Gönderen Konu: Doç.Dr.Serdar Gökrem(Ankara) - 3120 greft - yaş31  (Okunma sayısı 23937 defa)

emin_em

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Dostlar merhaba. Uzun süren araştırmalardan sonra bugün bir ekim de ben yaptırdım. Bu kararı almamda sitede edindiğim bilgi ve tecrübelerin yeri büyük. Ekimimi Ankara'da yaptırmak istediğim için daha en başta diğer illerdeki nice güzel seçeneği eledim. Karşımda 3 seçenek vardı:
Egemen Güdül (bu forumdaki okumalarım sonucu eledim)
Şahin Çelik (kendisi ile yüzyüze de görüştük. Kaliteli bir merkez fakat çok yoğun. Bir de hocamızın bazı ön çizgilerini beğenmemiştim. Ama seviyorum kendisini :)
Dr. Serdar Gökrem (manuel punch kök alıp donörü temiz bıraktığını gördüm. Bazı asimetrik ve doğal ön çizgi modelleri de hoşuma gitti. Gittim 2 kez görüştüm. Ekimden önce 2 kez ön çizgi çektik. Donör inceledi. Tatmin edecek bir Ekim vaat etti. Anlaştık)

Ekim için 07:00'da HLC'ye gittim. Hoca orada Ekim yapıyor. Hemen son çizgimi çekip donörleri aldı. Bu aşamada yapılan uyuşturucu iğneler can yakıyor ama bazılarının dediği gibi "böyle olacağını bilsem ektirmezdim" denecek kadar değil.
Sonra 16 yıllık hemşiresi kökleri aldı. 13 yıllık hemşiresi ile beraber ektiler. İşlem 13:30 da bitti. Arada bisküvi ve meyve suyu ikram ettiler :)

Eczaneyi aradık ve ilaçları getirttik. İlk 2 gün sadece antibiyotik tavsiye etti. Ve bol su. Sonradan sonraya vitamin takviyelerine başlayacakmışız. İlk yıkama 2 gün sonra.

Şuan herhangi bir ağrım sızım kanamam yok. Ekim öncesi fotoğraflarla başlayalım:

emin_em

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Doç.Dr.Serdar Gökrem(Ankara) - 3120 greft - yaş31
« Yanıtla #1 : 06 Mayıs 2021, 14:49:48 »
Ekim esnasında kafaya basılan sıvılardan dolayı kafam şiş ve engebeli görünüyor. Umarım kısa sürede geçer.

emin_em

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 06 Mayıs 2021, 14:54:17 »
Ekim öncesi donör alanları. Maalesef çok düzgün çekememişim. Millet iyi çekiyor arkasını :)

emin_em

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 06 Mayıs 2021, 14:55:00 »
Hocaya 4.5 sene önceki fotoğrafımı gösterdim. Bu hali olsa yeter dedim.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 06 Mayıs 2021, 15:11:34 »
Hayırlı olsun dar alana güzel bir sayı ekilmiş. Yaş itibariyle donör iyi , vertex açılmamış. Serdar hocanın ektikleri çıkıyor ve donörü yıpratmaz. Eleştirdiğim çok fazla yönü var hocanın geniş alanlarda ama sizin iş inşallah bu ekimle biter . Kabuk dökümü sonrası görüntüye göre daha net yorum yaparız.
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

emin_em

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 06 Mayıs 2021, 15:20:00 »
Hayırlı olsun dar alana güzel bir sayı ekilmiş. Yaş itibariyle donör iyi , vertex açılmamış. Serdar hocanın ektikleri çıkıyor ve donörü yıpratmaz. Eleştirdiğim çok fazla yönü var hocanın geniş alanlarda ama sizin iş inşallah bu ekimle biter . Kabuk dökümü sonrası görüntüye göre daha net yorum yaparız.

Hoca da zaten 2. Seansa gerek yok belki yıllar sonra bi 2500 ekleriz üstüne dedi. Bunlar çıkarsa hiç sanmıyorum ektireceğimi.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 06 Mayıs 2021, 18:18:29 »
Ekim öncesi saçların iyi durumda bu ekim sonucunun çok iyi olması gerek iyi bir sonuç almaya müsait çünkü umarım ön hat sık olur seyrek olmaz hayırlı olsun
Global Moderator

Hasann06

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 06 Mayıs 2021, 20:48:14 »
hayırlı olsun umarım güzel sonuç alırsın hocam .
ekimin manuel yöntemle olmasına rağmen 5 saatte bitmesi inanılır gibi değil serdar hoca nasıl bir yöntem uyguluyor acaba çok merak ediyorum.

emin_em

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 06 Mayıs 2021, 21:33:54 »
hayırlı olsun umarım güzel sonuç alırsın hocam .
ekimin manuel yöntemle olmasına rağmen 5 saatte bitmesi inanılır gibi değil serdar hoca nasıl bir yöntem uyguluyor acaba çok merak ediyorum.

hocam kökleri tek tek adeta cımbızla aldı. 1.5 saatte greftleri topladı. ben 3250 saydım ama hemşire 3120 dedi. 50 greft de kafamın arkasındaki bir saçkıran alakına diktiler.

emin_em

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 06 Mayıs 2021, 21:35:30 »
Ekim öncesi saçların iyi durumda bu ekim sonucunun çok iyi olması gerek iyi bir sonuç almaya müsait çünkü umarım ön hat sık olur seyrek olmaz hayırlı olsun

umarım öyle olur. ama hocaya ekim öncesi bana göre kötü olan ön çizgi ekim örnekleri verdim. bunun üzerine oldukça sık ve temiz bir ekim yaptığını söyledi. açıkcası öncelikli hedefim doğal durması, sonra sık görünmesi.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 06 Mayıs 2021, 22:04:48 »
umarım öyle olur. ama hocaya ekim öncesi bana göre kötü olan ön çizgi ekim örnekleri verdim. bunun üzerine oldukça sık ve temiz bir ekim yaptığını söyledi. açıkcası öncelikli hedefim doğal durması, sonra sık görünmesi.

İnşallah dilediğin gibi sonlanır kardeşim
Global Moderator

asylmz

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #11 : 07 Mayıs 2021, 00:39:23 »
Hayırlı olsun kardeşim inşallah güzel sonuç alırsın temiz sık bir ekim gördüm umarım ekilenler firesiz çıkar istediğin saçlara kavuşursun

emin_em

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 07 Mayıs 2021, 02:46:02 »
Hayırlı olsun kardeşim inşallah güzel sonuç alırsın temiz sık bir ekim gördüm umarım ekilenler firesiz çıkar istediğin saçlara kavuşursun

çok teşekkür ederim.

Hasann06

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 07 Mayıs 2021, 04:03:00 »
hocam kökleri tek tek adeta cımbızla aldı. 1.5 saatte greftleri topladı. ben 3250 saydım ama hemşire 3120 dedi. 50 greft de kafamın arkasındaki bir saçkıran alakına diktiler.

işte bu dünya rekoru hocam  :) mikromotor ile bile bu kadar hızlı alınamıyor, normalde manuel yöntemle iki günde bu kadar greft anca alınabiliyor ama serdar hoca kimsenin bilmediği bir teknik uyguluyor sanırım.

anonymous0

• Sr. Member
« Yanıtla #14 : 07 Mayıs 2021, 06:55:36 »
yöntemin kendisi hıza musait. On cizgi iki parmak aşağıdan tutulabilirdi. Saçları serbest bırakıp öne yatirdiginizda çok iyi sonuç verir bence

Facebook Twitter Instagram