik Dermatitten Dökülen Saçlar Geri Gelir Mi?
« Yanıtla #1 : 23 Nisan 2021, 18:14:48 »
Minyatürleşmemişse her türlü geri gelir Şu kafa kuruluğunuza izin vermeden en başta çözseniz şu problemi sorun olmayacak.İleri safhada çok sıkıntılı azdırmamak lazım dermatiti.
Ben aloe vera ile çözüyorum sorunu taze yaprakların içindeki jeli haftada bir uyguluyorum sebore falan kalmıyor ağır vakalarda nasıl olur bilemeyeceğim.

Keltoross

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 23 Nisan 2021, 18:27:37 »
Minyatürleşmemişse her türlü geri gelir Şu kafa kuruluğunuza izin vermeden en başta çözseniz şu problemi sorun olmayacak.İleri safhada çok sıkıntılı azdırmamak lazım dermatiti.
Ben aloe vera ile çözüyorum sorunu taze yaprakların içindeki jeli haftada bir uyguluyorum sebore falan kalmıyor ağır vakalarda nasıl olur bilemeyeceğim.

Vichy dercos şampuan kullaniodum tertemiz yapıodu deriyi bişey bırakmıodu. Sonra onu bırakıp market şampuanlarına geçince tekrar deri kepeklenmeye başladı ve saçlarım döküldü.Yavaş yavaş seyrelmeye başlayınca vichy tekrar aldım ama içeriği değişmiş galiba tam anlamıyla deriyi temizleyemio hafif kepekler bıraktı ve bunlarda saçımı döktü.Şimdi sebamed kepek şampuanı aldım seboreyi nerdeyse bitirdi dökülme baya azaldı.Çoğu kişi sebore tedavi edilince dökülen saçlar geri gelir dio umarım geri gelir.

Hwoarang7

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 23 Nisan 2021, 18:33:57 »
Genetik dökülme hariç , her türlü dökülmede saç yeniden geri gelir. Genetikte saç minyatürleşiyor ve zamanla çıkmıyor ama egzamada minyatürleşme olmuyor.

Facebook Twitter Instagram