Gönderen Konu: Genç yaşta Saç Ekimi mi? Medikal tedavi mi?  (Okunma sayısı 9356 defa)

gelirsenekime

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Genç yaşta Saç Ekimi mi? Medikal tedavi mi?
« : 28 Mayıs 2017, 14:39:14 »
Merhaba 22 yaşındayım tarak giremeyecek gürlükteki saçlarım 16 yaşından beri dökülüyordu.Gel gör ki döküle döküle bir türlü azalmayan saçlarım son 3 senede baya seyreldi.
Şuan ki durumu bile psikolojimi bozmuşken tam kel olmak benim için yasanilmayacak bir hayat demektir.Eger sac ekimi yapılması gerekiyorsa fiyat ne olursa olsun yaparım.bobregimi satar yine de ektiririm.eksik böbrekle yaşayabilirim belki ama eksilmiş kellesmis saçla asla?!!

"Saçlar yukarı pipiler aşağı" yan etkili bile olsa medikal ilac kullanmam gerekiyorsa bile kullanirim.bence erkeklik saçlı olup onun gururunu yasamakla alakali.
Döner bölgem ve erkeklik organım pahasına bile  olursa olsun
Saçlarımı geri istiyorum arkadaşım.johny sinse dönmeden önceki son virajda tavsiyelerinizi bekliyorum :-[

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Genç yaşta Saç Ekimi mi? Medikal tedavi mi?
« Yanıtla #1 : 28 Mayıs 2017, 15:05:14 »
bu saça ekim olmaz ayrıca şuan iyi durumda saçların..belli bir kısım açık olsa olurdu ama senin daha şakaklar bile gerilememiş.28 29 gbi belli eder açıklıkların mesela ben 33 yaşıma kadar bekledim sadece şakaklar geriledi yaşa bağlı geri kalan kıısm sıktı 1700 greft ve ön çizgi revizyonla çözdüm..
« Son Düzenleme: 28 Mayıs 2017, 15:06:57 Gönderen: ruhi mücerret »

gelirsenekime

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 28 Mayıs 2017, 15:15:15 »
Yorumun icin cok tesekkurler Abi şakaklar benim çok daha öndeydi.sana diyebilirim ki en az 2 cm daha öndeydi.
Saçım şu halinde kalacağını bilsem beklerim dediğin kadar da gidişat çok iç açıcı değil.
Ayrıca genç yaşlarımı saçlı bi şekilde geçirmek haklı bi isyan değil mi sence de.
Sac ekimi mantıklı değil peki medikal ilaç tecrübelerin neler abi merak ediyorum.
bu saça ekim olmaz ayrıca şuan iyi durumda saçların..belli bir kısım açık olsa olurdu ama senin daha şakaklar bile gerilememiş.28 29 gbi belli eder açıklıkların mesela ben 33 yaşıma kadar bekledim sadece şakaklar geriledi yaşa bağlı geri kalan kıısm sıktı 1700 greft ve ön çizgi revizyonla çözdüm..

sertac93

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 28 Mayıs 2017, 15:24:05 »
Dostum işte erkeklik gitsin saç gelsin demekle olmuyor. Hormon baskılamak öyle basit birşey değil. Cinselliği geçtim odaklanma hafıza güç kaybı yaşıyorsun. Ayrıca finasterid kullandın güzel sonuç aldın bıraktığın andan itibaren 1 ayda eski haline dönecek saçların. Babanın saçları nasıl yüzde 70 veya 80 babadan anlaşılıyor nasıl bir dökülme tarzının olacağı.

sertac93

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 28 Mayıs 2017, 15:26:40 »
Ayrıca böbreği satarım saç ektiririm ne abi. Saçmalayın abi herşey saç değil.

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 28 Mayıs 2017, 15:37:15 »
ya bu saça ekim olmaz ki zaten, ben mi yanlış biliyorum diğer arkadaşlarda yorum yapsın..yaparım diyende kandırır.belli açıklığın yok..hani şakaklar açılmış desem oda yok bu saç zaten 5 -6 sene götürür seni..minox kullan diycem ama onuda bırakmaman lazım.finasteride bulaşma bu yaşta  minoxda bırakmazsan kullan ama bırakırsan çıkan saçlar gider.

gelirsenekime

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 28 Mayıs 2017, 15:43:31 »
Amca ve dayi tarafimin hepsinin saci var ama Babam bildiğin kel.
cezaevine falan girmişti baya stresiydi.kel sonra imana geldi o ayrı konu ama iş işten geçmişti.

Ayrica saçlarım dökülmeye başladığından beri zaten güç ve hafıza kaybı yaşadım yaşıyorum da...
Ne yapmak lazım bilemiyorum. .s

Dostum işte erkeklik gitsin saç gelsin demekle olmuyor. Hormon baskılamak öyle basit birşey değil. Cinselliği geçtim odaklanma hafıza güç kaybı yaşıyorsun. Ayrıca finasterid kullandın güzel sonuç aldın bıraktığın andan itibaren 1 ayda eski haline dönecek saçların. Babanın saçları nasıl yüzde 70 veya 80 babadan anlaşılıyor nasıl bir dökülme tarzının olacağı.

Velev ki bıraktım çıkanlar dökülsün var olanlara zarar gelmesin de.gerci yararını gördükten sonra bırakmayacağıma eminim.
Minoxil mi dersin bende onda kararsız kaldım.

ya bu saça ekim olmaz ki zaten, ben mi yanlış biliyorum diğer arkadaşlarda yorum yapsın..yaparım diyende kandırır.belli açıklığın yok..hani şakaklar açılmış desem oda yok bu saç zaten 5 -6 sene götürür seni..minox kullan diycem ama onuda bırakmaman lazım.finasteride bulaşma bu yaşta  minoxda bırakmazsan kullan ama bırakırsan çıkan saçlar gider.

