Gönderen Konu: Bu tedavi şimdilik uygun mu?  (Okunma sayısı 845 defa)

claynt

• Jr. Member
  • **
Bu tedavi şimdilik uygun mu?
« : 05 Mayıs 2021, 03:19:03 »
Arkadaşlar yaş 22 daha önce sadece minoxil kullanıp bıraktım kullandığım sırada tüylenme vs yaptı ama zahmetine dayanamadım.
Saçı az çok toparlar mı minoxil içine biraz dut ilave edicem, yanında xpecia biotin düşünüyorum, finas için erken dediler.

Kellikbey

• Sr. Member
Ynt: Bu tedavi şimdilik uygun mu?
« Yanıtla #1 : 05 Mayıs 2021, 04:06:54 »
Arkadaşlar yaş 22 daha önce sadece minoxil kullanıp bıraktım kullandığım sırada tüylenme vs yaptı ama zahmetine dayanamadım.
Saçı az çok toparlar mı minoxil içine biraz dut ilave edicem, yanında xpecia biotin düşünüyorum, finas için erken dediler.
reis kameraya öyle niye baktin yav :D şimdi meseleye gelelim bu minoxil ve dut çok güzel iş çıkardığı kesin kendim deneyimledim o senin önlerde de yanlardada sac çıkartıp ve olanıda kalinlastirir ama yan etki olayi var iste ne kadar kafadan almış olsanda etki olur bence çünkü bende depresyon ve meme büyümesi yaptı biraz ama senin vücut biraz killi gibi tahminime göre sende yan etki daha az yapar 60 ml minoxile 4 veya 5 tane dutu enjekte edebilirsin bana kalsa 3 tane koyarim 20 ml ye 0.5 dut gelicek sekilde yani, forumda vardı böyle çok muazzam etki alanlar kardesim

claynt

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 05 Mayıs 2021, 04:20:46 »
Vücut kıllı olunca yan etki azalıyor mu :) dogrudur kıllı vücut. Meme büyümesi korkutuyor beni zaten saç yüzünden depresyona girip bi 15 kg falan aldım yağlandım iyice bide o ilac memişleri büyütürse coğu kızdan büyük memişlerimle gezerim ortalık da :D

Subzero

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 05 Mayıs 2021, 09:20:24 »
Dostum çok fazla tedaviyle uğraşma bence , maddi imkanın varsa ön ve orta bölgeye 3500 4000 greft civarı bir ekim gerekli sana , tepeyi de finasterid ile korursun saç derdin kalmaz .

Kelbey

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 05 Mayıs 2021, 10:23:46 »
Minoxil bence de kullanmalısın yanında finastreid eklersen tadından yenmez. Finas yan etkilerden korkuyorsan ru58841 araştır derim.
RU58841
B VİTAMİNİ COMPLEX
D VİTAMİNİ
HAFTADA 2 İĞNELEME
HER DUŞTAN SONRA MASAJ

Kellikbey

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 05 Mayıs 2021, 12:05:14 »
Aslında ekim en iyisidir de yaş erken bence daha fin için illa kullanayim dersen minox iyidr

claynt

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #6 : 05 Mayıs 2021, 13:02:57 »
Dostum çok fazla tedaviyle uğraşma bence , maddi imkanın varsa ön ve orta bölgeye 3500 4000 greft civarı bir ekim gerekli sana , tepeyi de finasterid ile korursun saç derdin kalmaz .

Ekim düşündüm ama çok şüphelerim var Serkan Aydın ve özgür nalbant a baktım çok güzel eksikleri olduğu gibi tutmayan ekimleri de var olan seyrek saçım da gider diye korkuyorum

Farques

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 05 Mayıs 2021, 17:29:10 »
Ekim düşündüm ama çok şüphelerim var Serkan Aydın ve özgür nalbant a baktım çok güzel eksikleri olduğu gibi tutmayan ekimleri de var olan seyrek saçım da gider diye korkuyorum
Kalmamış ki zaten, bence tedaviler ile beraber ektirmelisin kurtarılacak saçın çok kalmamış uğraşmaya değmez, zaten en mantıklısı onlar dökülecekmiş gibi planlama yapmaktır, ekim ile beraber geri kalanını da sürekli koruman gerek.

claynt

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #8 : 05 Mayıs 2021, 23:45:44 »
Peki bu saç tutmama olayı nasıl oluyor bi alerjik vs bişey olduğunda mı oluyo yoksa tamamen şans mı

Farques

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : 05 Mayıs 2021, 23:48:34 »
Peki bu saç tutmama olayı nasıl oluyor bi alerjik vs bişey olduğunda mı oluyo yoksa tamamen şans mı
Düzgün kliniklerde ektirdiğinizde, talimatları uygulayıp dikkat ettiğinizde tutar, donöründe sağlıklı olması lazım, seboreik dermatit tutmasını engelliyor sanırım ama sizdede sb yok fotodan anlaşılacağı kadar.

claynt

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #10 : 05 Mayıs 2021, 23:56:31 »
İlk saçım döküldüğünde 17 yaşında doktora gitmiştim ve seboreik dermatit için şampuan vermişti minoxil kullanınca saç derim az da olsa soyuldu ve o alnım da ki kırmızı benler sonradan çıktı onun dışında ben seboreik dermatit olduğumu bile bilmiyordum doktora da baktı söyledi o zaman için kan değerine vs bakmadı

claynt

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #11 : 06 Mayıs 2021, 00:04:15 »

Bu saç finle minoxla dutla düzelir mi sizce?

Farques

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : 06 Mayıs 2021, 00:06:47 »
Siz bence şuan finasteridi araştırın, araştırdığınızda göreceksiniz ki ekimden 6 ay kadar önce kullanıp öyle ekim yaptırmak tavsiye ediliyor, sonbahar aylarındada güzel bi klinikde ekim yaptırın, önler zaten gitmiş tedavi ile bi sonuca varamassınız bence yada çok uğraşmanız gerekir. Şuan yoğunlaşmanız gereken şey saçın geri kalanında dökülmeyi durdurmak

revengoa

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #13 : 06 Mayıs 2021, 12:38:06 »
Minoxil+Dermastamp+ Oral Finastreide kullanınn. Hatta ilk zamanlar gün aşırı 1-2 ay duut bile kullanabilirsiniz. Ancak bu şekilde toparlanma ihtimali olur diye düşünüyorum. Yoksa pek toparlayacağını düşünmüyorum.

Facebook Twitter Instagram