Gönderen Konu: Serkan Aydın 5200 greft saç ekimi öncesi ve sonrası sonucum  (Okunma sayısı 19390 defa)

Mehmet Vural

• Full Member
Merhaba değerli forum kullanıcıları. 21.10.2021 günü istanbul özel fors polikliniğinde serkan aydın saç ekim merkezinde mahir bey tarafında saç çizgisi ve kanal açım işlemim gerçekleştirildi. Greftleri alım ve ekim işleminide cengiz bey ve aylin hanım gerçekleştirdi. Aklımda çok olan bir şeydi ekim yaklaşık 2 senedir her yöntemi araştırdım protez ekim vs. Ekimde karar kılarak bende aranıza katıldım. Merakla bekliyorum inşallah dilediğim gibi sonuç alırım. Değerli görüşlerinizi bekliyorum. Ayrıca arkadaşlar serkan beyin kliniğinde ekim yapıp ekim somrası satılan booster marka şampuan vitamin losyon kullanıp güzel yada kötü sonuç alan arkadaslarımda görüşlerini belirtirse minnettar olurum. süreci her ay paylaşmaya devam edeceğim. Öncesi ve sonrası sadece 5 fotoğraf ekleyebildim forum kullanımı konusunda bilgim az mazur görün. Teşekkürler

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
hayırlı olsun saç ekimi süreciniz  Serkan Aydın 5200 greft

kendi var olan saçlarınızı korumanızı tavsiye ederim düşünürseniz medikal tediviler araştırın finasterid ve türevleri aynı zamanda ekime de destek olur
saç ekiminizde bir sorun görünmüyor ekilenler çıkarsa güzel olur
arenamed ekimleri genelde ektikleri saçlar çıkan yoğun sonuç elde eden bir merkez saç ekimi sonuçlarında

geçmiş olsun
Global Moderator

Bal Porsuğu

• Hero Member
bende merkezinize sorun finasterid hakkında bilgi alın gerekiyor
saç ekiminiz de hayırlı olsun ekilenler çıkarsa inşallah güzel sonuç olur
zor süreç sabırla geçirmeniz gerek ayları

Moraless

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
hayırlı olsun umarım güzel sonuç olur, donör bölge için fucidine pomat başlayın.

Mehmet Vural

• Full Member
Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim. Medikal tedavi için ekim sonrası kullanılmak üzere booster krem losyon ve vitamin tablet verdiler. Finas filan sorduğumda malum şeyleri söyleyip tavsiye etmediklerini söylediler. Bende ufak ufak denesemmi yıksa kullanmasammı çok kararsız kaldım. Donör bölge içinde aktardan kantoron yağı almamı söylediler. O yağı elimle temas ederekmi yoksa gazlı bez vs ilemi sürmeliyim tavsiye verirseniz sevinirim. Finası karar verirsem eczaneden temin edeceğim sanırım. Şu an araçla dönüyoruz alnımda şakağımda şişlikler var kafam dolu gibi günde 3 litre su ve ödem atıcı hap kullanıyorum
  • Ekim Merkezi ismi Serkan aydın arenamed
  • Greft Miktarı 5200
  • Yaşınız 25
  • Medikal Tedavi Kliniğin kendi hazırladığı lpsyon vitamin şampuan booster
Serkan aydın 5200 greft saç ekin sonucum

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=24399.0

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
elinle süre bilirsin merkezin verdiğivitaminleri alıp yanına fin ekleye bılırsın forumu iyi ce araştırırsan sonuçları neler kullanman gerektiğini anlarsın
Global Moderator

Mehmet Vural

• Full Member
Teşekkür ederim hintell kardeş iyiki bu forumu kurmuşunuz çok sağolun. Düzenli paylssacağım
  • Greft Miktarı 5200
  • Yaşınız 25

Ali Kemal

• Sr. Member
Kantoran yağını boş ver adam sana demiş yukarda fucidin kullan diye Yağ iltihaplanma yapar ama bu krem iltihabı giderir tercih senin.

