Gönderen Konu: Genç yaşta Saç Ekimi mi? Medikal tedavi mi?  (Okunma sayısı 9360 defa)

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Genç yaşta Saç Ekimi mi? Medikal tedavi mi?
« Yanıtla #16 : 29 Mayıs 2017, 08:51:19 »
O saç kel kalırmı bilmem ama senin saç Ekim'inden ziyade ciddi bir psikolojik desteğe ihtiyacın var gibi gözüküyor. Bu psikoloji ile Ekim yaptırmakta fayda sağlamaz, 3-4 Seanslık terapist baya iş görür.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 29 Mayıs 2017, 10:58:29 »
Saç kaybı azda olsa cokda olsa insan piskolojosını malesef cok fazla etkılıyor dogal olarak. Sonucta hepimizin saç kaybı senın gıbı başladı yavaş yavaş seyrelerek ama suan yolun başındasın önlemini tedavilerle alıp saçlarını koruya bıldıgın kadar korur ılerkı yıllardada artıs gosterırse bır ekım düşüne bılırsın geçmıs olsun.
Global Moderator

gelirsenekime

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 30 Mayıs 2017, 15:29:31 »
o dediğin şey inşallah serborik dermatit değildir mevsimsel dökülme hepimizde var vücut kıllarını almıo çoğu ekimci onceleri alıcaz fuenin avantajı bu flan dediler reklamını yaptılar fuenin sonra yanaşmadılar he alanda elbet bulursun

Sağol abi yorumların ve bilgilendirmelerin için seboreik dermatit olup olmadığını muayeneye gitmeden anlayabilir miyiz?

bu saçın neresi ekilecek? ekilen saç zaten böyle oluyor:) hatta olmuyor bile..

Abi seyrelen kısımları gurlestirmek için ekim yapıldığını duydum.Yaniliyor da olabilirim ama benim saçlarım baya gürdü şöyleki 4000 den fazla kök dökmusumdur bu kadar kökle kel kafayı fulluo adamlar :D ya hatta sadece on çizgimi düzeltip yogunlastirsam makbuldür de pek mümkün değil gibi yaşım gereği :Ş

Öncelikle kandaki değerlerine baktır sonuçlar genetik çıkarsa %99 genetik tip yaşına göre uygun tedavi doğal yollardan yavaşlat bol bol yeşil çay çiğ kabak çekirdeği kuru üzüm tüket Bepanten + Evigen + Bemix al eczaneden bunları kafana sür haftada 2 market şampuanını bırak sebamed anti hair loss günlük kullanabilirsin + haftada bir ketoral şampuan kullan ekim için erken geçmiş olsun

Tavsiyelerin için teşekkür ederim.Uygulamaya çalışacağım başka çarem yok.

bu saçın açılması bi yedi sekiz yılı bulur dostum açılma olursa tabi ...
Abi bende 3 yıl önce öyle diodum da 3 sene de tahminimden fazla döküldü.insallah dediğin gibi olur ve sana dua ederim.
O saç kel kalırmı bilmem ama senin saç Ekim'inden ziyade ciddi bir psikolojik desteğe ihtiyacın var gibi gözüküyor. Bu psikoloji ile Ekim yaptırmakta fayda sağlamaz, 3-4 Seanslık terapist baya iş görür.
Abi bazı şeyleri ironi olsun diye yazdım bu kadar abartmıyorum hatta son yıllardan ilk döküldüğü yıllara nazaran umursamıyorum bile denebilir.ama yine de tipim değişti ben bile tanıyamıyorum kendimi alışması kolay olmayan süreç allah herkese sabır versin.

Saç kaybı azda olsa cokda olsa insan piskolojosını malesef cok fazla etkılıyor dogal olarak. Sonucta hepimizin saç kaybı senın gıbı başladı yavaş yavaş seyrelerek ama suan yolun başındasın önlemini tedavilerle alıp saçlarını koruya bıldıgın kadar korur ılerkı yıllardada artıs gosterırse bır ekım düşüne bılırsın geçmıs olsun.
Teşekkürler abi cidden beni anlayanlardan birisin.kendini yakışıklı olarak tanımlayan ben saçlarım seyreldikten sonra aslında hiçte öyle olmadığını anladım.insanı bu kadar mı değiştirir :D son 2 senedir yeni yeni sac modalari çıkıyor ayak uyduramiom ki o kadarda bana yakışacağını düşündüğüm modeller.tedavi olarak senin görüşünü de merak ediyorum ne yapılabilir?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 30 Mayıs 2017, 16:00:45 »
Saç kaybının azı yada çogu farketmez iside insanı kötü yönde etkiler sen en güzelini yaparak en başında foruma gırıp konu hakkında bışgı edınmeye başlamıssın tabı senın için suan erken 2 3 senen var bu zaman zarfında araştırıp ekım ıcınde bırıkım yapabılır en ıyı yere gıderek bu sorunu çözebılırsın ama kafana cok takma üzme kendını
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram