Gönderen Konu: Dr Bilgehan Aydın Saç ekimi yaptırdım sonucum  (Okunma sayısı 778 defa)

Semiz Mustafa

• Yeni üye
  • *
2020 Ağustos ayinda saç ekimi yaptırdım saç ekimi öncesi döner alanimin çok güzel oldugunu iyi sonuç vereceği söylendi saç ekimi yapilali 8 buçuk ay oldu saç bitmedi 3450 gref ekildi bir parmak önde çıktı o cikanda verimli değil muhtemelen greflerin çoğunu on de bir parmak kalınlığına ektiler sonuçu kendilerine attığımda çok iyi güzel çıkmış dedikleri saç  bu saçın neresi güzel

Zobizeretta

• Full Member
Ynt: Dr Bilgehan Aydın Saç ekimi yaptırdım sonucum hüsran
« Yanıtla #1 : 28 Nisan 2021, 21:08:49 »
Geçmiş olsun ücret iadesi aldınız mı?

Semiz Mustafa

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 28 Nisan 2021, 21:35:11 »
Hayır iade yapmayız dediler

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #3 : 28 Nisan 2021, 21:53:34 »
Geçmiş olsun    Son zamanlarda    çok  fazla  insan şikayet   ediyor   bu merkezi 

Keleşş

• Full Member
« Yanıtla #4 : 28 Nisan 2021, 21:55:12 »
Çok iyi güzel mi çıkmış dediler?  Şaka mı bu?  Çok geçmiş olsun abi

Semiz Mustafa

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 28 Nisan 2021, 22:01:59 »
Evet gayet iyiymiş sizin görüşünuzu alayım diye bu paylaşımı yaptım bu iyimi bence hiç iyi değil

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #6 : 28 Nisan 2021, 22:08:20 »
Hakkini  arayacaksin   kardeşim..

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 28 Nisan 2021, 22:11:59 »
 şikayet artan yerlerde genelde ortak sorun şu olur bolerek ekme.onler bolmeden ekilir yada 2liler bolunurse pek hasar olmaz denir ama 3 4 lüler bolunurse o saç çıkmaz yada tüy gibi çıkar denir.genelde bu ekimleri basarısız merkezlerin ondeki ekimleri çıkar oraları ya bolmezler arkadan alırlar tekli ikili tasırlar one çünki onlerde 3 4 lü greft pek kullanılmaz 2lileri bolselerde pek sorun olmaz denir ama bence onlarıda bolmemeleri gerek on ekimi haric diğer yerleri çıkmaz boldukleri 3 4 lüleri arkadan transfer ettikleri yerlerdekiler çıkmaz.bolerek ekimde alımda 0.7den kucuk iğneler kullanılır 05 06 lar kullanılır.alımda kullandıkları punchlar kaçlıkmış sorsana.merkezden çok sikayet oluyorsa bolerek ekiyorlardır.bide geniş alan 18 ayı bulur çıkışlar ama iş geriden gelince sende haklı olarak tepkini koyuyorsun
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Kamil21

• Full Member
« Yanıtla #8 : 28 Nisan 2021, 22:29:35 »
Son zamanlarda ciddi şikayet başladı ekim yeri için. Korkmaya başladım :(
  • Ekim Tarihi: 17.03.2021
  • Ekim Merkezi ismi Bilgehan Aydın
  • Greft Miktarı 5994
  • Yaşınız 35

sgt doakes

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 28 Nisan 2021, 22:34:37 »
Geçmiş olsun, ben de aynı yerde ekim yaptırdım sadece  ön bölge ve 7.5 ay oldu, konumu bugün güncelledim ve maalesef benim durumda hüsran ektiklerinin beşte biri çıkmadı. Pazartesi görüşmeye gideceğim bakalım bana ne diyecekler.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 28 Nisan 2021, 22:35:54 »
 birgün bir yere gorusmeye gittik .gozumde tutmadı sordum kaçla alıyorsunuz dedim 05 06 ile alıyoruz dediler arkadasa dedim bunlara ektirme .0.7den aşağısı bolmede kullanılır punchların.işte bunlara orda punch sordum 05 06 kullanıyoruz dediler dedim bolerek ekimde kullanılır yok dediler kalını buyuk ozel almanyadan geliyor iğneler cart curt arkadasa gitme dedim gitti ektirdi onun ve tum ektirenlerin çıkmadı.alımda 0.7den aşağıya iğneyi duyduğunuz yerde terk edin oraya.ekip çıkmayan yerlerin en buyuk 1 numaralı hatası bolerek ekimdir.buda 0.7den kucuk iğnelerle yapılır.bunlar acaba hangi iğneleri kullanıyor.şikayet çoksa bolerek ekiyorlardır şimdiye kadar boyle oldu bu iş
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Zobizeretta

• Full Member
« Yanıtla #11 : 28 Nisan 2021, 23:02:50 »
Ekim olmamış ücret iadesi vermeleri gerekiyor bemce tekrar merkezinle konuş gerekeni yaparlar herhalde Ekimin arkasında durmazlar ise kimse tercih etmez güven vermezler.

ENO7

• Full Member
« Yanıtla #12 : 28 Nisan 2021, 23:12:11 »
Sac ekimi merkezleri herkes kafasına göre parasını alıp eker tutup tutmaması umrularinda olmaz  bunlara bir düzenleme gelmediği sürece  bu şekilde ugras dur kesinlikle başarılı olmayan sac ekimin parasi iade edilmesi gerekli

Çirkin Kral

• Full Member
« Yanıtla #13 : 28 Nisan 2021, 23:25:06 »
Kardeşim Ekim öncesi sonrası bir kaç açıdan fotoğraf eklermisin daha sağlıklı yorumlar gelecektir

Facebook Twitter Instagram