Gönderen Konu: Ucuza minoxidil nerden alabilirim?  (Okunma sayısı 443 defa)

Thescript

• Hero Member
Ucuza minoxidil nerden alabilirim?
« : 27 Mart 2022, 14:55:24 »
Ustalar minox kullanan çok forumda bana ucuz yolla nasıl alacağımı soylersrniz çok mutlu olucam bu saç dökülmesi sadece finle olacak iş değil eczanede 250 fiyat dedikleri için bırakmıştım minoxu keşke birakmasaydim ucuza güvenilir nerden alırım ?

Virtüöz

• Hero Member
Ynt: Ucuza minoxidil nerden alabilirim?
« Yanıtla #1 : 27 Mart 2022, 15:12:49 »
Alamazsın.İnternette sadece uygun fiyata bioxinin satılıyordu onunda satışını kesmişler çok az bulunuyor.Elden satanlar var onları araştırman gerek.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Whatever 282

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 27 Mart 2022, 15:52:08 »
Ucuza kalitesizini alacağınıza günde 5 fıs kullanın 2 ay kullanın ücret yarıya düşsün.
Kullandıklarını:
Biotin 5000mg
Her gün 1 Dutasteride 0,5mg
Haftada 3 kez dermaroller
Günde 2 Minoksil +bemiks + bephanten+ evigen
Günde 2 defa masaj
Folik asit ve D vitamini takviyesi

Thescript

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 27 Mart 2022, 16:38:41 »
5 fisla etki verirmi üstadlar bide eczanede şuan kampanya varmış 155 TL imiş ama ne kadar zamana kadar geçerli bu biomiyorum ucuz bir madde deilmi minoxidil neden fiyatını uçurdu Allah'ın belaları

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 27 Mart 2022, 17:12:57 »
5 fisla etki verirmi üstadlar bide eczanede şuan kampanya varmış 155 TL imiş ama ne kadar zamana kadar geçerli bu biomiyorum ucuz bir madde deilmi minoxidil neden fiyatını uçurdu Allah'ın belaları

İşte bende bunu anlatmaya çalışıyorum.Procapil içerikli bir üretici ile görüşmüştüm zamanında kilosunu 1200 dolardan getirttiyorlarmış.Minoxidil ise o kadar ucuz bir madde ki aslında burdaki çakallar tüketiciye çok yansıtıyorlar.Bunun dolarla, enflasyonla felan alakası yok.Herşeye zam geldiği için hemen bunuda zamlıyorlar.Açıkcası ben bu fiyatlara minoxidile elimi sürmem.Procapil şuan minoxidilden ucuza satılıyor şaka gibi.Gelse zam onada gelirdi.Ama forumdaki minoxidil bağımlılarına anlatılmıyor.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #5 : 27 Mart 2022, 17:17:14 »
Bioxinin markasının Minoxunu ben denedim 3 ay boyunca. Saç derimi söktü attı.

Yakında büyük bir Minoxidil tecrübem hakkında yazı hazırlayacağım.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Facebook Twitter Instagram