« Son Düzenleme: 28 Mayıs 2017, 15:48:53 Gönderen: gelirsenekime »

sertac93

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 28 Mayıs 2017, 16:02:05 »
Amca ve dayi tarafimin hepsinin saci var ama Babam bildiğin kel.
cezaevine falan girmişti baya stresiydi.kel sonra imana geldi o ayrı konu ama iş işten geçmişti.

Ayrica saçlarım dökülmeye başladığından beri zaten güç ve hafıza kaybı yaşadım yaşıyorum da...
Ne yapmak lazım bilemiyorum. .s

Yaşadığın problemler bence saç mevzusunu çok kafaya taktığın içindir. Dünyada bir tek saçı dökülen erkek biz değiliz. Nerdeyse hergün 20 yaşında nw7 dökülmesi olan genç yaşıtlarımı görüyorum. Saçımındoktoru forumunda bir tane bizim yaşıt arkadaş saç mevzusunu kafasına taktığın için bütün hormon baskılıyacağı ilaçları kullandı. Her bir ilaçı ekledikçe saçları daha gür oldu. Zaten ay ay resim atmaya atıyor. Çocuğun 5 -6 ay sonra yazdığı mesaj şuydu ''ciddi ciddi her gün intiharı düşünür oldum ilaçları kullandığımdan beri''.. Bırak seyrine çok kafaya takıyorsan az birşey toppik dök kafaya.

Velev ki bıraktım çıkanlar dökülsün var olanlara zarar gelmesin de.gerci yararını gördükten sonra bırakmayacağıma eminim.
Minoxil mi dersin bende onda kararsız kaldım.

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 28 Mayıs 2017, 16:53:44 »
bu saça zaten ekim yaprsalarda olanı korumak için ilaç sart ilacı dene yan etki gorursen bırakırsın ilaçla biraz kapanma olabilir memnun etmezsen canını sıkan yerlere ii bir yerde saç serpiştirirsin aralara
saçları ekmeydi dersin

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 28 Mayıs 2017, 16:56:14 »
zaten ilaç dokulmeyi ertelio birazda kalınlaştırıo bu saça ilerde ilaca rağmen ekim gerekebilir genetik dokulmen agresifse ilaçla dokulmeyi yavaslat ve saçı kalınlaştır  ilerde ekim gerekirse adam akıllı bir ekimle saçı toparlarsın en baslarda çok agresif bir dokulme vardır bu işin en beter yanı insallah o surec sana teğet gecer yasamazsın
saçları ekmeydi dersin

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 28 Mayıs 2017, 17:03:44 »
paylaştığın fotoyla senin saçın hiç alakası yok dostum elamanın orta tamamen gitmiş açıklığı net senin hafif seyrelmeler mevcut..

gelirsenekime

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 28 Mayıs 2017, 17:25:58 »
Agresif dökülmeyi teğet geçtim diye düşünüyorum çünkü benim dökülmem sürekli azar azar.
Geçenlerde baya kaşıntı ve kepekli bi dökülme oldu baya korktum mevsimsel diye tahmin ediyorum onu da.
Sac ekiminin gün geçtikçe geliştiğini düşünüyorum.takriben 4-5 sene daha dayanabilirsem benim için çok iyi olucak.
Özellikle  vücuttan alınarak ekilen kıllar konusunda sakal disinda saca benzer sertlikte genital bölgedeki kılları dezenfekte edip alımı yaygınlaşır diye düşünüyorum.
Benim sac dışında vücudumdan alınabilecek rahat 2000 kök var ki bunlar giderse epilasyon derdi de ortadan kalkacaktir.
Destekleriniz için teşekkür ediyorum.
zaten ilaç dokulmeyi ertelio birazda kalınlaştırıo bu saça ilerde ilaca rağmen ekim gerekebilir genetik dokulmen agresifse ilaçla dokulmeyi yavaslat ve saçı kalınlaştır  ilerde ekim gerekirse adam akıllı bir ekimle saçı toparlarsın en baslarda çok agresif bir dokulme vardır bu işin en beter yanı insallah o surec sana teğet gecer yasamazsın

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 28 Mayıs 2017, 20:09:18 »
o dediğin şey inşallah serborik dermatit değildir mevsimsel dökülme hepimizde var vücut kıllarını almıo çoğu ekimci onceleri alıcaz fuenin avantajı bu flan dediler reklamını yaptılar fuenin sonra yanaşmadılar he alanda elbet bulursun
saçları ekmeydi dersin

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 28 Mayıs 2017, 21:37:23 »
bu saçın neresi ekilecek? ekilen saç zaten böyle oluyor:) hatta olmuyor bile..

Feridun

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 29 Mayıs 2017, 00:14:04 »
Öncelikle kandaki değerlerine baktır sonuçlar genetik çıkarsa %99 genetik tip yaşına göre uygun tedavi doğal yollardan yavaşlat bol bol yeşil çay çiğ kabak çekirdeği kuru üzüm tüket Bepanten + Evigen + Bemix al eczaneden bunları kafana sür haftada 2 market şampuanını bırak sebamed anti hair loss günlük kullanabilirsin + haftada bir ketoral şampuan kullan ekim için erken geçmiş olsun

Facebook Twitter Instagram