Gönderen Konu: Askerlik Yaradı Saçlar Geri Geldi  (Okunma sayısı 8130 defa)

yigit10

• Ziyaretçi
Askerlik Yaradı Saçlar Geri Geldi
« : 06 Mart 2019, 23:09:57 »
Merhaba arkadaşlar beni çoğu arkadaş tanıyor saç konusunda çok takıntılıydım.
Askerde bolca kabak çekirdeği , yeşil çay tüketmeye ve günlük 5 mg biotin , xpecia tablet almaya devam ettim.
Şampuan olarak revita kullansamda kepek yaptığı için prozinc plus'a döndüm.Bilemiyorum iyi bir tavsiyesi olan varsa dinleyebilirim.
Şimdi 1 haftadır da tekrar propecia tablete başladım.Bu sefer yan etkide yok kasıklarda ağrıda olmadı.Tam tersi beni iyice azdırdı.
Resim paylaşıyorum.İzne geldim Askerliğimin bitmesinede 60 gün kaldı.Görüşlerinizi beklıyorum...Allaha emanet olun.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Askerlik Yaradı Saçlar Geri Geldi
« Yanıtla #1 : 06 Mart 2019, 23:17:21 »
Ooooo yiğiy reis Azmana sevindim:)
Global Moderator

yigit10

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 06 Mart 2019, 23:21:31 »

ahahahah abi nasılsın valla özledim forumu ya..nasıl abi saçlar eski durumu biliyosun böyle uzatıp devam edicem abi işime bakıcam.propecia , biotin , xpecia devam.iyi birde şampuan bakıyorum vichy dercos nasıl sence.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 06 Mart 2019, 23:33:08 »
 21 gün  gitttin 5 aydır Yoksun naasıl iş bu .. iyim senden nbr
Global Moderator

yigit10

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 06 Mart 2019, 23:36:48 »
21 gün  gitttin 5 aydır Yoksun naasıl iş bu .. iyim senden nbr

yok abi bedelli değildi benim kısa dönem gittim yaş tutmadı paralıya :)
Bu arada saçlar nasıl abi bi yorum alabılırmıyım sana zahmet

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 06 Mart 2019, 23:41:30 »

Başkan hayırdır? Niye seviniyorsun adamın azmasına?

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 06 Mart 2019, 23:43:07 »
Merhaba arkadaşlar beni çoğu arkadaş tanıyor saç konusunda çok takıntılıydım.
Askerde bolca kabak çekirdeği , yeşil çay tüketmeye ve günlük 5 mg biotin , xpecia tablet almaya devam ettim.
Şampuan olarak revita kullansamda kepek yaptığı için prozinc plus'a döndüm.Bilemiyorum iyi bir tavsiyesi olan varsa dinleyebilirim.
Şimdi 1 haftadır da tekrar propecia tablete başladım.Bu sefer yan etkide yok kasıklarda ağrıda olmadı.Tam tersi beni iyice azdırdı.
Resim paylaşıyorum.İzne geldim Askerliğimin bitmesinede 60 gün kaldı.Görüşlerinizi beklıyorum...Allaha emanet olun.

Hoş geldin kardesim... şimdi asker psikolojisi çavuş, rütbe , Tokat, Şap seni bir tık düşürmüştür performans olarak . Yanlış hatırlamıyorsam sendin dimi kronometre ile 1-2 saliselik gecikmeyi hesaplayan kardeşimiz,”?

yigit10

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 06 Mart 2019, 23:45:46 »
hoşbulduk sloccer yok ben şu 31 takıntısı olan birisiydim hatırlarsın geçmiş konularımdan.propecia başlasammı kararsız kalıyordum hep.şimdi 3 aydır hergün xpecia tablet alıyorum biotin alıyorum propecia da başladım.saçlar nasıl sence bi yorum yaparmısın.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 06 Mart 2019, 23:55:13 »
hoşbulduk sloccer yok ben şu 31 takıntısı olan birisiydim hatırlarsın geçmiş konularımdan.propecia başlasammı kararsız kalıyordum hep.şimdi 3 aydır hergün xpecia tablet alıyorum biotin alıyorum propecia da başladım.saçlar nasıl sence bi yorum yaparmısın.

Hatırladım hatırladım.. ama nickin yanılttı beni bence yiğit10 kafa karıstıyır . Sen değiştir onu yiğit31 diye , görünce ordan çıkartmasına daha kolay olur.

Saçlar GüEl maşalla .. güle güle tara

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 07 Mart 2019, 00:14:31 »
Reis askerde nasıl tüketiyon bunları ya, yasak değil miydi ekstra şeyler sokmak.

yigit10

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : 07 Mart 2019, 00:19:56 »
Reis askerde nasıl tüketiyon bunları ya, yasak değil miydi ekstra şeyler sokmak.

Kabak çekirdeği yeşil çay kantinde oluyor.Sıcak su hep var kendim poşet çay alıpda sokuyordum zaten.İlaçtada sıkıntı yok.Müsaade ediliyor.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #11 : 07 Mart 2019, 01:50:31 »

Biotin, xpecia ilaç değil vitamin bu nedenle problem yaşamaması normal arkadaşımızın. Finasteridi de revire gidip saç için kullanıyorum dese sıkıntı yaşayacağını sanmam.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

EMİNBEY

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 13 Mayıs 2019, 05:47:33 »
Dostum naptın nasıl gidiyor askerlik :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 13 Mayıs 2019, 11:25:20 »
Yiğit reis sen nerelerdesin yaw☺
Global Moderator

yigit10

• Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : 13 Mayıs 2019, 16:36:26 »
Abi 17 günüm kaldi askerdeyim resim atacam ama atamiyorum saclar 10 numara oldu baya uzadı

Facebook Twitter Instagram