Gönderen Konu: 7 kaliteli merkez uygun fiyat 2021 mayıs  (Okunma sayısı 4996 defa)

darkveno

• Yeni üye
  • *
7 kaliteli merkez uygun fiyat 2021 mayıs
« : 30 Mayıs 2021, 22:39:50 »
Herkese cümleten selamlar...
Aşağıda yazdığım firmaları 1.5-2 yıldır takip ediyorum .Son 1 hafta da hepsine muayene oldum .
Ve bir karara vardım ama algı olmasın diye paylaşmak istemiyorum.
Fakat yapıldığında paylaşıcam merak etmeyin.
Bu liste orta halli insanlar için kimse yanlış anlamasın.Bi Koray hoca değiller belki ama en azından şikayet konusunda sıfırlar nerdeyse.
Hepsinin işlerini yerlerini gördüm gayet iyiler.Hatta 1-2 tanesinde ünlü de gördüm fakat gizli alıyorlar içeri:)) Millet gibi reklam yapmıyor.Genel olarak kıyasladığımda 6 bin tl.aşağısına ekimler gerçekten vasat.
O yüzden bu liste orta halliler için .
4.250 greft fiyatlar...

DR.ALPARSLAN:9.000₺

DR.Jale:7.000₺

DR.MURAT KÜÇÜKTAŞ:7.000₺

ETHİC HAİR:7.350₺

DR.KUDDİSİ:7.000₺

ESTETREND:7.000₺

SERDAR GÖRKEM :9.500₺

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
Ynt: ZENGİN DEĞİLİZ ORTA HALLİYİZ
« Yanıtla #1 : 30 Mayıs 2021, 22:47:08 »
SERDAR GÖRKEM +DR.ALPARSLAN gerisini bilmem  Form da bilmez bu iki merkez iyi

darkveno

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 31 Mayıs 2021, 00:24:55 »
Yok haklısın ben yeni üye oldum ama 6-7 aydır takip ediyorum 👍
Fakat genelde fiyatlar çok yüksek ben diğerlerini örnek olarak saptadım. Orta halli bir insan 15 bin 50 bin gerçekten zor kazanılan paralar. Ayrıca fikir olarak söylüyorum saç ekiminin çok fazla bir gideri yok bu kadar yüksek olmamalı.Euro dolar üzerine olmamalı.Takibi ki işleri güzeldir o ayrı ama Türkiye’de yaşıyoruz sonuçta.Dediğim gibi çok param olsa gider Koray hocaya ektiririm ama yok 😀

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 31 Mayıs 2021, 12:08:31 »
foruyma uygun bır başlık gırın lütfen
Global Moderator

Soulfly

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 31 Mayıs 2021, 12:10:48 »
sorun uygun fiyat olayı değil ki kaliteli iş yapmaları önemli saydıklarının arasında belki 2 tanesi düzgün iş yapan merkezler

yoksa 2 bın tel ye kredı kartına kampanya yapanda var

medeks 7000
şahin çelik 9000

bak bunlar uygun ama güzel ekim yapan yerler

serdar gökrem iyidir

BJKKARA

• Hero Member
Ynt: 7 kaliteli merkez uygun fiyat 2021 mayıs
« Yanıtla #5 : 31 Mayıs 2021, 23:50:56 »
ekimlerini çok beğenmesem de saydıkların arasında en kaliteli iş yapan  SERDAR GÖRKEM

medeks saç ekim merkezinin alımları gayet güzel henüz ensede bir problem görmedik

bence sen araştırmalarını bir gözden geçir çok doğru yolda değilsin

darkveno

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 01 Haziran 2021, 16:33:11 »
Uyarın için teşekkür ederim öncelikle .Fakat sen benim kadar pimpirikli değilsin anlaşılan biraz sabit bakıyorsun olaylara...
Buradan giriş gelişmeyi elde ederim .Buranın haricinde diğer platformlarda var.Ne bilim şikayet siteleri vs. yorumlarda var oraları biraz araştırmanı tavsiye ederim.TÜRKİYE de yapılan bütün ekimler burada paylaşılmıyor heralde ... öyle değil mi ? O yüzden geniş bakmanı tavsiye ederim.

Ben 2 yılda tam 28 yer gezdim hepsine muayene oldum .Bu 28 yerden sadece 2 si kaldı gerisini eledim.Bu yerleri çok sık eleyerek gittim.Benim için yazdıklarımın hiç biri birbirinden uzak farkları yok.

not:Buranın haricinde platform derken şikayet siteleri,yada goggle puanlama vs. demek istedim yanlış anlaşılmasın!

kaliteli formlar herkese..

sinan1984

• Full Member
« Yanıtla #7 : 01 Haziran 2021, 19:08:58 »
Uyarın için teşekkür ederim öncelikle .Fakat sen benim kadar pimpirikli değilsin anlaşılan biraz sabit bakıyorsun olaylara...
Buradan giriş gelişmeyi elde ederim .Buranın haricinde diğer platformlarda var.Ne bilim şikayet siteleri vs. yorumlarda var oraları biraz araştırmanı tavsiye ederim.TÜRKİYE de yapılan bütün ekimler burada paylaşılmıyor heralde ... öyle değil mi ? O yüzden geniş bakmanı tavsiye ederim.

