Gönderen Konu: Saç ekimi sonrası minoksil kullanılır mi  (Okunma sayısı 420 defa)

explosen

• Hero Member
Ynt: Saç ekimi sonrası minoksil kullanılır mi
« Yanıtla #1 : 10 Mayıs 2021, 22:59:19 »
ekim sonrası belli bi süre çıkışları desteklemesi için öneren yerler var asuman hair  gibi yerler mesela  kullanmanı tavsiye etmem ben ekim merkezi etse bile
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

wwgeralt

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 10 Mayıs 2021, 23:17:29 »
ekim sonrası belli bi süre çıkışları desteklemesi için öneren yerler var asuman hair  gibi yerler mesela  kullanmanı tavsiye etmem ben ekim merkezi etse bile
peki neden hocam ekilenleri bırakınca döker diye mi

explosen

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 11 Mayıs 2021, 12:56:01 »
ekilenleri döker mi bilmiyorum ama mevcut saç çıkışını desteklicek bırakınca yalancı görünüm gidince ekilenle basbasa kalıcaksın  bence eldeki mevcut olan saçını destekle site de herkes farklı konuşuyor lakin siz ekim den sonuç almak amacınız bunun için prp en faydalısı ve sağlıklısı hocam prp saç çıkarır mı olmayan saçı yok  çıkarmaz ,olan saç çıkışını yada yeterli beslenemeyen iç kısımda kalmış köklere hayat vererek çıkışlarını destekler ekim sonrası ben 70 günde yaptırdım prp inanın saç daha çıkış yoktu prp sonrası farkettim hemen çıkışları prp çok iyi bi destekleyicidir ekim sonrası minox yerine imkanı olan prp seanslarına devam etmeli gitmelidir ,bunun dışında bi süre xpecia gibi vitaminsel ve protein açısından da bol beslenmeni öneririm
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

barbaross

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 11 Mayıs 2021, 18:06:40 »
Ekimden sonra minoxil kalıcı faydasıda olmaz zararıda yalnız ekilenler biraz daha hızlı çıkış olabilir,kafanızda öncesinde olan tüylerde biraz güçlenebilir ama kullanmayı bıraktığın zaman dökülüp tekrar döngüye girer .
Minoxilin ekilen saça ise zararı olmaz ve dökülmesine sebep olmaz yalnız yeni çıkışları destekler.

Facebook Twitter Instagram