Ekimi bekleyen kumrular gibi

• Sr. Member
Fito da oneriyorlar ben fito aldim ,bu kremi ekimden 2 gun sonrami basliyoruz arkadaşlar varmı bilen
  • Ekim Tarihi: 23.10.2021
  • Ekim Merkezi ismi Medpoint Global
  • Greft Miktarı 6200
  • Yaşınız 30
  • Medikal Tedavi Biotin 5000 ,trichoplus ,prozinc plus şampuan,prozincplus losyon
Medpoint Global 6200 greft ekim sürecim
Saç ekim sonuçları
Saç ekimi forum

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=24417.msg463796#msg463796

Mehmet Vural

• Full Member
Ali kemal haklıson kardeşim fucidinde alacağım. Zamanında kıl kökü iltihabı batma için kullanmıştım. İkisini bir arada denerim tepki olırsa kreme devam ederim teşekkürler. Birde bi sorum olacak günde 1 defa yıkama ideal olur değilmi ilk on gün
  • Greft Miktarı 5200
  • Yaşınız 25

Mehmet Vural

• Full Member
Ynt: Serkan Aydın 5200 greft saç ekimi öncesi ve sonrası sonucum
« Yanıtla #10 : 22 Ekim 2021, 21:09:13 »
Yüzdeki şişliğe buz uygulasam olurmu kısa kısa😊
  • Greft Miktarı 5200
  • Yaşınız 25

Mehmet Vural

• Full Member
« Yanıtla #11 : 23 Ekim 2021, 17:53:38 »
Arkadaşlar bugün 2. Gün fotoğraf paylaşıyorum. Üst tarafta sanki bi kan toplanması gibi bişey var önemli bişeymi😊
  • Greft Miktarı 5200
  • Yaşınız 25

Cigarette_s

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 24 Ekim 2021, 19:27:58 »
Ali kemal haklıson kardeşim fucidinde alacağım. Zamanında kıl kökü iltihabı batma için kullanmıştım. İkisini bir arada denerim tepki olırsa kreme devam ederim teşekkürler. Birde bi sorum olacak günde 1 defa yıkama ideal olur değilmi ilk on gün
TRAVAZOL %1+%0.1 KREM donör bölgem için iki günde bir akşamları yıkamadan sonra kullandım. araştırabilirsin . hayırlı olsun bu arada güzel sonuç alacaksınız gibi görünüyor. açıklık çok yokmuş zaten .  |-onayisareti-|

Mehmet Vural

• Full Member
« Yanıtla #13 : 24 Ekim 2021, 19:37:11 »
Önerin ve değerli görüşün için çok teşekkürler kardeşim 😊 şimdi fucidin ve kantaron kullanıyorum. Fazka karıştırmayayım 😁 kafamı kqrıştıran ve aklıma sürekli takılan şey merkezin verdiği takviyelerden başka bişey kullansammı bilmiyorum karar vermekte zorlanıyorum. Bunda forumla geç tanışmamın etkiside var tabiki
  • Greft Miktarı 5200
  • Yaşınız 25

Cigarette_s

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 24 Ekim 2021, 19:41:16 »
Önerin ve değerli görüşün için çok teşekkürler kardeşim 😊 şimdi fucidin ve kantaron kullanıyorum. Fazka karıştırmayayım 😁 kafamı kqrıştıran ve aklıma sürekli takılan şey merkezin verdiği takviyelerden başka bişey kullansammı bilmiyorum karar vermekte zorlanıyorum. Bunda forumla geç tanışmamın etkiside var tabiki
rica ederim . iyi araştırmak lazım her bünyede farklı etki yapıyor çoğu şey. bende çok geç tanıştım forumla. Ben mesela takviye doğal yollardan almaya çalısıyorum fazla kimyasala girmemeye çalısıyorum . ilk iki hafta bol su içmenizi tavsiye ederim ve ağrınız olmasada bir hafta ağrı kesici alın (ödem sökücü almıyorsanız) ağrı kesicilerde ödem sökme özelliği var çünkü. antibiyotikleride 12 saatte bir olmasına özen gösterin. diğer takviye konularıda forumda bolca var zaten . mübarek olsun  |-nazarboncugu-| ;D

Facebook Twitter Instagram