Gönderen Konu: saç hikayem ve saç ekimine uygunmuyum  (Okunma sayısı 975 defa)

mehmet_29

• Yeni üye
  • *
saç hikayem ve saç ekimine uygunmuyum
« : 14 Mayıs 2021, 14:23:59 »
öncelikle herkese merhaba değerli forum üyeleri
2012 den bu yana saç dökülmesi yaşayan biri olarak forumu bikaç önce keşfettim.
o yıldan 2020 ye kadar düzensiz bi şekilde minoksil kullandım.
2020 mayıs ayından beri düzenli bi şekilde minoksil ve xpecia ve omega 3 kullandım.ama artık dökülen tepe kısmı ve şakaklar minoksile tepki vermedi.
ve bende saç ekimine yöneldim.
bu saç ekime uygunmu.ben tepede var olan tüyleri yok sayıp tepeye ekim yapılmasını istiyorum.

mehmet_29

• Yeni üye
  • *
Ynt: saç hikayem ve saç ekimine uygunmuyum
« Yanıtla #1 : 14 Mayıs 2021, 14:25:44 »
yaş 29
  • Yaşınız 29

mehmet_29

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 14 Mayıs 2021, 14:37:19 »
beni en çok rahatsız eden yanlardan ziyade tepe kısmı.değerli yorumlarınızı bekliyorum
  • Yaşınız 29

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 14 Mayıs 2021, 14:57:07 »
Doner dağlam tepeyi kapatırsın iyi bir ekimle bütçene göre
Global Moderator

mehmet_29

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 14 Mayıs 2021, 15:14:53 »
valla hintell hocam ben böyle bi forum olduğunu, bu saç konusunda aynı sıkıntıları paylaşan insanları görmek büyük bi şans oldu bana
  • Yaşınız 29

mehmet_29

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 14 Mayıs 2021, 15:17:11 »
ben yıllardır bu konuda finasterid hariç yapmadığım tedavi kalmadı. bulunduğum il gaziantep.burda iyi bi saç ekimi yapan görmedim. ben bütçeme ve forumdaki araştırmalarıma göre şahin çelik ile bi görüşeceğim. zaten sonbaharda düşünüyorum ekimi
  • Yaşınız 29

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 14 Mayıs 2021, 18:47:00 »
Donör iyi bence açıklık da fazla değil yaş da uygun bi yaş güzel bi tercihle kapatırsınız açıklığı hocam. Tepe bölgeyi takan biri olarak sizi çok iyi anlıyorum.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #7 : 14 Mayıs 2021, 18:51:26 »
Uygunsunuz. Başarılı bir ekim ile hiç dökülmemiş saç görüntüsü elde edebilirsiniz.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Kellikbey

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 14 Mayıs 2021, 18:53:55 »
ben yıllardır bu konuda finasterid hariç yapmadığım tedavi kalmadı. bulunduğum il gaziantep.burda iyi bi saç ekimi yapan görmedim. ben bütçeme ve forumdaki araştırmalarıma göre şahin çelik ile bi görüşeceğim. zaten sonbaharda düşünüyorum ekimi
memut hocam bende antepliyim ve burda medikal park dışında hepsi boş hatta oda boş ama şehir dışına cikamiyorsaniz son care

mehmet_29

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 14 Mayıs 2021, 19:03:46 »
saolun yorumlarınız için.artık ilaç tedavileriyle açıklığın kapanmayacağını anladım.çünkü 9 yıl oldu dökülme başlayalı.tepedeki köklerin öldüğü ortada gibi.minoksil sadece kalan tüyleri ayakta tuttu.1 yılda % 10 dahi kapatamadı.finasterid kullansam da değişirmiydi pek sanmıyorum.çünkü 3 yıldır saçllarımın dökülmesi çok yavaşladı
  • Yaşınız 29

mehmet_29

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 14 Mayıs 2021, 19:05:27 »
kellikbey hocam bu ekim olayı genelde bir defa olan bişey olduğu için şehirdışına çıkmaya değecek bişey diye düşünüyorum
  • Yaşınız 29

Kellikbey

• Sr. Member
« Yanıtla #11 : 14 Mayıs 2021, 19:58:29 »
kellikbey hocam bu ekim olayı genelde bir defa olan bişey olduğu için şehirdışına çıkmaya değecek bişey diye düşünüyorum
kesinlikle antepte ekilmez hocam imkanı yok sadece son sans olarak önerdim bu forumu bu yaşta bulmak beni çok sevindiriyor güzel ekim sonuclu bir yer öneririm o halde

mehmet_29

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 14 Mayıs 2021, 20:05:56 »
inşallah hocam.bikaç aydır forumda bakıyorum.şahin çelik kafama yatıyor bi görüşeceğim bakalım
  • Yaşınız 29

byflamingo

• Sr. Member
« Yanıtla #13 : 15 Mayıs 2021, 01:39:00 »
inşallah hocam.bikaç aydır forumda bakıyorum.şahin çelik kafama yatıyor bi görüşeceğim bakalım

Özellikle açıklığına bakılırsa iyi bir seçim olabilir

explosen

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 15 Mayıs 2021, 06:56:32 »
minoxdili kullanmayı bırak ekim yaptırıcaksan en azından xpecia ya devam et saçların dönorun güçlensın ki minoxun çıkardığı yalancı saçlar dökülsün ki ekim için düzgün bi planlama olmuş olsun diyorum sana kalmış gerisi
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

Facebook Twitter Instagram