Gönderen Konu: *MİNOXİL DOZ AZALTMA*  (Okunma sayısı 974 defa)

MortalStroke

• Full Member
*MİNOXİL DOZ AZALTMA*
« : 26 Nisan 2021, 01:10:24 »
Arkadaşlar merhaba 5 aydır minoxil ve ort 3 aydır xpecia kullanıyorum saçlarım toparladı ama ekstra bir artış göstermedi bu aralar stabil ama istediğim seviyede şuan. Ramazan kaynaklı biraz minoxili aksattım günde 1 kere 5 puf kullandım xpecia yine devam ama sizce günde 1 kez kullanıma düşürmelimiyim şuanlık var olani korusa bana kâfi dökülme vs olurmu azaltınca normalde 2x 10 kullanıyordum günde 1 5 puf yeterli olurmu maddi acıdanda sıkıldım açıkçası fiyatı çok arttı tecrübe sahibi abilerim kardeşlerim bir yorum yaparsa sevinirim.

emekli kel

• Hero Member
Ynt: *MİNOXİL DOZ AZALTMA*
« Yanıtla #1 : 26 Nisan 2021, 01:41:56 »
 faydada dusucektir.ucuz minoxa gec iran suriye ve donusumlu gec bu kullandığınla direk gec.kullandığın miktarı azaltma.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Sacsizman

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 26 Nisan 2021, 02:04:27 »
Arkadaşlar merhaba 5 aydır minoxil ve ort 3 aydır xpecia kullanıyorum saçlarım toparladı ama ekstra bir artış göstermedi bu aralar stabil ama istediğim seviyede şuan. Ramazan kaynaklı biraz minoxili aksattım günde 1 kere 5 puf kullandım xpecia yine devam ama sizce günde 1 kez kullanıma düşürmelimiyim şuanlık var olani korusa bana kâfi dökülme vs olurmu azaltınca normalde 2x 10 kullanıyordum günde 1 5 puf yeterli olurmu maddi acıdanda sıkıldım açıkçası fiyatı çok arttı tecrübe sahibi abilerim kardeşlerim bir yorum yaparsa sevinirim.
alopexy kullanıyorum internette 4 veya 6 li paket çok uyguna geliyor tanesi 70 e felan tavsiye ederim bu arada eczane fiyatı 135

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 26 Nisan 2021, 03:00:03 »
Günde 8 fıs yeterli.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

MortalStroke

• Full Member
« Yanıtla #4 : 26 Nisan 2021, 03:14:11 »
Günde 8 fıs yeterli.
Hocam 8 fısla tasarruf olmuyor ne yapsam bilemedim
Xpecia (x2)
Minoxil forte (x2 5 puf)
Sebamed anti hairloss
Alpecin c1 caffein shampoo

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 26 Nisan 2021, 03:29:07 »
Hocam 8 fısla tasarruf olmuyor ne yapsam bilemedim

5 ay olmuş 5 fısta yeter.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Farques

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 26 Nisan 2021, 03:38:22 »
Fıs miktarı açıklığın büyüklüğüne göre mi yapılıyor yoksa etki etmesi için gereken belli ml mi var?

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 26 Nisan 2021, 03:43:23 »
 drlar der alan ufaksa az kullanırsın
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

MortalStroke

• Full Member
« Yanıtla #8 : 26 Nisan 2021, 13:48:40 »
Fıs miktarı açıklığın büyüklüğüne göre mi yapılıyor yoksa etki etmesi için gereken belli ml mi var?
Açılklığa göre fıs miktari ayarlanıyor benim genel dökülmedi o yüzden bütün saça uyguladım hep
Xpecia (x2)
Minoxil forte (x2 5 puf)
Sebamed anti hairloss

kreca100

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 27 Nisan 2021, 06:05:00 »
Neredeyse 7-8 ay oldu başlayalı, başladığım günden beri günde 1 kez 5 fıs kullanıyorum. Hala ilerleme devam ediyor istediğim seviyeye geldi sayılır. Bence 5 fıs da yeterli olur

MortalStroke

• Full Member
« Yanıtla #10 : 27 Nisan 2021, 13:44:45 »
Neredeyse 7-8 ay oldu başlayalı, başladığım günden beri günde 1 kez 5 fıs kullanıyorum. Hala ilerleme devam ediyor istediğim seviyeye geldi sayılır. Bence 5 fıs da yeterli olur
Döngü oldumu?
Xpecia (x2)
Minoxil forte (x2 5 puf)
Sebamed anti hairloss

Facebook Twitter Instagram