Ben 2 yılda tam 28 yer gezdim hepsine muayene oldum .Bu 28 yerden sadece 2 si kaldı gerisini eledim.Bu yerleri çok sık eleyerek gittim.Benim için yazdıklarımın hiç biri birbirinden uzak farkları yok.

not:Buranın haricinde platform derken şikayet siteleri,yada goggle puanlama vs. demek istedim yanlış anlaşılmasın!

kaliteli formlar herkese..

açıkçası bende diğer arkadaşların söylediklerine katılıyorum benim de içlerinden tek okeylediğim yer serdar görkem olur mecbur kalsam onun dışında isteyerek gitmem diğerlerinin yanından geçmem

bence araştırmalarınızı gözden geçirin

bilge

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 01 Haziran 2021, 19:28:01 »
açıkçası bende diğer arkadaşların söylediklerine katılıyorum benim de içlerinden tek okeylediğim yer serdar görkem olur mecbur kalsam onun dışında isteyerek gitmem diğerlerinin yanından geçmem

bence araştırmalarınızı gözden geçirin

+1

darkveno

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 01 Haziran 2021, 20:40:35 »
Yav SERDAR hoca tabiki iyi ben onu bu listeye boşa koymadım .) ama adam ankarada o da önemli değil  1 tık bütçemi aşıyor açıkcası derdim o sadece.Diiğer yerlerle ilgili ben çok çok sağlam araştırmamı yaptım onda sıkıntı yok.
Ama kafamı karıştırdınız:(
O değilde bugün şahin çelik sonuç paylaşılmış gerçekten vasat bi çizgi .Öneren arkadaşa cevap olsun :D

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 01 Haziran 2021, 20:54:05 »
Ben bu isimlere bakınca forumdan değil de instagram reklamlarından araştırdığınızı düşündüm açıkcası.

Google yorumları vs demişsiniz ancak google da ücret Karsılığında yorum hizmeti veren kişiler var. Yani parayı basıp onlarca yüzlerce olumlu yorum yazdırabilirler.

Şahin hoca genelde kişiye en uygun çizgiyi çeker, hangi paylaşımdan bahsediyosunuz acaba?

Arkadaşlara katılıyorum, bu kadar kişi sizin zararınıza konuşmuyor emin olun, bence de araştırmaya devam edin. Ha yok diyorsanız bu listeden birini seçebilirsiniz tabi karar sizin.

Türkçeci

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #11 : 01 Haziran 2021, 22:56:31 »
 Kardeş tavsiyem sana ektirmis biri olarak Asuman hanıma gitmen 5000 fazla gider ama için rahat eder.
« Son Düzenleme: 02 Haziran 2021, 17:25:23 Gönderen: Hintell »

John Keller

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 02 Haziran 2021, 01:50:34 »
Bu mantıkla üzülebilirsin.Bütçem yok deyip 6-7 bin ile saç ekimi işini halledeceğini düşünürsün ve yukarıda saydığın isimlerden birine ektirirsin ve sonuç seni memnun etmezse keşke bir 6-7 bin daha biriktirip sanuçları kısmen daha iyi olan bir yere ektirseydim diye düşünebilirsiniz.Alp Aslan'ı 15 yıldır falan bilirim, işinde iyi olsaydı zaten şu an zirvede olurdu ama değil.Serdar Görkem manuel alım yapmasına rağmen ve bana göre 1 seansta az greft ile ekim yapmasına rağmen sonuçları hiç de iç açıcı değil.Bunlar benim kişisel görüşüm.Bu arada saç ekimi işi doç. veya Prof.luğa bakmıyor. Maharet ektiği saçın tutması ve çıkması.Umarım greftlerime yazık oldu diye buralarda pişmanlığını dile getirmezsin.

Hairtransplant

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 02 Haziran 2021, 10:13:25 »
Listenin dışında sana kim söylense bokluyorsun saç ektirecek biri olduğuna eminmisin ?

Aklı basında araştıran insan bu listeden 1/2 kişi haricinde uzak durur ve araştırdık diyip kimse böyle bir liste yapmaz. Gerçek anlamda Araştıran insan yapmaz bence

darkveno

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 02 Haziran 2021, 15:19:08 »
Highlife yorumun için teşekkür ederim . Ben 2 senedir çok sık eledim zaten ve kararımı verdiğimi söyledim.Buraya yazmamın amacı sadece çok pahalı yerlere her insan gidemiyor.Bu konuda yorumlar çok fazla idi . O yüzden orta halli fakat ekim alanında gayet iyi olan yerleri yazdım .Yaptıracağım yeri de yazmak istemedim çünkü kimseye algı yapmak istemem.

Facebook Twitter Instagram