Gönderen Konu: Saç ekimi için tavsiye  (Okunma sayısı 1174 defa)

Tuğrul karakas

• Jr. Member
  • **
Saç ekimi için tavsiye
« : 06 Haziran 2021, 23:06:54 »
Merhaba ben 22 yaşındayım genetik saç dökülmem var bu durumdan dolayı psikolojim çok bozuldu gerçekten yaşama hevesim kalmadı o yüzden geçen sene 2000 greftlik ön bölgeye bir saç ekimi operasyonu gerçekleşti. Ama bu sefer de tepe bölgem açıldı. Çok merak ediyorum acaba tepe bölgem ekim oldu diye mi açıldı yoksa zaten açılacak mıydı. Üniversiteye gideceğim ve özgüvenim psikolojim sıfır. Ön bölgede biraz saç oldu bu sefer de tepe bölgesi açıldı gerçekten ne yapacağımı bilmiyorum çok çaresizim lüften yardım edin bana . Tepe bölgesine de 3000 greftlik ekim yapmak istiyorum . Bu yaşımda 70 yaşındaki dedelere döndüm . Fotoğrafları inceleyip bana yardımcı olur musunuz

LOESS

• Hero Member
Ynt: Saç ekimi için tavsiye
« Yanıtla #1 : 06 Haziran 2021, 23:40:32 »
Dostum, ekimden önce tepenin resmi var mı ? İki resimi koyarsan karşılaştırmak daha kolay olur. Dostum dünyada bir tek kel ve kel adayı sen değilsin o yüzden psikolojik olarak negatif düşünme pozitif düşün. Herkes bu durumdan muzdarip ve bu forumdalar. Allah hakkında hayırlı neyse onu versin, DHT baskılayıcı ürünler kullanarak süreci pozitife çevirebilirsin.

selcukkara00000000

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 06 Haziran 2021, 23:43:40 »
ekimdn önce tepe açık değildi.ilacla kurtarabileceğimi sanmıyorum.çok üzgünüm yaşamak istemiyorum

selcukkara00000000

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 07 Haziran 2021, 01:09:26 »
yardımcı olur musunuz

Qur

• Full Member
« Yanıtla #4 : 07 Haziran 2021, 01:48:52 »
Ekimle alakası yok. Genetik malesef. Donörü pek göremedim fotodan ama 2. Bir ekim yapacam dersen, beklentini yüksek tutmadan sakal destekli bir ekimi ön orta bölge olarak düşün bence. Alan geniş. Verteksi ektirmek senin için lüks kaçar. Yazık edersin greftlere. En azından önden görüntün saçlı dursun. Kesinlikle tepeyi düşünme. Kapanmaz senin tepen

selcukkara00000000

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 07 Haziran 2021, 01:50:52 »
hintel sen ne diyosun

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 07 Haziran 2021, 05:57:50 »
Yasina gore cok ciddi dokulmen var. acikcasi ekime cok uygun olmadigin gorusundeyim.
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 07 Haziran 2021, 11:18:16 »
dökülecek ince saçların varsa kafanda ekmle dökülme hızlanır bunu her zaman söylüyoruz güçlendirilip ekim yapılmalı..

söylenecek pek bir durum yok dökülmeyi kabullenmelisin kardeşim
Global Moderator

selcukkara00000000

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 07 Haziran 2021, 11:36:43 »
nasıl yok.saç ekimi yapamaz mıyım

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 07 Haziran 2021, 11:49:27 »
nasıl yok.saç ekimi yapamaz mıyım

nerden bıle bılırım ? donör görüntün olmadan
Global Moderator

selcukkara00000000

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 07 Haziran 2021, 11:59:28 »
doktor 1 sene dolunca ekebiliriz dedi demekki yetecek saç var.ama ne yapacağımı bilmiyorum.üniversiteye gideceğim inanın sokağa nsıl çıkacağım onu düşünüyorum

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 07 Haziran 2021, 12:04:56 »
doktor 1 sene dolunca ekebiliriz dedi demekki yetecek saç var.ama ne yapacağımı bilmiyorum.üniversiteye gideceğim inanın sokağa nsıl çıkacağım onu düşünüyorum

doktor öyle dediyse o zaman uygunsa 1 ekım daha yaptırırsın ama ben donör bölgenın uzun halını görmedığım ıcın bır sey dıyemem dostum
Global Moderator

selcukkara00000000

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 07 Haziran 2021, 12:07:50 »
saçlar uzun olduğu zaman berberim arka taraf için boyatsan olur diyodu.arka taraftaki saçlar normal saçıma göre daha sarı cansız ve kısa boyatsam saçlara bir zararı olur mu sadece tepe bölgesini.topikten zararsızdır herhalde

Keltoş63

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #13 : 07 Haziran 2021, 14:00:28 »
Moralini bozma dostum senin yaşında bende bu açıklığa sahiptim  üniversite okuyordum ve saç ekimi yaptırmıştm ama tekrar hızlı bi şekilde dökülmüştü daha üni okurken. bende senin psikolojindeydim ve emin ol şu an saçım seninkinden daha kötü  durumda  ama yaş ilerledikçe insan hayatta daha kıymetli şeylerin olduğunu anlıyor sana saçını takma hayatını yaşa diyemem illaki takıcaksındır ama bunu  hayatına sebep olucak kadar görmen seni dahada yıpratıcaktır senin şu an yapman gereken sosyalleşmen sosyalleştikçe emin ol bunu takmayacaksn ama içine kapanırsan kördüğüm olursun  saçını hayatının önünde tutup kendine hayatı zehir etme herşey allahtan kardeşim

selcukkara00000000

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 07 Haziran 2021, 14:05:32 »
doktorum ekilen saç hemen dökülmez demişti en z 10 yıl götürür dedi

Facebook Twitter Instagram