Gönderen Konu: Hatalı ön cızgıyı gerı aldırmak ıcın onerıler ..  (Okunma sayısı 2799 defa)

Mutsuz vaka

• Yeni üye
  • *
Merhaba daha once sac ekımı yaptırıp on bolgesınden memnun olmayanlar ;
-On sac cızgısını gerı aldırmak ısteyenler
-on sac cızgısıne coklu greftler ekıldıgı ıcın mutsuz olup onları soktürmek ısteyenler
- Erken sac ekımıyle sakaklara sac ektırıp daha sonra sac cızgısının gerıye gıtmesı veya dıger bolgelerın dokulmesı sonucu mutsuz olup sakak bolgesındekı sakakları soktürmek ısteyenler … vb…

Bu konuda bugune kadar ne gıbı arastırmalar yaptınız , kımlerle görüstünüz kımlerden ne gıbı yanıtlar aldınız ,Lazer epılasyon olayını denedınızmı denedınızse bır cozume vardınızmı , fue yontemıyle soken bır yer buldunuzmu buldunuzsa sokturdukten sonra herhangı bır ız kaldımı ?

baldman

• Hero Member
Ynt: Hatalı ön cızgıyı gerı aldırmak ıcın onerıler ..
« Yanıtla #1 : 04 Haziran 2021, 16:55:41 »
lazer işe yaramaz dostum onu unut ,greftler bazen yerinden alınıp tekrar ekilebiliyor ama ben şahsen bir tek koray erdoğanın böyle bir işlem yaptığını forumda konusu olan bir arkadaşta gördüm .başka ekim merkezleri bu işelemleri yapıyormu emin değilim şahsen.

Hairtransplant

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 04 Haziran 2021, 17:05:58 »
Hatalı olan ön çizginizi görmek isteriz önce forumda resim eklemeden sağlıklı bilgi almanız zor

Mutsuz vaka

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 04 Haziran 2021, 17:47:13 »
Sol ve sag sakaktan toplam 200 greft kadar sokturmek ıstıyorum forumda saten konum ve resımlerım mevcut orada gorebılırsınız …
Bu konudan muzdarıp olan bır cok ınsan var bu baslıgı acmamın sebebı forumda bu ısı yapanların veya yapmak ısteyenlerın tecrubelerını paylasmaları..
Koray Hocayla ıletısıme gectım Bılge hanımla konustum sokum ıslemı yapmadıklarını soyledıler ..
Bunkonuda sagolsunlar Ankarada Sahın Celık ten ve Hlc den olumlu donus aldım ..

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 04 Haziran 2021, 18:09:26 »
Resim lütfen.

Ve sanırım daha önce de aynı konu hakkında konu açtın lütfen bir konu üzerinden tüm sorularınızı sorun her soru için ayrı konu açarsanız forum düzenini bozarsanız

Ve soracağınız soruya uygun resim eklenelisin.
Global Moderator

Mutsuz vaka

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 04 Haziran 2021, 20:13:13 »
Actım evet ama o konu cok karısık bu konununda cok onemlı oldugunu ve boyle populer bır forumda detaylıca konusulması gerektıgını dusunuyorum ve bu konudan cok muzdarıp olan bır cok ınsan oldugunu dusunuyorum .. saten bır suru resmım var detaylıca konuda ama resımden zıyade  yok mu bu ekılen koklerı sakakları gerı aldıranlar veya cozum onerısı olanlar ?
Bu tıp bu kadar mı gerıde ?
O kadar hatalı sac ekımı yapıp mutsuz olan ınsan var zamanında onlere fut yaptıran aldırmak ısteyen bır ton ınsan var kımse bunun cozumunu bulamadı mı veya bulmak ıcın ne yaptı ?

Mehmet64

• Full Member
« Yanıtla #6 : 04 Haziran 2021, 20:40:12 »
Şahin çelik alıyor ordaki kökleri geçen görmüştüm bı konuda ama büyük bı alanda oynama yapar mı bilemem,iz kalıyor sanırım.

