Gönderen Konu: Medeks ile ilgili sorular ! Burada Saç Ektirenler Cevaplasın Lütfen  (Okunma sayısı 444 defa)

metinarli87

• Jr. Member
  • **
Arkadaşlar büyük ihtimalle Medeks'de saç ekimine gideceğiz. Onun öncesinde bazı sorularım var, aslında bir kaçını sordum ama burada detaylıca toplayayım dedim.

Saç ekimine gitmeden önce yapmamız gereken bir şeyler var mı? Yani şunu yapmayı unutma vs diyebileceğiniz bir şey.

Saç ekimi yapılmadan önce test vs. yapılacak mı?

Saç ekimi kredi kartı 7000, peşin 6500 deniliyor buna +2 prp dahil mi? Ayrıca alınan 500 TL lik ilaç varmış bunu 3 kişi gidip iki tane alsak yetiyor mu? Yoksa herkese birer paket anca mı yeter?

5000 greft ekim ile 6000 greft ekim arasında ortalama kaç saat farkeder? Yani muhtemelen benim 4-5 bin greft arkadaşların 5 üzeri greft ekimi olacak çok bekler miyiz?

Ekstra olarak tavsiyeleriniz varsa alayım arkadaşlar. Sizin tecrübe etmiş olduğunuz keşke gitmeden önce bilseydim dediğiniz bişeyler varsa duymak isterim, teşekkürler şimdiden.

Münir

• Sr. Member
dostum bunlar çok zor sorular  :) bence sen en iyisi bu soruları özelden medekste ektirenlerle konuş.

BJKKARA

• Hero Member
fiyatı uygun işçilikleri kaliteli hayırlı olsun bence paket neyse al çok önemli değil

ve forumda ekim sonrası medikal tedavıleri araştır desteklemek için hayırlı olsun

Facebook Twitter Instagram