Gönderen Konu: Minoxil Sonrasi Saç Yıkama  (Okunma sayısı 4823 defa)

mutrup99

• Yeni üye
  • *
Minoxil Sonrasi Saç Yıkama
« : 20 Mayıs 2021, 23:31:27 »
Herkese merhaba
Ben minoxili akşam duştan sonra kullanıyorum ve ertesi aksama kadar saçımı yıkamiyorum. Bu kadar uzun süre minoxilin saçta kalması zararlı olur mu ? Dökülmeyi artirir mi?
Bu arada ekim yaptıracagim için ekim öncesi tedaviye girdim. Her gün 1/5 proscar ve 1ml minoxil

Virtüöz

• Hero Member
Ynt: Minoxil Sonrasi Saç Yıkama
« Yanıtla #1 : 21 Mayıs 2021, 03:19:04 »
Kafanda çok fazla bekletiyorsun.Gerçi etki süresi çoktan geçmiş oluyor.Sadece kuru yağ kalıntısı vardır.Duşunu sabah alamıyormusun?
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Spencer

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 21 Mayıs 2021, 06:06:26 »
Ben 48 saat boyunca kafamda tutuyorum. İki günde bir yıkıyorum saçımı ve yıkadığım gün minoksidil kullanıyorum yani iki günde bir kullanıyorum. Yaklaşık 4 yıldır bu şekilde kullanıyorum. Her gün kullandığım dönemde de yıkamadığın gün üstüne sıkıyordum. Ne bir kötü etki gördüm ve kepek ne başka bir şey. Üstelik seboreik dermatit mevcut 17 yıldır
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

mutrup99

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 01 Haziran 2021, 23:54:19 »
Kafanda çok fazla bekletiyorsun.Gerçi etki süresi çoktan geçmiş oluyor.Sadece kuru yağ kalıntısı vardır.Duşunu sabah alamıyormusun?
Sabahta alabilirim. Ama daha çok merak ettiğim minoxil saçta en az ne kadar beklemeli?

Hwoarang7

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 02 Haziran 2021, 00:17:56 »
Sabahta alabilirim. Ama daha çok merak ettiğim minoxil saçta en az ne kadar beklemeli?
4 saat

Facebook Twitter Instagram