Gönderen Konu: şakaklar  (Okunma sayısı 673 defa)

bohemian

• Hero Member
şakaklar
« : 31 Mayıs 2021, 16:34:14 »
arkadaşlar benim şakaklar ve ön çizgim çok geriye gitti ve zayıflar şakaklarım acayip rahatsız ediyo beni kafamın köşesi belli oluyor. ben de buralara mudahale edebilmek için şu 3 aylık tatilde saçlarımı 3 numaraya vurayım diyorum. şakaklar için ketoral krem ve acnelyse krem öneriliyor etkili mi sizce? başka önerebileceğiniz bir şey var mı şakaklar için?

emekli kel

• Hero Member
Ynt: şakaklar
« Yanıtla #1 : 31 Mayıs 2021, 16:54:26 »
 şakaklar çok zor cevap verir.tedavinde ana unsur olcak tek minox var oda önde ne kadar etkili.önde etkinliğini arttırmak için içine kırmızıbiber hapı atabilir içine azelik ve retonik asitler koyabilirsin dermollerle uygularsın
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

bohemian

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 31 Mayıs 2021, 17:08:35 »
şakaklar çok zor cevap verir.tedavinde ana unsur olcak tek minox var oda önde ne kadar etkili.önde etkinliğini arttırmak için içine kırmızıbiber hapı atabilir içine azelik ve retonik asitler koyabilirsin dermollerle uygularsın

Eczaneye azelaik asitli min yaptirmistim ama saclarimi cok yaglandirdigi icin onu artik kullanmıyorum. Simdi internetten arastirinca n11de boyle bir sey buldum alinir mi sence ?
n11.com'dan Azelaik Asit 25gr seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!
https://urun.n11.com/medikal-malzemeler/azelaik-asit-25gr-P222869807

Kirmizi biber hapina da cok sicak bakmiyorum hocam
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi xpecia(1), min(7-8 fıs), 0.5mg fin, dermapen(haftada bir 1.5-1.75), ketoral şampuan(haftada 1), masaj

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 31 Mayıs 2021, 21:55:29 »
 onu bilmiom.azelik yağlanmaya iyi gelir yanlışmı yaptılar acaba
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

bohemian

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 31 Mayıs 2021, 23:59:20 »
onu bilmiom.azelik yağlanmaya iyi gelir yanlışmı yaptılar acaba

Hocam karisimin kendisi yagli gibi glikolu falan fazla koydular galiba ondan oyle
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi xpecia(1), min(7-8 fıs), 0.5mg fin, dermapen(haftada bir 1.5-1.75), ketoral şampuan(haftada 1), masaj

Facebook Twitter Instagram