Gönderen Konu: Ekim tavsiyesi  (Okunma sayısı 4525 defa)

james17

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ekim tavsiyesi
« : 13 Ocak 2016, 15:14:38 »
arkadaşlar durumum böyle.koray erdoğan baya ekonomimi zorluyor,oraya yaptırırsam baya bi zorlanıcam ama bu saça ona mı ekim yaptırmalıyım yada daha uygun ücretle bu saça iyi ekim yapabilecek tavsiyeleriniz varmı,lütfen yardımcı olurmusunuz...

uA_bartin

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bence HLC bu sactan iyi is cikarir. Liedholmun ve ancumahlin sacina benzettim. Ancumahlin sonuclarini bekle derim.

Yasin kac ve ilac kullaniyormusun?

james17

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
öncelikle cevapladığın,yardımc olmaya çalıştığın için teşekkür ederim  uA_bartin.ben 32 yaşındayım ve saçlarım 3 senedir aynı dökülmüyor, aynı yerinde sayıyor.hiçbir ilaç kullanmadım ben sadece bioxcin denemiştim geçmişte.oda çok kısa bir süre denedim.önceleri bu saç bana yeter diyordum ama özgüvenimi kaybettim zamanla.o yüzden kesinlikle ekim işini düşünüyorum şuanda.hlcde iki ekip olsada hem koray erdoğana fiyat olarak yakın hemde forumun birinde biraz olumsuz şeyler duydum. kafam karışmıştı açıkçası.bide ben küçük bir şehirde yaşıyorum.hangi büyük şehire gidersem orda artk kalaym diyorum birsüre ekimden sonrada.şehir olarak sanki ist.da bana daha çok alternatif olucak kişi var gibi??

norvecli

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hlc
kul
erkan demirsoy
isini cøzer senin. 10 numara øn hatta bi ekim yaparlar

Bide sacin cok kaliteli gøzukuyor, her turlu super olur bu sac

james17

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
cevap için teşekkürler norveçli.siz değerli forum üyelerinin araştırmacı ve bilgili olduğunu düşündüğüm için sizlerden yardım istedim.kendim ist.da yaşasam çoktan dediğin kişilerle görüşüp şuanda karar vermiştim bile belkide ama en kısa sürede gitmeyi düşünüyorum.donör bölgem güçlü olsada diğer taraflarım zayıf bence.söylediğin kişilere, araştırdğım kadarıyla bende güveniyorum .sen maddiyati düşünmeden bu üçü arasında seçim yapsan hangisini seçerdin peki?

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Ekim tavsiyesi
« Yanıtla #5 : 13 Ocak 2016, 17:13:13 »
Mevcut durumunuz her ekim merkezinin ekim yapmak için can atacağı bir modelde..

Muhteşem bir dönor alan ve sadece ön bölgenin sorunlu bir olduğu bir durum var ortada..

3000 greftle müthiş bir sonuç alınacak bir dumunuz var..Arkadaşların dediği ekim merkezleri ön bölge ekimlerinde iyi yerler..Ekim merkezi tavsiyesi yapmıyoruz, sonuçta işin standartı yok saçlar çıkmayabiliyor en iyi yerlerde bile..Sitemizdeki örnekleri inceleyerek beğendiğiniz merkezlerle görüşüp size en yakın gelen yere ektirebilirsiniz..Şuan ki durumunuzdan iyi bir sonuç çıkaramayan ekim merkezi zaten bu işi bıraksın ve yapmasın..En rahat ekimlerden birisi ve özellikle ön bölgede doğal ekim merkezlerden birine ektirerek bu sorundan kurtulabilirsiniz.
  • Ekim Merkezi ismi Dr Kinyas Düşünmez
  • Greft Miktarı 3100

james17

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 13 Ocak 2016, 18:00:35 »
değerli tavsiyelerin için teşekkürler İron-Maiden.söylediklerinde haklısın insan doğal olmasını istiyor ve araştırmalarının sonunda yanlış bir karar vermek  istemiyor.herneyse genel anlamda okuyan herkeze birşey sormak istiyorum.                                                                                                araştırmalarım sonucunda sibel ulusan ismini de çok duydum ve onun hakkında olumsuz bir yoruma rastlamadım.ancak bu forumda onunla ilgili hiçbir saçekimi sonucuna rastlamamak garibime gitti.bu kadar çok olumlu yoruma rağmen burada niye hiç bir örneği yok sizce??

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 13 Ocak 2016, 18:07:21 »
Kimse gelip paylaşmazsa örneği de olmaz hocam :)

Sibel Ulusan'da ektirmiş çok değerli öğretmen bir abim var, süreci de tamamlandı..İsterseniz özelden mesaj atın numarasını vereyim size kesinlikle fotoğraflarını atar yardımcı olur.O da sadece ön kısma ektirdi diye biliyorum..
  • Ekim Merkezi ismi Dr Kinyas Düşünmez
  • Greft Miktarı 3100

Dandik

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 24 Ocak 2016, 22:38:27 »
Ne kadar para istiyor

Biradam

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 08 Nisan 2018, 12:53:07 »
Mevcut durumunuz her ekim merkezinin ekim yapmak için can atacağı bir modelde..

Muhteşem bir dönor alan ve sadece ön bölgenin sorunlu bir olduğu bir durum var ortada..

3000 greftle müthiş bir sonuç alınacak bir dumunuz var..Arkadaşların dediği ekim merkezleri ön bölge ekimlerinde iyi yerler..Ekim merkezi tavsiyesi yapmıyoruz, sonuçta işin standartı yok saçlar çıkmayabiliyor en iyi yerlerde bile..Sitemizdeki örnekleri inceleyerek beğendiğiniz merkezlerle görüşüp size en yakın gelen yere ektirebilirsiniz..Şuan ki durumunuzdan iyi bir sonuç çıkaramayan ekim merkezi zaten bu işi bıraksın ve yapmasın..En rahat ekimlerden birisi ve özellikle ön bölgede doğal ekim merkezlerden birine ektirerek bu sorundan kurtulabilirsiniz.
Saç ekimi tavsiyesi istemiş harika önerilerde bulunmuşsunuz ama konusuna baktım arkadaşın sibel ulusana ektirmiş ve vasat olmuş ekim sonucu.bu saça iyi bir sonuç alamayan ekim merkezi işi bıraksın demiş moderatör arkadaş  ;D bencede sibel ulusan işi bıraksın.

Dyt.adamsss

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 08 Nisan 2018, 13:34:16 »
Sibel ulusanı ele bence yön instagrams aldanma
Yedikleriniz ilacınız , ilacınız yedikleriniz olsun.

Dyt.adamsss

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 08 Nisan 2018, 13:37:29 »
Ne kadar süredir bu forumdan yararlanıyorsun ? Yeni ise bence biraz forumda zaman geçirip öyle kararını ver bu saçta az greftle iyi iş çıkaracak Muttalip Keser var bence bütçeni zorla sonradan pişman olmamak için
Yedikleriniz ilacınız , ilacınız yedikleriniz olsun.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 08 Nisan 2018, 22:01:21 »
Kul veya İlhan hocanın işi bence bu. Para varsa Muttalip Keser .
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Facebook Twitter Instagram