Gönderen Konu: Saç Ekimine uygunmuyum ?  (Okunma sayısı 1565 defa)

koko

• Jr. Member
  • **
Saç Ekimine uygunmuyum ?
« : 30 Eylül 2021, 13:22:43 »
Öncelikle merhaba,

Saç ekimi yaptırmayı düşünüyorum ama sizce ekime uygunmuyum . Yaş 33. Kaç greft ekilmeli donör bölgem uygun mu ? Ayrıca bulunduğum konum ve işim dolayısıyla Mersin yada Adana'da saç ekimi yaptırmayı planlıyorum . Fakat araştırdıkça kafam karma karışık oluyor. Sizden ricam bana yardımcı olurmusunuz. Nerede ekim yaptırmalıyım . Hangi teknikle yaptırmalıyım . İstanbul , İzmir yada Ankara'ya gitme olasılığım var ama çok düşük. Nasıl bir yol ilerlemeliyim. Acil yardım lütfenn

Kerimm34

• Hero Member
Ynt: Saç Ekimi Tavsiye - Mersin / Adana
« Yanıtla #1 : 30 Eylül 2021, 13:41:27 »
size yakın antalyada doktor hakan doğanay var orayı araştırın öncelikle ,dhi yöntemiyle ekim yapan bir klinik ve sizin içinde dhi daha iyi olur gibi geldi bana.ayrıca mersin ve adanada bu işi hakkıyla yapıp kendini kanıtlamış bir merkez ben şahsen hiç duymadım.

koko

• Jr. Member
  • **
Ynt: Saç Ekimi Tavsiye - Mersin / Adana
« Yanıtla #2 : 30 Eylül 2021, 13:49:25 »
Kerimm34 cevabın için teşekkür ederim saç ektirmeyi düşünüyorum ama bir türlü karar veremiyorum neresi olacağı konusunda. Ekim yada Kasım ayında kesin ektirmeyi düşünüyorum daha fazla dökülmesini istemiyorum . gerçkten verilmesi çok zor bir kararmış diğer arkadaşlarda yorum yaparsa memnun olurum . Duruma göre karar verip bir an önce ektireceğim .

Hasann06

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç Ekimine uygunmuyum ?
« Yanıtla #3 : 30 Eylül 2021, 17:32:01 »
hem dökülme şekli hemde yaş itibari ile ekime oldukça uygunsunuz hocam yalnız bence kendinizi iki şehir ile sınırlandırmayın ve bundan dolayı işinizi şansa bırakmayın .forumu iyice araştırın şehir gözetmeksiniz en iyi ekim merkezlerinden birine ekim yaptırmaya gayret ediniz sonuçta çoğunlukla bir kere yapılıyor bu iş ve  ikinciye kalırsa genelde iyi sonuç alma ihtimali oldukça düşüyor.

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 30 Eylül 2021, 19:23:27 »
Hocam top kliniklerin çoğu istanbulda, Ankara’da da bir iki tane var. Hakan Doğanay ın da güzel sonuçları var.

Karar verme, ekim gününü bekleme süreci bence de çok zahmetli stresli. Ekimi yaptırıp otele geldiğimde üstümden çok büyük bi yük kalkmış gibi olmuştu. Ama strese gerek yok, herkes yaşıyor bu zorlukları ve elbet geçiyor.

Siz içinize sinen bir merkez arayın. İstanbulda Asmed, Asuman hanım, Serkan Aygın, medeks; Ankara’da Hlc ve şahin Çelik ekimlerini beğeniyorum. Başarılı olduğunu düşündüğüm merkezler. Hakan hoca’yı yakından takip ettiğmii söyleyemeyeceğim ama forumda çokca konusu vardır. Bu saydığım merkezleri onlarca belki yüzler sayısında ekimlerini bulabilirsin. Bol bol inceleyip kararınızı verin.

