Gönderen Konu: finasteride başlamak  (Okunma sayısı 670 defa)

cankal

• Yeni üye
  • *
finasteride başlamak
« : 09 Haziran 2021, 23:06:12 »
merhaba arkadaşlar 22 yaşındayım erkek tipi dökülmeye sahibim bir sene evvel prp mezo yaptırdım xpecai ve androvium %5 kullandım sonra bıraktım  saçlarım çıktı sonra geri döküldü 4 haftardır geri başladım xpecai ve androvium %5 spreye ama kafamın üstü çok seyrek saçlarım çıkmıştı ve dolmuştu sevinemeden gitti ? ne yapayım bilemedim öneriniz var mı finasterid dudasterid ?

Moraless

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: finasteride başlamak
« Yanıtla #1 : 09 Haziran 2021, 23:09:21 »
Güzel bir tedaviden geri dönmüşsün ,haketmişsin desek yeridir  :)
Şimdi yapacağın şey tedaviye devam etmek ama  bence minoxil yerine evocapil sprey başla.
Minoxil ile uzun dönem uğraşılmaz.

cankal

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 09 Haziran 2021, 23:55:18 »
Güzel bir tedaviden geri dönmüşsün ,haketmişsin desek yeridir  :)
Şimdi yapacağın şey tedaviye devam etmek ama  bence minoxil yerine evocapil sprey başla.
Minoxil ile uzun dönem uğraşılmaz.
Hocam ne için haketmişsin dediniz anlamadım? E mezoterapisiz bu ilaçlar yardımcı olurmu bilmiyorum maalesef tekrar  dokuldu oysa bende cok işe yaratmıştı yeni gittiğim doktor trichos lotion verdi

Moraless

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 10 Haziran 2021, 00:57:58 »
Hocam ne için haketmişsin dediniz anlamadım? E mezoterapisiz bu ilaçlar yardımcı olurmu bilmiyorum maalesef tekrar  dokuldu oysa bende cok işe yaratmıştı yeni gittiğim doktor trichos lotion verdi

Xpecia ve minoxili bıraktığın için haketmişsin dedim.bu tarz ilaçları bırakırsan elde ettiğin kazanımları kayybedersin.
Trichos gibi içinde saça iyi geldiği iddia edilen içerikleri barındıran sprey vb losyonlara şahsen inanmıyorum.
Etkinliği kanıtlanmış daha ciddi şeylere yönel bence ama genede kullan ve dene istersen belki bir miktar faydası olabilir.

cankal

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 10 Haziran 2021, 09:10:42 »
Xpecia ve minoxili bıraktığın için haketmişsin dedim.bu tarz ilaçları bırakırsan elde ettiğin kazanımları kayybedersin.
Trichos gibi içinde saça iyi geldiği iddia edilen içerikleri barındıran sprey vb losyonlara şahsen inanmıyorum.
Etkinliği kanıtlanmış daha ciddi şeylere yönel bence ama genede kullan ve dene istersen belki bir miktar faydası olabilir.
hocam bana doktor bırak dedi bıraktım bende bilsem asla bırakmazdım resmen kafam dolmuştu yani geri gitti ne çıktıysa

Facebook Twitter Instagram