Gönderen Konu: Mersin Medikal Park/Medica  (Okunma sayısı 667 defa)

OrhanOrhan

• Yeni üye
  • *
Mersin Medikal Park/Medica
« : 01 Mayıs 2021, 17:02:31 »
Merhaba 8 yıl önce sistem tıp merkezinde saç ekimi olmuştum alnım açıktı arkalarda vardı saçım fakat yaş oldu 28 ve aralar açılmaya başladı. Bende DHI yöntemini öğrendim 5 ay araştırdım. Istanbula gitmeye karar verdim ama bu arada Mersin Medikal parka DHI ekimi yapan ekip gelmiş bir soktor arkadaşım dedi. 6000 TL ye anlaştım ve dün saç ekimi oldum. Ekimi Aslı Hanım yaptı kendisi Antalyadan gelmiş. Ekimde ki hasasiyetinden öncesinde ki bilgilendirmeden çok memnunum Funda Hanım da var o da çok ilgiliydi. Baya sık oldu gibi duruyor ekim bölgesi. Şayet operasyon ağrılı sızılı oldu asla uyutmadılar saatlerce aynı pozisyondaydım ve her yanım ağrıyor dün gece yatamadım.  Hatta acıdan sinirim bozuldu acısan dün kavga bile çıkardım. Damar yolumdan değilde kalçamdan iğne vurdular operasyon bitince . Bende daha öncede operasyon geçirdiğimi ama ilk uyuttuklarını ve sonra tv izlediğimi asla ağrım olmadığını bildirince bu daha iyi diye cevap verdiler. Ayrıca hiç hiç konforlu geçmedi gayet ağrılı acılı geçti. Dün hiç bitmeyecek sandım.Ama sezarın hakkı sezara ilgilendiler ve operasyonda çok uğraştı 2. Ekim olunca kafa derisi sert diye inatla uğraştı kadın. Asla savmadı

OrhanOrhan

• Yeni üye
  • *
Ynt: Mersin Medikal Park/Medica
« Yanıtla #1 : 01 Mayıs 2021, 17:47:43 »
Aslı Hanımı da araştırdım tanışınca. Açıkçası memnun herkes fakat şanslıydım günündeymiş çünkü her zaman girmiyormuş. Yaş genç olunca sonuç hastasısın dedi dönor bölgen çok iyi güçlü dedi belkide kolay is görüp beni. Yani bakın en iyisini yaparım demek için o girdi. Ama konfor sıfır bile değil eziyetti resmen
  • Ekim Tarihi: 30 Nisan 2021

OrhanOrhan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 01 Mayıs 2021, 17:52:03 »
Birde oraya prp ve yıkamaya gelen bir kaç kişi gördüm gayet iyiydi sonuçları. Umarım istediğim gibi olur
  • Ekim Tarihi: 30 Nisan 2021

Yılmaz01

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 28 Temmuz 2023, 16:20:44 »
Son durum nedir paylaşabilirmisiniz

Facebook Twitter Instagram