Gönderen Konu: Askerlik Öncesi Saç Ekimi.  (Okunma sayısı 2058 defa)

Mert35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Askerlik Öncesi Saç Ekimi.
« : 04 Kasım 2018, 19:05:02 »
Evet arkadaşlar konu gayet açık  :D Ben mesela bedelli askerlik yapıcam ama bir türlü celp çıkmadı,kış aylarındada saç ektirmek için en uygun zamanlar,her celp arası 2 ay var açıklanma ve gitme süresi olarak.Şu gün saç ektirsem 2 ay sonra askere gitme durumum oluyor.Sizce mantıklımı çünkü 21 gün askerlik süresi?

komsermesutgüneri

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Askerlik Öncesi Saç Ekimi.
« Yanıtla #1 : 04 Kasım 2018, 19:40:13 »
.
« Son Düzenleme: 04 Kasım 2018, 21:46:30 Gönderen: komsermesutgüneri »

Sergeant

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 04 Kasım 2018, 20:04:38 »
Evet arkadaşlar konu gayet açık  :D Ben mesela bedelli askerlik yapıcam ama bir türlü celp çıkmadı,kış aylarındada saç ektirmek için en uygun zamanlar,her celp arası 2 ay var açıklanma ve gitme süresi olarak.Şu gün saç ektirsem 2 ay sonra askere gitme durumum oluyor.Sizce mantıklımı çünkü 21 gün askerlik süresi?
21 gün kafandan kep çıkmaz arada atışa giderken Kompozit başlıkta takarsın ektirdiğin saçlara yazık olur dostum askerlik bittikten sonra ektir

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #3 : 04 Kasım 2018, 20:22:55 »
Dostum askere gitmeden saç ekimi yaptırma bence. Bu sene başında bende askere gitmek için başvuru yaptım astek olarak gidecekken bedelli askerlik çıktı kriz ortamından dolayı işlerimi bırakmak istemedim bende bedelli askerliğe başvurdum ama dediğim gibi saç ektireyim askere gideyim mantığı biraz bana garip geliyor. Bekle bence yapacağın zaten yolla birlikte 19 günlük askerlik.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Mert35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 04 Kasım 2018, 20:50:14 »
Dostum askere gitmeden saç ekimi yaptırma bence. Bu sene başında bende askere gitmek için başvuru yaptım astek olarak gidecekken bedelli askerlik çıktı kriz ortamından dolayı işlerimi bırakmak istemedim bende bedelli askerliğe başvurdum ama dediğim gibi saç ektireyim askere gideyim mantığı biraz bana garip geliyor. Bekle bence yapacağın zaten yolla birlikte 19 günlük askerlik.

O sebeple sormuyorum,4 celptir bekliyorum çıkmadı,ne zaman çıkacağıda malum.Yani en kötü ekimden 2 ay sonra gitme durumu oluşuyor.2 ay geçmişken yapacağım 21 günlk askerlikte saça bir zarar geleceğini pek düşünmüyorum,sadece danışmak istedim.Çünkü 60.günlerde şok dökülme bitmiş ve bekleme sürecinde olmuş oluyoruz belkide 4ay sonra gideceğim bilemiyorum yani.
« Son Düzenleme: 04 Kasım 2018, 21:27:59 Gönderen: Mert35 »

Sergeant

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 04 Kasım 2018, 21:44:40 »
2 ayda saçların çok hassas olacak çıkış sürecinde saç tellerin bile olabilir dostum 21 gün deyip geçme o kep kafandan çıkmayacak atış yapacaksın orada kompozit başlık takacaksın saçlarını kırar mahfeder benden söylemesi sen bir şey olmaz diyorsun ama olur dostum zararı olur...

Mert35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 04 Kasım 2018, 22:28:50 »
Çekincem olmasa böyle bi konu açmazdım zaten,ama şöyle bir şeyde var ben 2 ay diyorum 4 ay sonrada olabilir yani belli değil gidiş tarihlerimiz.Nisan mayıs ayında ektirmemde pek hoş olmayacak benim için

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #7 : 04 Kasım 2018, 23:47:16 »
Sürecin nasıl işlediğini bende biliyorum zaten bende saç ekimini askerlikten dolayı erteledim bugüne kadar ancak ben derim ki askerlik yapmadan saç ekimi yaptırmayın. Temizlik, saç kesimi, stres bunlar saç ekimini etkileyen unsurlar acele edip saç ekimi sürecini atlatmak yerine düzgün bir şekilde geldiğiniz zaman ekimi yaptırmak sizin adınıza daha doğru olacaktır.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 04 Kasım 2018, 23:57:24 »
öncelıkle hayırlısı ıle git gel kardeşim eger hemen yaptırıcaksan 2 ay iyi bir süre zaten keser hocaya ektıreceğın ıcın 20 gunde iş bıter hersey toparlanır ama daha kısa bir süre ise bence askerlıgını yap zaten kısa olucak sonra yaptırırsın sakin sakin
Global Moderator

dodger

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 25 Kasım 2018, 16:45:48 »
ben eylulde gidecem askere daha 10 ay var, ne kadar once veya askerden sonra yaptirmammi dogru olur? 

Facebook Twitter Instagram