Gönderen Konu: Saç ektirmeli miyim ?  (Okunma sayısı 227 defa)

excellent34

• Yeni üye
  • *
Saç ektirmeli miyim ?
« : 04 Mayıs 2021, 22:39:46 »
Merhaba arkadaşlar öncelikle herkese hayırlı ramazanlar dilerim. Yaşım 26 bundan tam üç sene önce şakaklardaki açılma sebebiyle bir saç ekimi işlemi gerçekleştirdim fakat sonucu beni memnun etmedi çok seyrek oldu 2650 greft ekim yapılmıştı şuan ikinci ekimi düşünüyorum sizce gerekli mi dönor alanım yeterli olur mu bu ekim için yeterli olursa ortalama kaç greft gerekli ve nerede yaptırmalıyım bu konuda değerli tavsiyelerinize açığım şimdiden teşekkürler.

byflamingo

• Sr. Member
Ynt: Saç ektirmeli miyim ?
« Yanıtla #1 : 05 Mayıs 2021, 01:06:50 »
çok az aralara ekim yaptırısan iyi sonuç alabilirsin fakat kendi saçlarını hesaba katmadan ekim planlar ve çok sık bir ekim yaparlarsa bence ekilenlerin çıkmama olasılığı yüksek olur benzer ekimler var incelemeni tavsiye ederim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #2 : 05 Mayıs 2021, 01:43:36 »
Ekilen saçların biraz İncelmiş  öncesinde daha sıktı sanırım saçlar biraz medikal tedavi ile güçlendir sonra gerekirse iyi bir yerde sıklaştırırsın
Global Moderator
Saç Ekimi Sonuçlari Ekibi.

excellent34

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 05 Mayıs 2021, 02:06:01 »
Ekilen saçların biraz İncelmiş  öncesinde daha sıktı sanırım saçlar biraz medikal tedavi ile güçlendir sonra gerekirse iyi bir yerde sıklaştırırsın
Sağol hocam yorumun için ne gibi medikal tedavi önerirsiniz 6 ay civarı minoxil kullandım bir fayda görmedim şuanda mezoterapi yaptırıyorum 4. Seans oldu daha devam edeceğim minoxil ve mezoterapi dışında başka bir öneriniz var mıdır kan değerlerim vitamin, mineral ve hormonel olarak normal yeni test yaptırdım.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 05 Mayıs 2021, 10:40:44 »
Sağol hocam yorumun için ne gibi medikal tedavi önerirsiniz 6 ay civarı minoxil kullandım bir fayda görmedim şuanda mezoterapi yaptırıyorum 4. Seans oldu daha devam edeceğim minoxil ve mezoterapi dışında başka bir öneriniz var mıdır kan değerlerim vitamin, mineral ve hormonel olarak normal yeni test yaptırdım.

İyi bir doktora 1500 falan yaptırısan sorun çözülür gibi
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Facebook Twitter Instagram