Anket

Askerlik

Donor bolge
0 (0%)
Sikintisi
2 (100%)

Toplam Oy Verenler: 2

Gönderen Konu: Askerlik...  (Okunma sayısı 800 defa)

Dejavu27

• Full Member
Askerlik...
« : 28 Kasım 2019, 14:26:43 »
Selamun aleykum arkadaslar. 24 gün önce sac ektirdim. 15 ocak 2020’de yoklamam var ve muhtemelen şubatın ortalarinda birlige teslim olucam. 3,5 ay gibi bi sureç olucak sizce bu zamanda donör askeri traşa el verir mi, yani izler cok belli olur mu? Birlikte zaten hep sapkayla dolasildigindan sorun olmuyomus ama belli olmaz, herkesin enseme bakmasini istemem Bilgilendirirseniz minettar kalirim
24. Gundeki donör son durumu ektedir...

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Askerlik...
« Yanıtla #1 : 28 Kasım 2019, 14:59:26 »
İzler belli olmaz demek yalan olur donör de şu an tam toparlamamış ama askeriyedesin sorun etme
Global Moderator

Dejavu27

• Full Member
« Yanıtla #2 : 28 Kasım 2019, 15:06:17 »
İzler belli olmaz demek yalan olur donör de şu an tam toparlamamış ama askeriyedesin sorun etme
Baskan biz artik 3 numara tras olamicak miyiz izlerden dolayi hep uzun mu tutmak zorundayiz nasil olcak bu is inan askerde sorundur :) Sapka ustu saclar uzun olsa da sorun olmuyomusta ense ofsayt

Dejavu27

• Full Member
« Yanıtla #3 : 28 Kasım 2019, 15:07:55 »
Bu arada enseye minoxil forte kullaniyorum kendi kararimla dogru mu yapiyorum bilmiyorum

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 28 Kasım 2019, 15:26:08 »
Baskan biz artik 3 numara tras olamicak miyiz izlerden dolayi hep uzun mu tutmak zorundayiz nasil olcak bu is inan askerde sorundur :) Sapka ustu saclar uzun olsa da sorun olmuyomusta ense ofsayt

İleride ne kadar toparlayacağına bağlı donörün
Global Moderator

EMİNBEY

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 29 Kasım 2019, 01:44:59 »
Hem 3.5 ayda biraz toparlar hemde iyice kısa kestirirsin belli olmaz hiç. Askerde olman bence avantaj senin için

Facebook Twitter Instagram