Ben ek olarak, biraz daha zahmetli bir yol ama seçerken merkezle yüzyüze görüşmenizi tavsiye ederim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 30 Eylül 2021, 19:47:14 »
tepeyi 2 ekime bırak ön ve ortaya güzel bir ekim ama var olan saçlarını korumalısın
Global Moderator

koko

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #6 : 01 Ekim 2021, 13:52:47 »
Arkadaşlar desteğiniz için teşekkür ederim . Biraz daha araştırmaya devam edeceğim. Mersin yada Adana’yı tavsiye eden yok anladığım kadarıyla .

mahlas

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 01 Ekim 2021, 14:06:20 »
Saç ekimine hem yaşınız hem açıklığınız hem de donör durumunuz düşünüldüğünde son derece uygunsunuz.

Şehir değiştirmekten imtina etmeyin. İnsanlar saç ektirmek için ülke dahi değiştiriyorlar. Operasyonunuzu gerçekleştireceğiniz merkezi seçerken kriterlerinizden biri şehir olmamalı.

koko

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #8 : 01 Ekim 2021, 16:33:43 »
Mahlas dediğin doğru ekim konusunda Şahin Çelik i tercih edecek gibiyim . Biraz önce ilk defa konuştum Ergin Bey açtı telefonu . Çok değerli bilgiler verdi ekim konusunda . Çok güzel aydınlattı beni . Sonuçlarını araştırdım ve çok güzel sonuçları var .  Sizce burada ektireyim mi nedir görüşleriniz arkadaşlar .

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 01 Ekim 2021, 17:42:56 »
şahin çelik güzel bır karar
Global Moderator

koko

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #10 : 07 Ekim 2021, 08:28:21 »
Arkadaşlar herkese merhaba ,

Uzun araştırmalarım sonucu ve burası sayesinde bugün Lifehair - Şahin beyden randevu alacagım . Şahin bey saç ekimine uygun olup olmadıgımı keşfetmek için kan testi verdirdi.  ( B12 + ÇİNKO + DEMIR VE DEMIR BAĞLAMA + D VITAMINI + FOLIK ASIT + TAM KAN ) . Sonuçlarımda güzel cıkınca ekime uygun oldugumu söylediler. Randevuyu netleştirmeden önce tavsiye edeceğiniz yada söyleyeceğiniz önemli bir durum varmıdır .

LOESS

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 07 Ekim 2021, 11:36:31 »

Uzun araştırmalarım sonucu ve burası sayesinde bugün Lifehair - Şahin beyden randevu alacagım . Şahin bey saç ekimine uygun olup olmadıgımı keşfetmek için kan testi verdirdi.  ( B12 + ÇİNKO + DEMIR VE DEMIR BAĞLAMA + D VITAMINI + FOLIK ASIT + TAM KAN ) . Sonuçlarımda güzel cıkınca ekime uygun oldugumu söylediler. Randevuyu netleştirmeden önce tavsiye edeceğiniz yada söyleyeceğiniz önemli bir durum varmıdır .
kan tahlili aç mı tok mu yaptırdın üstad

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 07 Ekim 2021, 11:52:05 »

Dht baskılayıcı ilaçlar kullana bilirsin saç ekimi sürecinde tercihe bağlı olarak em etkili destek
Global Moderator

koko

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #13 : 07 Ekim 2021, 13:26:54 »
kan tahlili aç mı tok mu yaptırdın üstad

tok karnına yaptırdım kardeşim . aç tok farketmiyormuş. Sağlık ocagından yaptırdım önce ama sağlık ocagı ÇİNKO,D VITAMINI , DEMIR VE DEMIR BAGLAMAYA bakamıyormuş. bilginiz olsun o yüzden devlet hastanesinden ücretsiz yaptırdım. Sadece çinkonun sonucu biraz geç çıkıyor 10-15 gün arası .

koko

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #14 : 07 Ekim 2021, 13:29:15 »
Dht baskılayıcı ilaçlar kullana bilirsin saç ekimi sürecinde tercihe bağlı olarak em etkili destek
internetten baktım Propecia olarak cıkıyor bu ilacımı diyorsun Hintell. Saç ekim merkezi herhangi bir takviyeye gerek yok dedi. Ama senin görüşlerinde değerli benim için kullan dersen başlarım 1 ay sonraya randevuyu aldım .

Facebook Twitter Instagram