Gönderen Konu: Doç. Dr. Serdar Gökrem (Yaş: 39, Greft: 3120) 22.02.2024, Ankara,  (Okunma sayısı 1008 defa)

isimsizmektup

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba arkadaşlar,

Saç ekiminden önce bu forumu görmüş ve yorumlardan epey istifade etmiştim. Şimdi sıra bende. Elimden geldiğince şu anki sürecimi paylaşacağım sizlerle. Yüzümü kişisel veri gizliliği nedeniyle gizleyeceğim. Anlayışınız için teşekkür ederim.

isimsizmektup

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saç ekimi öncesi/sonrası ve donör bölge:
« Son Düzenleme: 27 Şubat 2024, 22:33:06 Gönderen: isimsizmektup »

isimsizmektup

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
İkinci yıkama yapıldı. Herhangi bir problem yok fakat operasyon sonrası 5-6 saatlik bilgisayarda çalışmam icap etti. Bu yüzden alnıma ödem birikti fakat sonrasında hemşirelerin ve doktorun ikazı sonrası hep uzandım ve buz uygulaması yaptım. Ödem burnuma indi fakat göz altlarıma gelmedi, herhangi bir morarma yok. Operasyon sonrası özellikle ilk birkaç gün tamamen sırt üstü yatmak çok önemliymiş.

Bugün kendi yıkamamı yaptım. Yarın güncel fotoğrafı paylaşacağım.

İyi forumlar herkese.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun saç ekiminiz planlamanız gayet iyi duruyor alana göre makul bir planlama yapılmış saç ekim sıklığı orta düzey görünüyor ön çizginiz güzel umarım güzel olur sonucunuz
Global Moderator

spokesperson

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
hayırlı olmasını dilerim Doç. Dr. Serdar Gökrem saç ekiminiz güzel bir saç ekimi sağlıklı
dar tutmuş alanı güzel yapmış bence umarım sonucunuzda güzel olur

isimsizmektup

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun saç ekiminiz planlamanız gayet iyi duruyor alana göre makul bir planlama yapılmış saç ekim sıklığı orta düzey görünüyor ön çizginiz güzel umarım güzel olur sonucunuz

Teşekkür ederim sayın moderatör.

isimsizmektup

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
hayırlı olmasını dilerim Doç. Dr. Serdar Gökrem saç ekiminiz güzel bir saç ekimi sağlıklı
dar tutmuş alanı güzel yapmış bence umarım sonucunuzda güzel olur

Hayırlısıyla beklemedeyiz.

Edgar X

• Hero Member
Hayırlı olsun her şey güzel görünüyor şu an için umarım sonuç sizi mutlu eder.Bu arada doktor beyin damarlı alanı tespit edip orayı ekmemesi takdir edilesi bir durum . Belkide nekroz dediğimiz durum bu tür durumların tespit edilememesinden oluyordur.

Kuzal

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam ekiminizi ben de beğendim, planlama güzel olmuş orta sıklıkta. Neden arka bölgeye ekim istemediniz sormamda sakınca yoksa?

isimsizmektup

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun her şey güzel görünüyor şu an için umarım sonuç sizi mutlu eder.Bu arada doktor beyin damarlı alanı tespit edip orayı ekmemesi takdir edilesi bir durum . Belkide nekroz dediğimiz durum bu tür durumların tespit edilememesinden oluyordur.

Valla ben dümdüz eker sanıyordum ama varmış bir bildiği :)

isimsizmektup

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam ekiminizi ben de beğendim, planlama güzel olmuş orta sıklıkta. Neden arka bölgeye ekim istemediniz sormamda sakınca yoksa?

Estağfurullah, şu aşamada önü kapatmayı istedim. Irsi olarak bizim ailede erkekler standart kelleşiyor. En son tepe bölgesi açılıyor. Ben açılan bölgeleri sıklaştırdım. Belki sonraki yıllarda tepeyi de kapatırım. Zaten tepe bölgesinden çok verim alınamadığını öğrenmiştim. Önü bir kapatalım hayırlısıyla bakalım.

isimsizmektup

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Altıncı gün...

isimsizmektup

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
 8)

Kerimm34

• Hero Member
temiz görünüyor ve iyileşme hızlı bence.

isimsizmektup

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ben bir aptallık yaptım ve kabuklara 8. gün baya bir dökülme olduğu için elimle müdahalede bulundum arkadaşlar. Dayanamadım çünkü, kafamdan kepek benzeri bir şeylerin dökülmesi beni çok rahatsiz etti. Bu sürece etki eder mi? Kontrolde bunu söyleyeceğim ama müdahale etmemek için kendimi zor tutuyorum. Yatağımın baş bölgesinde kabuklar oluyor kendi kendine zsten. Sizler ne diyorsunuz? Teşekkür ederim şimdiden.

Facebook Twitter Instagram