Gönderen Konu: Şakaklar ve seyrelme  (Okunma sayısı 1497 defa)

Batuhan3452

• Jr. Member
  • **
Şakaklar ve seyrelme
« : 24 Ekim 2019, 22:47:55 »
Bu saça hair forte ve xpecia verdiler yok mu daha aydınlatacak birileri? Ne dersiniz ne gibi tedavi uygulamam gerekir. Fin,minox dışında. Bir de dutasteride diyorlar ama fi den daha yan etkiliymiş söylenenlere göre, sizce bu yollara başvurmam gerekiyor mu şu durumda?
Yardımlarınız için çok teşekkür ederim

Batuhan3452

• Jr. Member
  • **
Ynt: Şakaklar ve seyrelme
« Yanıtla #1 : 24 Ekim 2019, 22:49:31 »
Gördüğünüz gibi bir sürü ince tüyler var saç diplerinde bunları saça dönüştürmek mümkün mü dökülmeden?

Ferhatm

• Full Member
« Yanıtla #2 : 25 Ekim 2019, 00:48:39 »
Yaşın genç xpecia ketoral yap fin falan minoxile girme giden saç gider yapıcağın tek şey elibden geldiği kadar korumak kardeşim

Ferhatm

• Full Member
« Yanıtla #3 : 25 Ekim 2019, 00:50:01 »
Fin falan yan etkileri kalıcı ayrıca herkeste farklı yan etkisi var ilerde pişman olursun iyi gene saçın daha kötüleri var yaşında kafana takma hayatını yaşa

Batuhan3452

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 25 Ekim 2019, 01:06:09 »
Saol hocam yaş 25 işte bu 5 ayda inanılmaz dökülme yaşadım sol şakakta acaba yenisi çıkar mı bilmiyorum sabır işi

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 25 Ekim 2019, 01:46:33 »
Saçların iyi durumda xpecia kullan başka şeye gerek yok bu yaşta.
Global Moderator

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #6 : 25 Ekim 2019, 02:00:45 »
Evet bence de Xpecia dışında bir ürüne gerek yok. Xpecia da incelen saçları yeniden çıkarmaz varolanı korumaya yardımcı olur.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Batuhan3452

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #7 : 25 Ekim 2019, 09:17:43 »
Çok teşekkürler herkese , dediğim gibi 5 ayda inanılmaz sol şakaklarımdan saçlar döküldü ilk defa bu kadar dökülmem oldu , bu son attıklarım da tarakla o bölgeyi (vertexi) ayırıp flashlı flashsız çektim , ne dersiniz.

Facebook Twitter Instagram