Gönderen Konu: saçları kalınlaştırmak  (Okunma sayısı 801 defa)

Özkan Bu?ra Güne?

• Yeni üye
  • *
saçları kalınlaştırmak
« : 13 Haziran 2021, 17:42:52 »
Herkese merhabalar güzel günler diliyorum. Bende forumda yeniyim aslında birkaç gün önce açacaktım konuyu fakat acemilikten yeni bulabildim nasıl açabileceğimi😊 Yaşım 23 genetik olmadığını düşündüğüm ve agresif olmayan bir dökülmem var tahlillerim genel anlamda iyi çıkmıştı zannediyorumki strese bağlı. Saçlarım inceldi ön ve üst taraf inceldi şakaklarım zaten açıktı ama biraz da geriledi. Maalesef çok bilgisizim ama finas minox hibi ilaçları gördüm fakat yan etkilerinin olduğunu düşünüyorlar. Bunlar haricinde hiç değilse olan saçları korumak ve gürleştirmek için yan etkisi olmayan fayda görebileceğim bir uygulama var mıdır ? Xpecia duydum biotin duydum ama dediğim gibi bilgisizim. Ekimden ziyade saç sıklaştırma işlemini duydum onu da pek bilmiyorum. Yardımcı olursanız çok memnun olurum . Ayrıca böyle bir sitede emeği geçen herkese saygılar teşekkürler 🙏🏻 ( resimler flash ışık ile çekilmiştir)

Alpha

• Hero Member
Ynt: saçları kalınlaştırmak
« Yanıtla #1 : 13 Haziran 2021, 19:41:22 »
Minoxil ve finasterid bencede kullanma.
Onun yerine daha zararsız dht bloker içeren vitamin tarzı takviyelere yönelsen daha iyi olur.
Xpecia kullanabilirsin fakat ben kerozan tb öneririm yan etkisi daha az ve daha kaliteli olduğunu düşünüyorum.
Procapil spreyde deneyebilirsin hair forte yada evocapil gibi.
Ayrıca arada düzenli kafa masajıda yaparsan epey fayda görürsün bence.

Özkan Bu?ra Güne?

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 14 Haziran 2021, 10:06:55 »
Alpha çok teşekkür ederim

Hasann06

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 14 Haziran 2021, 22:58:36 »
biotin başlayabilirsin düzenli kullanmak şartıyla ayrıca daha sağlıklı hale getirmek için kaliteli bir sülfatsız şampuan başlamanı tavsiye ederim.
çoğu market şampuanı malesef saçları çok cansızlaştırıyor.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 14 Haziran 2021, 23:02:21 »
 anlattıkların genetik dokulmeyi tarif ediyor
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram