Gönderen Konu: Genç yaşta saç ekimine tavsiyeleriniz?(22 yaş)  (Okunma sayısı 3819 defa)

Mehmetkrgz

• Yeni üye
  • *
Genç yaşta saç ekimine tavsiyeleriniz?(22 yaş)
« : 31 Mayıs 2021, 18:36:05 »
Abilerim ve tecrübeli kardeşlerim hepinize selamlar.Yaşım 22 (2.5 senedir)saçlarımda şakak kısımlarımda ve üst kısımlarımda dökülmeler mevcut.Saçımın üst kısımları ve tepe(verteks)bölgesi baya seyrekleşti. 2-3 aydır proscar  kullanıyorum.Bütçemi biraz düzelttim ekim için sizce ekim yaptırmalımıyım,yoksa biraz daha beklemeli miyim? Birkaç doktorla konuştum kimisi biraz daha bekle diyor kimisi ekelim  diyor kafam acayip karışık şu an tereddütlerim bar.Tecrübeli arkadaşlardan ve hıntell senden yorum ve değerlendirme bekliyorum.Pencere altında gün ışığında fotoğraflarımı ekliyorum.Ekim bütçem (30-40bin TL arası).Şimdiden teşekkürler.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Genç yaşta saç ekimine tavsiyeleriniz?(22 yaş)
« Yanıtla #1 : 31 Mayıs 2021, 19:09:16 »
biraz daha güçlensin saçların finasterıd ile 5 6 ay daha konuyu da yanlış yere açmışsın lütfen forum kurallarına uy ki açtığın konuları silmiyim
Global Moderator

Mehmetkrgz

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 31 Mayıs 2021, 19:11:17 »
Konumu nasıl taşıyabilirim?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 31 Mayıs 2021, 19:15:31 »
Konumu nasıl taşıyabilirim?

taşıdım
Global Moderator

Mehmetkrgz

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 31 Mayıs 2021, 19:18:46 »
Teşekkürler

Münir

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 31 Mayıs 2021, 21:10:04 »
bu saçı bence proscar kurtarmaz ama çok az güçlendirebilir belki ,bu yüzden saç ekimi bence şart ama zor bir ekim ,kendi saçların yoğunluğu ekim için çok uygun değil,bu durumda belki greft sayısı düşük tutularak ekim yapılabilir ,bence ilk etapta en fazla 3000 greftlik bir ekimle şansını deniyebilirsin.
ekim tutarsa zaten en kötü 5,6 sene idare edebilirsin sonrasında duruma göre 2. bir ekim yapılabilir yalnız burda önemli olan hem  doner bölgene zarar vermeyecek hemde yüksek çıkış başarısı elde edebilen bir merkeze karar verebilmek.

Mehmetkrgz

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 31 Mayıs 2021, 21:22:29 »
Teşekkür ederim aslında kafamda Hakan doğanay (ahd Clinic)var ama nasıl olur şu an kararsızım.en azından ön taraf başarılı olursa 3-4 sene sonrada verteks ve arka kısımları halletiririm diye düşünüyorum.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 31 Mayıs 2021, 21:38:28 »
 finasteridin 6 aylık saçına guclendirme durumuna gore ekim planı yapılır.doğanayı beğenmiyorum
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

erkenekim

• Full Member
« Yanıtla #8 : 31 Mayıs 2021, 22:50:06 »
dostum ben senin yaşında ektirmiştim ilk kez. beni bugüne kadar getirdi sağolsun. cuma günü 2. ekime giriyorum. problem olarak bak yeşil alanın ortasında açılma oldu görüyorsan oraya ekmemişti sadece yeşil alana ekmişti. orası açık duruyor topikle kapatıyorum. 2. ekimde buraları kapatmayı düşünüyorum verteksi artık allaha havale ettim ilgilenmiyorum.

• Ekim Tarihi: 2015 - 2021
  • Greft Miktarı 3200 + 3000

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 01 Haziran 2021, 00:16:15 »
Fin kullan güçlendirince koray erdoğana ektir madem bütçen yüksek.Gördüğüm kadarıyla kıllı birisin.İlerde vücudundan da alım yapılabilir.Yaşın daha genç çok takma kafaya.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Kerimm34

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 01 Haziran 2021, 02:48:04 »
finasteridin 6 aylık saçına guclendirme durumuna gore ekim planı yapılır.doğanayı beğenmiyorum

niye öyle dediniz hocam son bir senedir tüm ekimlerini takip ettim nerdeyse hepsi çok güzel sonuçlandı ama daha önceki ekimlerini dikkatli takip etmedim doğrusu.

Mehmetkrgz

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 01 Haziran 2021, 12:49:28 »
 :-X
dostum ben senin yaşında ektirmiştim ilk kez. beni bugüne kadar getirdi sağolsun. cuma günü 2. ekime giriyorum. problem olarak bak yeşil alanın ortasında açılma oldu görüyorsan oraya ekmemişti sadece yeşil alana ekmişti. orası açık duruyor topikle kapatıyorum. 2. ekimde buraları kapatmayı düşünüyorum verteksi artık allaha havale ettim ilgilenmiyorum.

2. Ekimi kime yaptırmayı düşünüyorsunuz?

Mehmetkrgz

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 01 Haziran 2021, 12:51:08 »
Fin kullan güçlendirince koray erdoğana ektir madem bütçen yüksek.Gördüğüm kadarıyla kıllı birisin.İlerde vücudundan da alım yapılabilir.Yaşın daha genç çok takma kafaya.
koray Erdoğan’dan fiyat aldım ama benim bütçeyi şuanki durumda aşıyor.82.000 TL fiyat istiyorlar şu an o kadar veremem maalesef ya da 1-2 sene daha beklemem lazım asmed için.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 01 Haziran 2021, 13:02:37 »
 diğer ekimcilerden çok daha iyi gormuyorum ben orayı çıkan ekimleride var çıkmayan ekimleride var ben o parayı vermem oraya.bir sürü ekimci var sacına benzer saçta sonuc almış ornekler arastır.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 01 Haziran 2021, 13:26:49 »
koray Erdoğan’dan fiyat aldım ama benim bütçeyi şuanki durumda aşıyor.82.000 TL fiyat istiyorlar şu an o kadar veremem maalesef ya da 1-2 sene daha beklemem lazım asmed için.

Oha o kadar oldumu vay be.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Facebook Twitter Instagram