Gönderen Konu: Microneedlinge başlamak istiyorum ,Nereden alabilirim ?  (Okunma sayısı 774 defa)

Ugrbolviski

• Full Member
Ynt: Microneedlinge başlamak istiyorum ,Nereden alabilirim ?
« Yanıtla #1 : 26 Haziran 2020, 11:27:29 »
Baktımda saç için pek bişey yazmıyo cilt gençleştirme işine yarıyomuş linkteki abimiz kafasına uygulamış başarılı sonuç almış ne kadar doğrudur bilmiyorum internette 350-1500 arası değişen fiyatları var ekstra lokal anatesi kremleri gerekiyomuş uygulamak için bilen varsa yazar heralde

Requiemm

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 26 Haziran 2020, 12:20:57 »
sclinic buna benzer bir tedaviyle  saç cıkısı saglıyor sonuçlarda fena degıl gıbı..  dermapen cihazı var sanırım aynısı mı bılmıyorum ama işe yaradığı kesın.. bıraz daha araştırmak lazım bu konuyu..

Gregor59

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 26 Haziran 2020, 13:39:35 »
sclinic buna benzer bir tedaviyle  saç cıkısı saglıyor sonuçlarda fena degıl gıbı..  dermapen cihazı var sanırım aynısı mı bılmıyorum ama işe yaradığı kesın.. bıraz daha araştırmak lazım bu konuyu..

Sclinicin kullandığı sistemi malzemeleri bi forumda biri yazmıştı ama hatırlamıyorum ve bulamıyorum şimdi. Evde de yapılabilecek birşeydi uygulama

Requiemm

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 26 Haziran 2020, 13:45:21 »
Sclinicin kullandığı sistemi malzemeleri bi forumda biri yazmıştı ama hatırlamıyorum ve bulamıyorum şimdi. Evde de yapılabilecek birşeydi uygulama

ne kullandıklarını bılmıyorum ama 2 haftada 1  defa  bu işlemi yapıp bır serum enjekte edıyolar saça.. eğer sonuçlar gerçekse  baya bir işe yarıyor belli ki.. 

Amazon Ormanlari

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 26 Haziran 2020, 15:24:37 »
Sana dermapen iyi gider

Facebook Twitter Instagram