Gönderen Konu: Medikal Park Şükrü Taşçı 4250 Greft Saç Ekimi 04.01.2022  (Okunma sayısı 521 defa)

fatihdemir

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Öncelikle herkese merhabalar
Uzun zamandır saçlarımın ön kısmında bulunan açıklık beni rahatsız ediyordu. Bende dayanamadım bu hafta içinde saçlarımı ektirdim.  Saat 9 da başlayan ekim saat 18 civarında bitti. Açıkçası beklediğimden daha az acılı olduğunu söyleyebilirim. Bu anlamda uzun zamandır alkol kullanmıyor olmam da etkili olduğu söylendi bana. Açıkçası ekimden memnunum ekte fotoğrafları da sizlerle paylaşacağım bu anlamda sizlerin fikri benim için önemli bu süreçte olabildiğince diğer başlıkları da okuyarak sıkıntısız bi süreç atlatmak istiyorum. Saç çizgimi alnımın geniş olması sebebiyle daha öne taşımak isterdim ancak kaslarım çok aşağıdan başlıyor bu anlamda saçları öne almak çok mümkün olmadı.
Ekim öncesi ekip tarafından da fark edilen egzama sıkıntım mevcut bu hastalığın yeni gelecek saçlara da sirayet edeceği ve zarar vereceği söylendi bana cildiyeye mutlaka gideceğim ancak sizlerin harici bir tavsiyesi mevcut mudur ?
Bir de ekim sonrası şunları yemek ve içmek daha iyi olur dediğiniz şeyler nelerdir ?
Bugün yıkama yapıldı yıkama sonrası fotoğrafa bakınca görüşleriniz nelerdir ?
Şimdiden teşekkürler belli dönemlerde fotoğraflar ekleyerek başlığı güncel tutacağım.

Selcuk41

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun kardeşim dönör bölgenin maşallahi var sürecin sorunsuz olursa inşallah baya kapatıcı bir saçın olur

fatihdemir

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Değerlendirecek başka arkadaş mevcut mudur acaba ?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Selamlar saç kaliten çok fazla iyi ekim alanı saç ekimine uygun ama yapılan işlem planlama ön çizgi olarak böyle bir tam saç ekimlik vakaya kalitesi düşük. Neye göre araştırma yaptın bu merkezi seçmek için? Ya da saç ekimin de bilgi edindin mi karar vermeden önce?
Global Moderator

fatihdemir

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhabalar ekim yerini açıkçası tavsiye üzerine seçtim. Daha önce aynı ekibe saç ektirmiş arkadaşım vardı memnundu ben de o nedenle tercihimi bu şekilde kullandım. Saç çizgisinde sıkıntı yaşadığımız nokta kasların çok yukarılara kadar gitmesiydi açıkçası ben de daha aşağıdan olsun isterdim ama şuanki haliyle bile kökler kasların üzerine denk geliyor. Sizin Eksik gördükleriniz nelerdir ?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ön çizgşnin şekli çok vadat kardeşim saç doğal bir saç çizgidi olmayacak gibi

OLMASI GEREKEN ÖN ÇİZGİ BU

bir çok ekim merkezi ön çizgi tasarımı yapmayı ve saç yönleri saç açıları yönlerini doğru yapmadan saç ekimi yapıyor bu sorunların ana sebebi bu genelde
« Son Düzenleme: 10 Ocak 2023, 17:35:13 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

fatihdemir

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Peki yoğunluğu hakkkında ne düşünüyorsunuz ?

Facebook Twitter Instagram