Gönderen Konu: Saç ekimi sonrası jöle,sprey, wax ne zaman kullanılır?  (Okunma sayısı 1396 defa)

barbaross

• Sr. Member
Ynt: Saç ekimi sonrası jöle,sprey, wax ne zaman kullanılır?
« Yanıtla #1 : 02 Haziran 2021, 17:39:41 »
6 ay olmuş bir şey olmaz merak etme normal hiç ekim yaptırmayan birisine ne zararı olacaksa sende ancak aynı zararı görürüsün.
marka olarakta şahsen sana tavsiye veremeyeceğim malesef öyle jöle ,sprey kullanacak kadar bir saçım yok  :)

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #2 : 02 Haziran 2021, 18:03:15 »
En az 1 sene kullanmayın derim.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

sneijder

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 02 Haziran 2021, 18:30:13 »
6 ayda jöle sprey kullanacak kadar oldu mu ki?

Lionel Saç

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 02 Haziran 2021, 19:19:01 »
En az 1 sene kullanmayın derim.

1 sene çok değil mi yav. Hani 15 günmüydü neydi o günden sonra köklere birşey olmazdı hani o güne kadar bir zarar gelmezse?

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #5 : 02 Haziran 2021, 19:48:29 »
1 sene çok değil mi yav. Hani 15 günmüydü neydi o günden sonra köklere birşey olmazdı hani o güne kadar bir zarar gelmezse?

Çıkan saçlardan dolayı değil ama saçların hacimlenme süresi var, o nedenle 1 sene yazdım.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Facebook Twitter Instagram