Gönderen Konu: xpecia testis ağrısı  (Okunma sayısı 112 defa)

n0wz

  • Yeni üye
  • *
  • İleti: 1
xpecia testis ağrısı
« : 04 Haziran 2021, 15:33:44 »
Abiler kardeşler herkese selamlar forumu 2 aydir takip ediyorum yaşım 19 üniversite sınavına gireceğim. İlk olarak 1 ay önce iyi bir araştırma yaptığımı sanıp tedavime günde 2 adet xpecia ile başladım 20 gün boyunca kullandım. Sonrasında sol testiste bir ağrı başladı ilk 2 gün kullanmayı bırakmadım ama sonra hayatımda hiç testis ağrısı yaşamadığım için xpeciadan kaynaklanabileceğini düşünüp bıraktım. Ağrım başlayalı 5 gün oldu ve derse odaklanmamı engelliyor diğer kullanıcı yorumlarını okuduğumda 1 haftada geçti tarzı yorumları görmüştüm. Ama sınava gireceğim için ya geçmezse korkusu var içimde. Tavsiyeleriniz nelerdir 1 hafta sonunda geçmezse bir üroloğa gideceğim daha önce bu durumu yaşayanların yorumlarını ve önerilerini bekliyorum buraya kadar okuduğunuz için teşekkürler
Bir de psikolojik diyenler olacak ama ben ağrıyı yaşayana kadar böyle bir yan etki olduğunu bilmiyordum.

Armaan

  • Hero Member
  • *****
  • İleti: 800
Ynt: xpecia testis ağrısı
« Yanıtla #1 : 04 Haziran 2021, 15:43:45 »
İlk başlarda yapar geçer sonra

 

Facebook Twitter Instagram