Gönderen Konu: Ümran tıp merkezifix hair 01.03.2022 tarihli 4250 greft saç ekimi  (Okunma sayısı 6208 defa)

Lortmet

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Selam arkadaşlar dün ümran tıp merkezi içindeki fixhair de sać ekimi gerćekleştirdim. Birkaç arkadaş orada ektirdi ve çok memnun kaldı bende onların referansıyla burada ekimimi gerçekleştirdim

Lortmet

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ön çizgi çok mu yukarda olmuş bi farklı geldi bana değerli yorumlarınızı bekliyorum

Zahnarzt

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun ekiminiz.
Ekim öncesi foto da ekler misiniz?
Ekim sonrası saçlar korunmalı😔

Lortmet

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ekim öncesi fotoları 3. Gün yıkamaya gittiğimde merkezden alacağım su an elimde yok ama ekim öncesi bikaç normal foto atabilirim

Zahnarzt

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ekiminizin sıklığı; ön saç çizginiz bu fotolara göre güzel gözüküyor. Tepeden ekim öncesi ve ekim sonrası fotolar ile daha iyi yorum yapılabilinir. Tekrar hayırlı olsun ekiminiz.
Ekim alanını nemli tutarsanız daha az kaşınacak ve iyileşmenize de pozitif katkı sağlayacaktır.
İyi günler
Ekim sonrası saçlar korunmalı😔

Lortmet

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Teşekkür ederim şimdi ekim öncesi ve sonrası fotolar geldi yorumlarınızı bekliyorum

Lortmet

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Devam

Lortmet

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Bunlar da ekim sonrası

Lortmet

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Değerli yorumlarınızı bekliyorum

phantom

• Hero Member
Donör alan ve ekim alanı güzel bir sonuç için idealmiş ama ekim merkezi tercihi doğrumu bilemeyeceğim.Genelde bu tarz bilinmedik yerlerde ektiren arkadaşlar hep aynı şeyi söylüyorlar.Çevrelerinde bir kaç kişinin ektirdiğini ve güzel sonuç aldıkları için tercih ettiklerini yazıyorlar fakat bu düşünceden gidipte böyle bilinmedik yerlerde ektiren arkadaşların güzel bir sonuç aldıklarını henüz görmedik.
Umarım siz bu konuda bir ilk olursunuz ve onca emeğiniz  boşa gitmez.Sonuçta eziyetli bir süreç saç ekimi ve herkes çok güzel sonuç almak ister.

Lortmet

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Donör alan ve ekim alanı güzel bir sonuç için idealmiş ama ekim merkezi tercihi doğrumu bilemeyeceğim.Genelde bu tarz bilinmedik yerlerde ektiren arkadaşlar hep aynı şeyi söylüyorlar.Çevrelerinde bir kaç kişinin ektirdiğini ve güzel sonuç aldıkları için tercih ettiklerini yazıyorlar fakat bu düşünceden gidipte böyle bilinmedik yerlerde ektiren arkadaşların güzel bir sonuç aldıklarını henüz görmedik.
Umarım siz bu konuda bir ilk olursunuz ve onca emeğiniz  boşa gitmez.Sonuçta eziyetli bir süreç saç ekimi ve herkes çok güzel sonuç almak ister.
Yorumunuz için teşekkür ederim inşallah sonuç güzel olur

Ekim Planı

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Avantanli bir kafa sac ekimi icin. 3-4 ay sonra baya iyi goruntu cikar ortaya, sonrasinda akar gider zaten ins.

Yas kac kral? Hangi takviyeleri alacaksin

Lortmet

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Avantanli bir kafa sac ekimi icin. 3-4 ay sonra baya iyi goruntu cikar ortaya, sonrasinda akar gider zaten ins.

Yas kac kral? Hangi takviyeleri alacaksin
Yaş 31 kankam dha bi takviyeye başlamadım 3. Gün yıkama olacak orda soracağım. İlgin için teşekkür ederim

berbatov

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ekim sıklığı gayet iyi duruyor , ön çizgi de fena değil. Forumda bu merkeze ektirenler ve gidişatı iyi olanlar vardı. Sizin de sonucu inşallah güzel olur.

Bu arada kafanızın üst kısmında çok fazla ödem birikmiş. Ekim yapan yer mutlaka bilgi vermiştir fakat bizde buradan uyarmış olalım, eğer 3-4 gün izinliyseniz ekimden sonraki 3 gün yemek ve tuvalet dışında ayakta durmayın, boyunluk ya da boynunuza koyacağınız havlu ile bu 3 günü yatarak geçirin, merkezin verdiği ödem atıcı ilacı aksatmadan kullanın en önemlisi de bol bol su için. Ödem yüzünüze inmesin. Yüzünüze inerse elbet geçer ama kötü bir görüntü olur. Eğer yatarsanız ensenizde birikecek ve sonra ilaçla ya da su içerek vücuttan atacaksınız. İlk 72 saat çok ama çok önemli en ufak sürtme darbe emeklerinizi zedeler.

Tekrar hayırlı olsun ekiminiz.
  • Ekim Tarihi: 17.02.2022
  • Ekim Merkezi ismi AKL KLİNİK
  • Greft Miktarı 3900
  • Medikal Tedavi Prozinc Şampuan , Prozinc Sprey , Biotin 2500 Mcg, Toz Collagen

Lortmet

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ekim sıklığı gayet iyi duruyor , ön çizgi de fena değil. Forumda bu merkeze ektirenler ve gidişatı iyi olanlar vardı. Sizin de sonucu inşallah güzel olur.

Bu arada kafanızın üst kısmında çok fazla ödem birikmiş. Ekim yapan yer mutlaka bilgi vermiştir fakat bizde buradan uyarmış olalım, eğer 3-4 gün izinliyseniz ekimden sonraki 3 gün yemek ve tuvalet dışında ayakta durmayın, boyunluk ya da boynunuza koyacağınız havlu ile bu 3 günü yatarak geçirin, merkezin verdiği ödem atıcı ilacı aksatmadan kullanın en önemlisi de bol bol su için. Ödem yüzünüze inmesin. Yüzünüze inerse elbet geçer ama kötü bir görüntü olur. Eğer yatarsanız ensenizde birikecek ve sonra ilaçla ya da su içerek vücuttan atacaksınız. İlk 72 saat çok ama çok önemli en ufak sürtme darbe emeklerinizi zedeler.

Tekrar hayırlı olsun ekiminiz.
Ya çok teşekkür ederim çok sağlıklı bilgiler verdiniz çok sağolun 🙏🙏

Facebook Twitter Instagram