Gönderen Konu: Ekim Tavsiyesi  (Okunma sayısı 1057 defa)

yiğido58

• Yeni üye
  • *
Ekim Tavsiyesi
« : 18 Mayıs 2021, 22:52:58 »
Arkadaşlar merhaba sac ekimi icin yoğun araştırma içerisindeyim.Daha öncesi hüsran olan bir ekimim mevcut. Şimdi ise medpoint, goldcity atasehir, medeks hair center ile görüşme sağladım. Geneli aynı bilgileri veriyor. Medeks ise fue tekniğini kullandığıni belirtiyor yeni bir teknik olan safir fuenin ve ya dhl in önemli olmadığını, ekibin önemli olduğunu beyan ediyor.Bu 3 firma da yuksek greft çalışan merkezler. Medeks de ekim yaptıran arkadaslar var mi? Kanal açmaya donör almaya kim giriyor. Ekip tecrübeli mi yardımcı olursanız sevinirim..çünkü araştırmalarimda olumlu ve olumsuz çok yorum mevcut. Güncel haliyle nasıl bilgi almak istiyorm. Şimdiden teşekkürler.

barbaross

• Sr. Member
Ynt: Ekim Tavsiyesi
« Yanıtla #1 : 19 Mayıs 2021, 00:57:40 »
Saydığın yerler arasında en iyisi medeks sanırım forumda epey ekimleri var sonuçlar bölümünde inceleyenilirsin.
Fue ile dhi arasında belirgin fark yok bencede önemli olan ekim merkezinin iyi bir yer olması.

yiğido58

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 22 Mayıs 2021, 16:47:05 »
Ekim yaptırdıktan sonra firmanın ürünlerini almak yerine tavsiye edeceğiniz ürünler var mı dostlar ? Mesela yan etkısı olmayan proscar gibi dht baskılamayan hangi ürünleri önerirsiniz. Xpecia,proscar,finasterid içeren ürünlerden uzak durmam gerekiyor.çünkü yan etkiyi yaşadım.Bunların yerine ekimden sonra aşağıdakilerden hangi ürünleri almalıyım? (Tahlilde eksik ne ise gereken o aslında fakat ekim merkezi de destek ürünleri sattığı için bunları kendim temin etmek istıyorum)

1) Biotin 5000 mg
2) Priorin vitamin hapı
3) Çinko

ŞAMPUAN ;

1) PRİORİN ŞAMPUAN
2) PROZİNC ŞAMPUAN
3) SEBA MED
4) EVOCABİL
5 ) HAAREX ŞAMPUAN
6) VİCHY DERCOS
daha bilmediğim diğer ürünler. Bunlardan hangilerini ve ya başkasını ekim sonrası önerirsiniz.Desteklerinizi bekliyorum.Şimdiden teşekkür ederim.
« Son Düzenleme: 22 Mayıs 2021, 17:43:08 Gönderen: yiğido58 »

SOMALI35

• Full Member
« Yanıtla #3 : 22 Mayıs 2021, 16:57:23 »
Acik ara Medeks derim ...
  • Ekim Tarihi: 22.042021
  • Ekim Merkezi ismi Medeks
  • Greft Miktarı 4400
  • Yaşınız 44

yiğido58

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 22 Mayıs 2021, 17:06:42 »
Acik ara Medeks derim ...

Sayın ağabeyim orası ekim sonrası ne öneriyor hangi takviye ve ilaç verdi size? Fiyata dahil ettiği şampuan bakım seti var mıydı yoksa ekim sonrası direk önerdiği 500 tl içinde miydi ?

SOMALI35

• Full Member
« Yanıtla #5 : 22 Mayıs 2021, 17:18:06 »
Sayın ağabeyim orası ekim sonrası ne öneriyor hangi takviye ve ilaç verdi size? Fiyata dahil ettiği şampuan bakım seti var mıydı yoksa ekim sonrası direk önerdiği 500 tl içinde miydi ?
merkezden allirsan haarex sampuan Losyon  bir Arada
yine ayni marknin vitamini
Enese kremi agri kesicisi
Antibiyotik
Kan sulandirici veriyorlar Ama Almak gibi bir zorunluluk yok recete de yazabiliriz kendiniz alabilirsiniz defilement Ama Ben ugrsmak istemedim
  • Ekim Tarihi: 22.042021
  • Ekim Merkezi ismi Medeks
  • Greft Miktarı 4400
  • Yaşınız 44

yiğido58

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 22 Mayıs 2021, 17:20:12 »
merkezden allirsan haarex sampuan Losyon  bir Arada
yine ayni marknin vitamini
Enese kremi agri kesicisi
Antibiyotik
Kan sulandirici veriyorlar Ama Almak gibi bir zorunluluk yok recete de yazabiliriz kendiniz alabilirsiniz defilement Ama Ben ugrsmak istemedim

tesekkurler, 500 tl içinde bunlar var ise dış piyasa ile fark fazla yoksa uğraşmaya değmez o halde.