Yaptıran birini bulup daha sonra iz gidermek için ayrı bir işlem yapılabilir diye düşünüyorum,yerinde olsam forumda güvenilir olarak bilinen tüm merkezlerle konuşurdum böylece direk kesin sonuca ulasirsin
  • Ekim Tarihi: 25.05.2021
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair
  • Greft Miktarı 2500
  • Yaşınız 23
  • Medikal Tedavi Prozinc Plus Şampuan,Proscar

Mutsuz vaka

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 04 Haziran 2021, 21:08:38 »
Evet Sahın Celık alıyor kendısınden olumlu donus aldım sagolsun ıletısıme gectıgım ergın beyde cok ılgılendı saten bu konuyu acmamın sebebı kım ne yaptı kımlerden ne donus aldı nasıl bır cozum buldu aldırıp ız kalmayan veya ız kalan varmı burada bunları konusmak … Forumda bende ıkı tane ornek gordum Sahın Celık te aldırıp ız kalmayan ama cogu ekımcı ız kalır dıyor bu karısıklık neden acaba ?
Benım aldırmak ıstedım yer bıraz fazla evet sag ve sol sakak olmak uzere 200 var veya daha az tek tek sayamıyorum malesef..
« Son Düzenleme: 04 Haziran 2021, 21:15:07 Gönderen: Mutsuz vaka »

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 04 Haziran 2021, 21:11:10 »
 zor geliyor onları almak yeniden ekmek ondan bastan savıyorlar.aldırıp ektirenlerde iz kaldı lafını duymadım.iki kişide iz kalmamışsa demekki şahin yapıyor bu işi
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Mutsuz vaka

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 04 Haziran 2021, 21:21:52 »
Bu bolgeler sokturmek ıstedım yerler cıft hatta 3 lu greftler de var.. on cızgıyı assafı ındırıp kamufule etme sansım yok cunku donor bılgem zayıf kalan donorle arka bolgeye en fazla arka tarafa sıklastırma yapılabılır .. onları sokturup yenıden de ektıremem malesef cok assagıdalar cok kotu yerlerdelwr sankı kafamda sagda ve solda ıkı sınyal lambası gıbı … Bır sekılde onları acılen sokturmem lazım cok rahatsız oluyorum ..
Evet sahın beyde dedıgım gıbı engın bey bır çogunu alabıleceklerını soyledı ve cokta ılgılendı sagolsun bu cızgıyı bıle o cızdı  ınsallah ızıne gıdınce de gıdıcem yanlarına ..
Benım bu konuyu acmamdakı amac kım ne yaptı baska yollar varmk boyle sorunlar yasayanlar var mı ne gıbı sonuclar aldılar onları ogrenmek ..

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 04 Haziran 2021, 23:20:45 »
 yaptıranların nasıl olduysa seninde oyle olur yaparlar merak etme.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Farques

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : 04 Haziran 2021, 23:49:23 »
Hocam ben size önceki konunuzda da yazmıştım, kıl kökünü yok etmenin iki yolu var, birincisi iğneli epilasyon, bunda iz kalmaz, greftlerinize elveda edip boşa çöpe atmış olursunuz. İkincisi greft alım motoru yada manuel alımdır, bunda ufak beyaz noktalar kalır, greftler çöpe gitmemiş olur. Ben iz kalır diye biliyorum, doktor bey eğer kalmaz diyorsa bi' bildiği vardır elbet.

Mutsuz vaka

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 05 Haziran 2021, 01:25:15 »
Pekı oraların manuel veya mıkro motorla alınmasındakı fark cok olurmu ız farkı ?

Farques

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : 05 Haziran 2021, 01:32:50 »
Pekı oraların manuel veya mıkro motorla alınmasındakı fark cok olurmu ız farkı ?
Olur, bi kaç tane aldırsanız çok göze batmazdı, ekim süreciniz bitsin öyle düşünün bence.

Mutsuz vaka

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 05 Haziran 2021, 23:54:12 »
Ignelı epılasyon yaptıranlar bılgı verebılırmı bır sac telıne bır defa yaptırsak tekrar gerı cıkıyormu veya surecın normal lazer gıbı tekrarı mı gerekıyor ?

Facebook Twitter Instagram