yiğido58

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 22 Mayıs 2021, 17:44:47 »
Ekim yaptırdıktan sonra firmanın ürünlerini almak yerine tavsiye edeceğiniz ürünler var mı dostlar ? Mesela yan etkısı olmayan proscar gibi dht baskılamayan hangi ürünleri önerirsiniz. Xpecia,proscar,finasterid içeren ürünlerden uzak durmam gerekiyor.çünkü yan etkiyi yaşadım.Bunların yerine ekimden sonra aşağıdakilerden hangi ürünleri almalıyım? (Tahlilde eksik ne ise gereken o aslında fakat ekim merkezi de destek ürünleri sattığı için bunları kendim temin etmek istıyorum)

1) Biotin 5000 mg
2) Priorin vitamin hapı
3) Çinko

ŞAMPUAN ;

1) PRİORİN ŞAMPUAN
2) PROZİNC ŞAMPUAN
3) SEBA MED
4) EVOCABİL
5 ) HAAREX ŞAMPUAN
6) VİCHY DERCOS
daha bilmediğim diğer ürünler. Bunlardan hangilerini ve ya başkasını ekim sonrası önerirsiniz.Desteklerinizi bekliyorum.Şimdiden teşekkür ederim.

Arkadaşlar yok mu yan etkisi olmayan, ekim sonrası kullanılacak takviye ve şampuanlardan tavsiyesi olan. ?

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 22 Mayıs 2021, 22:11:53 »
Daha önce hüsran yasamissiniz bu sebeple kendini kanıtlamış bir doktora Ekim yaptırmanızı tavsiye ederim.
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

yiğido58

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 04 Haziran 2021, 21:52:35 »
Araştırma içerisindeyim. Şöyle bir durum var. İki merkez düşünün ikisi de işinde ve ekibinde gayet profesyonel. Eldeki donör, malzeme, açık alan da aynı. Biri perma, slit uç kullanıp kanal açıyor diğeri ise yeni safir kalem ile. Hangisini tercih etmeliyiz? Safir de daha küçük kanallar, daha hızlı iyileşme, köklerin daha iyi tutunmasi, daha iyi yön verilmesi gibi imkanlarin olduğu söylendiği için bu sorunun cevabını merak ediyorum arkadaşlar.

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #10 : 04 Haziran 2021, 22:09:34 »
daha önce hüsrana ugramisim , artik belkide son sansim ne slit ne fue nede safirmis bakarim isinin ehlini yapan dr a bakarim.

yiğido58

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 04 Haziran 2021, 22:27:47 »
daha önce hüsrana ugramisim , artik belkide son sansim ne slit ne fue nede safirmis bakarim isinin ehlini yapan dr a bakarim.

Olay da bu zaten 😊 ikiside işinde iyi ise hangisine bakalım. Hangi yöntem de hata payımiz düşük olur. Daha sık olur. DAHA çabuk süreç hızlı ilerler

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #12 : 05 Haziran 2021, 10:28:44 »
Olay da bu zaten 😊 ikiside işinde iyi ise hangisine bakalım. Hangi yöntem de hata payımiz düşük olur. Daha sık olur. DAHA çabuk süreç hızlı ilerler

yukarida yazdiklarindan sorarsan , benim icin hicbiri

yiğido58

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 05 Haziran 2021, 11:05:54 »
yukarida yazdiklarindan sorarsan , benim icin hicbiri

Bu yerler hakkında bilginiz var mi? Hani şu olumsuz tarafı var gibi ve yahut bildiğiniz iyi bir yer maksimum 7 bin bütçeyle. Tavsiye de bulunursaniz memnun olurum.

Xserez

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 05 Haziran 2021, 13:39:19 »
Bu yerler hakkında bilginiz var mi? Hani şu olumsuz tarafı var gibi ve yahut bildiğiniz iyi bir yer maksimum 7 bin bütçeyle. Tavsiye de bulunursaniz memnun olurum.
Favorim Medeks ama kararı sen vereceksin

Facebook Twitter Instagram